Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu: Rysowniczki  PostWysłany: 09-12-2003 - 17:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Moją ulubioną rysowniczką jest i pozostanie Mokona, chociaż ostatnio nieco zachwiałam się w tym sądzie za sprawą Chobits. Uwielbiam słodkie rzeczy. Jednak sposób rysowania Xa i CCS jest po prostu fantastyczny. Za to zupełnie nie przepadam za trzecią rysowniczką. To co najbardziej mi się podoba u Mokony to oczy, natomiast w ogóle u Clampic - tła, szczególnie kwiaty w CCS.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Moon witchOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-12-2003 - 23:03
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 19-12-2003



Status: Offline
Obecnie styl Clamp'a stał się bardziej realistyczny , co nie oznacza że mi się bardziej podoba Wink Może w MKR czy X są oczy na pół twarzy itd. , ale podziwając to wszystko można było z dumą powiedzieć "to Clamp" ( a teraz "Boże czy to Clamp" Twisted Evil ). I bardzo mało teraz bishonenków. W Chobits tylko właściciel piekarni jest ładny , ale na tak zwany słodki sposób Wink

_________________
Do we watch anime to live or live to watch anime ?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 20-12-2003 - 00:00
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Ja się zakochałem w rysownictwie Satsuki^^ Ona ślicznie rysuje, a w "Chobits" i "Angelic Layer" to już normalnie esencja^^

Mokonka także ślicznie rysuje, nadaje się do typowych "barokowych" nastrojowo mang....a tak a propos, to kto rysuje "xxxHOLIC"??
Bo "Tsubaskę" to Mokonka ale holica to ni wim...^^"

Nikuś >> masz absolutną rację, też nie lubię stylu rysowania Mick....ona...."dziwnie" rysuje....jakby się skłaniała ku wspomnianemu MKR.... Confused
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-12-2003 - 13:46
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
No wlasnie - ja nie przepadam za "barokowym" stylem i wielkimi oczami ktore czasami wystaja z twarzy ;P Ale uwielbima kreske w Chobits :D

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kas-chanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-07-2004 - 12:01
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-11-2003

Skąd: Warszawa

Status: Offline
Mnie najbardziej podoba się kreska Mokony. Jak przeglądam X`a to mi morda opada jak przyglądam się wszystkim szczegółom,efektom, czy walkom. W Chobitsie też krecha jest świetna, a najbardziej podobają mi się rastry:) Są bardzo łagodniutkie:).

_________________
Ojcowie zdolnych dzieci są gorącymi zwolennikami teorii dziedziczenia. (Carlo Manzoni) :]
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RanjaOffline
Temat postu: Re: Rysowniczki  PostWysłany: 30-07-2004 - 14:36
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 21-06-2004

Skąd: z OstrĂłdy CW

Status: Offline
Mój numer 1 w Clampie zajmuje Nanase - te scenariusze są boskie. Mam też spory sentyment dla Satsuki, za wątki drugoplanowe i rysunki (CCS czy Hobity są słodkie ^_^), ale Mokonie trzeba chyba przyznać palmę pierwszeństwa, jeśli chodzi o rysunki (naprawdę profesjonalne, wyrobiła się jak rzadko). Natomiast kreski Mikku nie lubię, jest trochę przesłodzona. Uwielbiam słodkie rzeczy, ale u niej jest to trochę... tandetne.

_________________
Nie szczęśliwych zakończeń, bo nic się nigdy nie kończy...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LouiseOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-08-2004 - 14:37
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 01-02-2004

Skąd: Pabianice

Status: Offline
Mnie chyba najbardziej odpowiada kreska Apapy, ale też zależy w jakiej historii. W jednych jej kreska prezentuje się lepiej w innych gorzej.
Dla mnie cały swój kunsz pokazała w RG Veda i Shirahime. A potem to już bywało różnie...

_________________
"Czasem zastanawiam się czy nie skończę jako trofeum na czyjejś ścianie." - Noguchi "AvP"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits