Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
VegOffline
Temat postu: Inu Yasha  PostWysłany: 11-10-2004 - 14:41
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Czy ktos juz ma pierwszy tomik? Jak wyglada sprawa z KagoNe?? :P Ja dzisiaj bieglam po szkole do ksiegarni w rytm podskokow I - Nu - Ya - Sha (troche sie ludzie dziwnie patrzyli :P) ale niestety nie bylo dostawy z Egmontu :(

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-10-2004 - 14:46
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Hmmm, dobrze że nie darlaś się: O-SU-WA-RI!!!!!!!! Razz

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-10-2004 - 15:05
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Dla osob postronnych I - Nu - Ya - Sha brzmi identycznie jak O - Su - Wa - Ri :PPPP

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-10-2004 - 16:05
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
I juz wiadomo czemu Kagome wybrała takie "zaklęcie"...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-10-2004 - 14:54
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
No i ma wpadlo mi w lapki ^^ Jupi, jupi, jest Kagome, a nie tam zadna Kagone Very Happy I czyta sie od prawej do lewej, tak ma byc Smile Nawet Klejnot Czterech Dusz nazywaja czasem Klejnotem Shikon, chociaz Yurze (tej od wlosow Razz) zdarza sie powiedziec Shikone (ble) Poza tym, czyta sie plynnie, nie ma cuiec tekstow, jakosc okej (chociaz te strony ktore kiedys byly kolorowe w czerni i bieli juz tak ladnie nie wygladaja...). Zalue troszke, ze nie slow hanyou i youkai, ale to tylko takie moje zyczenie, wiele osob pewnie by sie ze mna nie zgodzilo. Zamiast nich mamy demona i pomniejszego demona (dlaczego nie pol-demona to nie czje, no ale Razz) Grzbiet wyglada tak sobie, niebieskie tlo i paskudny napis, mala mordka Inuyashy polepsza troche sytuacje, ale nie bardzo.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-10-2004 - 18:51
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Pskudny napis?
Chodzi ci o pod-tytuł (Opowieśc z czasów feudalnych.) Jako wierny widz serii anime, też się zdzwiłem czemu nie ma 3 znaków kanji pod INUYASHA.
"Pomniejszy demon" też brzmi jakoś sztucznie, przeciez Inu jest synem kobiety, z drugiej strony ten szop-kumpel Miroku tez czasem jest zwany hanoyu, podobnie jak 3 małe "liski" które któregos razu natyka sie nasz heros. A o tym że Shikon to inaczej Klejnot Czterech Dusz dowiedziałem sie (jesli dobrze pamiętam) około odcinka 90tego (tuż przed epizodami z Schinchintai).

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-10-2004 - 20:49
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Nie tylko o podtytul, skalkowany jako zywo z amerykanskiej wersji (A feudal fairy tale. Brr, zgroza) ale tez o ta kreske miedzy Inu a Yasha Wink jak i przede wszytkim o paskudna czcionke i jej rownie paskudny kolor.

No pol-demon byloby lepiej, czyz nie? Pomniejszy to jest na razie Shippou WinkWinkWink Co do szopa - nie przypominam sobie zeby w ktoryms odcinku mowili do niego per hanyou - jestes pewien? A liskow w ogole nie pamietam, pamietam 3 male malpki XD

Nie mam jeszcze pojecia kto to jest Schinchintai (jestem na 93 odcinku - normalnie 4 odcinki juz sama sciagnelam Razz) ale kolo odcinka 50 w niektorych subach juz bylo Jewel of Four Souls zamiast Shikon No Tama.

I jeszcze co do podtytulu - brzmi jeszcze bardziej beznadzijnie niz Opowieśc z czasów feudalnych gdyz jest to Basn z feudalnych czasow Razz (Basn ujdzie z trudem, ale po co ta inwersja? Brzmi makabrycznie)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-10-2004 - 12:39
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Cytat:
ale kolo odcinka 50 w niektorych subach juz bylo Jewel of Four Souls zamiast Shikon No Tama.

W pewnym momencie będzie odcinek opowiadający skąd wziąl się Klejnot(chyba jest 2-częściowy nawet Razz )

Cytat:
Co do szopa - nie przypominam sobie zeby w ktoryms odcinku mowili do niego per hanyou - jestes pewien?
Widać mój mistake

Cytat:
A liskow w ogole nie pamietam, pamietam 3 male malpki XD

Mapki są świetne ale są 3. A "Shippou Special Force" liczy 4 czlonków Twisted Evil Żaluj ze jeszcze ich nie poznalas....

Podtytul to klaka. Chociaz "baśń" bardziej pasuje. "Fairy-tale" to przecież bajka, baśń brzmi bardziej dystyngowanie (I o wiele lepiej niż np. "bajeczka" Twisted Evil )

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-10-2004 - 17:02
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Te odcinki skad sie wzial klejnot to odcinki 94 i 95 - wlasnie sie sciagnely o biore sie do ogladania ^^

Aj, nie moge sie doczekac wiecej ilosci liskow! Jak na razie, z dziedziny walk Shippo najbardziej podobala mi sie "bitwa o kredki" Very HappyVery Happy

No przeciez pisalam ze podtytul to kalka ^^' Szkoda ze nie kalka wersji japonskiej XD A ten grzbiet w nastepnym tomie pewnie bedzie czerwony, albo cos rowno bezgustnego XDDDDDD

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zandamOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-10-2004 - 20:03
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 21-06-2004

Skąd: Wronki

Status: Offline
chlip:< Kazdy ma Inka tylko nie ja:< teraz musze go mieć. Hmm a do którego momentu jest tom 1?tz na czym sie kończy?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OdolOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-10-2004 - 20:10
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-08-2003

Skąd: The Abyss of Eternity

Status: Offline
Dzisiejszego popołudnia stwierdziwszy, iż mam dwie godzinki wolengo udałem się do Empiku, rzucić okiem na mangi. Między 4 tomikiem GunsmithCatsów a jakimś podejrzanym badziewiem dumnie stała niepozorna książeczka z napisem "Inuyasha". Chciwe łapki natychmiast chwyciły dziełko i zanim się obejrzałem... skończyłem czytać. Nie jestem jakimś szczególnym zwolennikiem mangi, preferując raczej anime, ale Inuyasha jak na razie wydaje się być wyjątkiem zaprzeczającym regule - niewiele komiksów wciągnęło mnie bardziej niż seria TV, która będąc szczerym w tym akurat przypadku średnio mi leży. Tak więc już zaczynamy ostrzyć ząbki na kolejny tomik Very Happy

zandam: Kończy się, jak Inuyasha wyrusza po Kagome do jej czasów, sam nie będąc w stanie pokonać Sesencośtam Yury (tej od włosów Razz)

_________________
This world may have failed you,
it doesn't give you reason why.
You could have chosen a different path in life.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zandamOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-10-2004 - 20:18
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 21-06-2004

Skąd: Wronki

Status: Offline
dzięki^^ teraz mogę sobie poczekać do tego 26.Hmm jak tylko przeczytam dam znać.A tak swoją drogą to teraz dzięki waszym opinią itp itd nie mogę się doczekać^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zandamOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-10-2004 - 13:16
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 21-06-2004

Skąd: Wronki

Status: Offline
yupie mam^^ w końcu się dorwałam do niej. Hmm zacznę od nazekania.Jedyna rzecz która mnie denerwuje to to ,ze to przełożenie wersji angielskiej=="Ale tłumaczenie jest neizłe,a nawet b.dobre jak na Egmont.Jakość bardzo dobra historia tez...... tylko nie ma jeszcze mojego 3 ulubieńca małego liska shimpo??chyba tak się zwał..... Czekam na następny tomik:(czyli do stycznia.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-10-2004 - 14:29
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Co do jakości to rozmawiałem z Veg i okazuje sie ze tomiki bywaja rozne, od zlych do wiecej niz tragicznych. Nie za bardzo chcialo mi sie wierzyc ze jest taka roznica w jakosci ale przy okazji na Matrasie zerknalem do tomiku i byl _troche_ lepszy niz ten ktory przegladalem w innej ksiegarni. Jesli juz musicie kupowac przejrzyjcie dokladnie tomiki.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-10-2004 - 18:41
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Lisek do Shippo ^^ Shippo-chan *_*

No widzisz, mowilam - mnie sie trafil tomik w naprawdej dobrej jakosci. Takze przebierac i byc wybrednym, a sie trafi ^^

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits