Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Little_PonyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-01-2005 - 22:13
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 31-12-2004



Status: Offline
Przeczytałam do tej pory 2 pierwsze części Trylogii Mrocznego Elfa i straaaaasznie mi się podobało (Drizzt jest the best)Very Happy Jak tylko zdobędę pieniążki od razu lecę po trzecią część, a później po kolejne książki z tego cyklu!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
shiranuiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-01-2005 - 16:08
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 24-12-2004



Status: Offline
ja skończyłem czytać o mrocznym elfie na 4 części 'dziedzictwa', czyli mam za sobą równo 10 książek:) co prawda ostatnie 3 czytałem jako e-booki, bo nie chciało mi się kasy wywalać(uważam że seria 'dziedzictwo' jest stanowczo słabsza od poprzednich części). Pamiętam że na początku byłem bardzo zachwycony. Ale teraz, gdy jestem bardziej 'doświadczony' Smile w książkach fantasy, pozycje o mrocznym elfie, jaki i wszystkie z forgotten realms spadły w moim prywatnym rankingu.
o Elminstarze czytałem też ebooka, 'Making of a Mage', tom 1, chyba Eda Greenwoda. nie powiem, nawet mi sie spodobało ale nie mam czasu szukać kolejnych części Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits