Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
TiberOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-09-2004 - 15:58
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 28-09-2004



Status: Offline
Izu napisał/a:
chodzi nam o tą http://kts.no-ip.info/cpg/displayimage.php?album=33&pos=326 panią, jesli ona nie byla prowadzaca to chyba nie rozumiem tego pojecia...

To Agata, dziewczyna Ashikagi. Była zwykłym uczestnikiem i z organizacją konsolówki ma tyle wspólnego, że przywiozła jeden lub dwa małe telewizorki. Na konwencie żadnej oficjalnej funkcji nie pełniła i wymaganie od niej czegokolwiek jest absolutnie bezpodstawne.

Cytat:
tiber nie tak nerwowo, wiem ze sie starałes i wogole, ze chciales zeby wszystko bylo dobrze ale na cos trzeba ponarzekac;)

Ależ gdzie jestem nerwowy? Jak na razie widzę dwóch gości, którzy się spierają o to, który z nich jest lepszy w jakiejś tam... grze? I muszę przyznać, że trochę mnie to bawi.

A co narzekania - wszystko jest dla ludzi, ale nie można by też ponarzekać w innych kwestiach? Np. tego, co się posypało na kinówce/tvce, konkursu wiedzy itp. Miałbym możliwość pokłócenia się, a tak muszę słuchać o jakichś stopkach i hardach, o których, jako absolutny laik w kwestii sportów gumowych, pojęcia nie mam żadnego.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AvantaROffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-09-2004 - 16:46
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 12-07-2002



Status: Offline
No to jak jak sie na DDRze nie znasz to nie otwieraj buzki za przeproszeniem. Konkurs prowadzila dziewczyna z pomoca pana z dlugimi wlosami. A to, ze nie byla orgiem to co mnie to obchodzi. Ktos ja wytypowal/zmusil do prowadzenia turnieju czegos na czym kompletnie sie nie znala, to tak ja jakbym prowadzil turniej singstara widzac go po raz 2 w zyciu na oczy. Co do mat - specjalnie przed konwentem sie pytalem o DDRa bo chcialem zaproponowac przywiezienie mat w stanie prawie nie uzywanym (nom, jedna uzywana ale to stary 4gamers wiec sie dobrze trzyma).
Cytat:
Cytat:
Tiber ty wez juz lepiej nic nie gadaj bo nie dosc, ze burdel robisz

Wyrażaj się.

A ty zacznij laczyc posty bo postepujesz jak 13 latek bedacy pierwszy raz na forum dyskusyjnym.
Cytat:
Cytat:
My tu tak narzekamy na DDRa, ale prawda jest taka, ze caly Asucon nadganial wlasnie sala konsolowa bo reszta byla ... hmmm coz no byla.

Ależ podziel się szczegółami.

Podziele sie w recenzji - troche cierpliwosci. Ale w skrocie bylo wedlug mnie po prostu nudno. Nudne (dla mnie-dosc subiektywna ocena) panele, procz jednego o zinach. Ogolnie malo paneli - zawsze na Asu na panele liczylem. Konferencja z wydawcami nie odbyla sie, spotkanie miedzyklubowe takze. Osoba prowadzaca cosplay starala sie byc bardzo smieszna, ale czasem to srednio wychodzilo - chociaz tym razem przynajmniej ludzie sie poprzebierali. Reszta w recce - narzekam jak zawsze ale moglo byc jeszcze gorzej - mogliscie w ogole DDRa nie wyciagnac Razz

Pzdr

Ps. Czy tu bywaja jacys moderatorzy??

_________________
~ WiatroLap ~


Ostatnio zmieniony przez AvantaR dnia 30-09-2004 - 16:47, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
shinsoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-09-2004 - 16:47
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 19-09-2004

Skąd: Mastoduptont

Status: Offline
Cytat:
To Agata, dziewczyna Ashikagi. Była zwykłym uczestnikiem
W takim razie dlaczego prowadzila konkurs?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-09-2004 - 18:14
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Moderatorzy bywaja, bywaja XD Jak wszedzie ;P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-09-2004 - 18:43
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Temat zamykam. Konwent aie skonczyl, recenzje sa lub beda.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
vulcan69Offline
Temat postu: zdjęcia  PostWysłany: 11-10-2004 - 18:45
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 14-09-2004

Skąd: Zabrze

Status: Offline
Kompletne sety zdjęć z N2H2 i Asuconu 9 zrobione przez Ijido są na jego stronie:

www.ijidofoty.republika.pl

Zainteresowanych zapraszam na stronę Ijido

_________________
"My rządzimy światem, a nami... manga".
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits