Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
NackaOffline
Temat postu: ex-Morning Masume... i co dalej ?  PostWysłany: 10-06-2004 - 21:43
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-08-2003

Skąd: Sh-n

Status: Offline
Temat ktory nurtowal mnie od dawna =) Przez MM (i wogule caly H!P ; ) przewinela sie masa dziewczyn. Jestem ciekawa co robia teraz ; ) jaki czeka je los po opuszczeniu H!P? W koncu nie kazda z nich rozpoczyna kariere solowa..

- Ishiguro Aya - pani zostala szczesliwa mama i wyszla za maz za Shinje (ex-Luna Sea - jakby ktos chcial wiedziec to przeznia ponoc sie rozpadl LS :P bo jej maz chcial poswiecic wiecej uwagi rodzinie :/ )
- Ichii Sayaka - pani po opuszczeniu MM zaczela solo - aktualnie jest w ciazy z kims z jej zespolu... prawdopodobnie jest juz przeznaczona do skreslenia z HP ; ]
- Lehua Sandbo (Ex-Coconuts Musume) - szczesliwa mama i zona japonskiego surffera ;) mieszka dalej gdzies na hawajach; w miedzy czasie zdobyla wyroznienie w konkursie MISS HAWAI
- brat Maki Goto (nie pameitam imienia.. ex-EE JUMP) bawil w klubach GOGO i oglnie psul opinie EE JUMP ;]
- Sheki-dol - jedna z czlonkin byla w ciazy :P wystarczajacy powod by rozwiazac zespol ;]

Jednym slowem dziewczyny sa 'eliminowane' wg ciazy, wieku, zachownia.

moze ktos wie o losach inny membersow ? szczegolnie chodzi mi o exCoconuts Musume i byle MM. Nic nie moglam o nich znalesc w sieci : /
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YakumoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-06-2004 - 22:17
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
Asuka Fukada - no idea, nic nie bylo o niej slychac od czasu odejscia
Yuuko Nakazawa - cos tam wydaje, ostatnio wyszedl kolejny singiel i pewnie nadal szuka meza Wink
Maki Goto - troche dram, troche nagrywa, ciagne za soba slawe z MM
Yasuda Kei - well... nie mam nic do powiedzenia
Abe Natsumi - sniff, sniff Sad dramy, ostatnio kolejny singiel
Rinne - sniff, ex Country ale nie wiem czy cos robi
Mika Todd - odeszla studiowac muzyke w USA
April Babaran - z tego co gdzies slyszalem po odejsciu z CC zginela w wypadku, ale nie wiem czy nie myle jej z kims innym

poza tym nie mam pojecia co sie dzieje z T&C Bomber, czesc pewnie poszla 'solo' a reszta...

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NackaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-06-2004 - 10:38
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-08-2003

Skąd: Sh-n

Status: Offline
Cytat:
Asuka Fukada - no idea, nic nie bylo o niej slychac od czasu odejscia

nie jestem pewna, ale cos mi sie kolacze w makowce ze wyladowala gdzies jako ekspedientka/kasierka...
Cytat:
April Babaran - z tego co gdzies slyszalem po odejsciu z CC zginela w wypadku, ale nie wiem czy nie myle jej z kims innym

ojej :/ ja tylko wiem ze zrezygnowala z CC bo chciala studiowac..
Cytat:
Yasuda Kei - well... nie mam nic do powiedzenia

co tutaj duzo mowic ;] nie byla najpopularniejsza i przepadla :P chyba ze siedzi jeszcze w Petit Moni(czy jakos tak xD

noo Yuuko Nakazawa to juz chyba jest po 30stce ale wyglada mlodziej ;) piosenki ma nudnawe, ale mysle ze jeszcze fani pamietaja ja z MM dlatego jeszcze ja trzymaja ;]

T&C Bomber - o rzadnych solowkach nei slyszalam :/
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YakumoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-06-2004 - 11:39
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
Nacka napisał/a:
Cytat:
Asuka Fukada - no idea, nic nie bylo o niej slychac od czasu odejscia

nie jestem pewna, ale cos mi sie kolacze w makowce ze wyladowala gdzies jako ekspedientka/kasierka...


hehe, pół Polski kupuje w Biedronce Very Happy

Nacka napisał/a:

co tutaj duzo mowic ;] nie byla najpopularniejsza i przepadla Razz chyba ze siedzi jeszcze w Petit Moni(czy jakos tak xD


nie ma jej w PetitMoni: Hitomi, Ayaka i Makoto

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
desOffline
Temat postu: OĹźywczy Topic  PostWysłany: 18-06-2004 - 07:29
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 04-03-2002

Skąd: Neo Szczecin City

Status: Offline
...................... OĹźywczy Topic ......................

A o kim to ja moge pisać Yakumciu, co? hehe
No oczywiście ze tylko o tej jedynej Razz



Gocchin radzi sobie calkiem niezle. Fakt, były dramy ale to jej wyszło tylko na zdrowie. Pełnoekranowy "Girls Seishun" z teledyskiem "Daite yo" do niego mozna nazwac wielkim sukcesem. A na scenie nabrała dużo odwagi i zyskała charyzmy. Mam kilka jej koncertów. Ten ostatni (Goto Maki Haru Tour 2004) w porównaniu z pierwszym (Maki Goto First Concert Tour 2003 Makking Gold) był o niebo lepszy. Zmiana image'u też jej wyszła na lepsze. Jest jeszcze piękniejsza Very Happy
Powoli też zaczyna dojrzewać muzycznie. Czekam tylko, kiedy w końcu na tyle dorośnie by powiedzieć - nie, ta melodia/słowa mi sie nie podoba.
Już widać znaczny spadek cukierkowych piosenek i wzrost poziomu. Gdyby nie "Sayonara no love song" to mozna by rzec, ze zmierza q j-rokowi - najpierw "Daite yo! Please Go On" -> mniam! Zdecydowanie taką dojrzalą Maki chce ogladac. A potem "Genshoku GAL" i równie rokowy wygląd na płycie "Paint it Gold".



A skoro juz przy tym jestem, to musze powiedziec, ze ta hiphopowa wstawka w Daite yo jest bombowa. Szkoda ze nie mam gdzie i komu tego zaspiewac Razz
Z nicierpliwością czekam na nowy singiel ktory ma wyjsc na dniach (07.07) - 後藤真希 11thシングル (11sty singiel Yokohama Shinkirou). Jej juz 2gi (pierwszy to krotkie wlosy) nowy image jest powalajacy:



Mieszanka nowoczesności z klasyką. Cos ala współczesna Gejsha.

ech.. jak ja zazdroszcze bezcielesnemu, ze bedzie mógł ja zobaczyc na zywo... I to jeszcze w czasie jej pierwszego koncertu w jej rodzinnym mieście Edogawa....

2004 Autumn Tour:
★9/4(土) 東京・江戸川区総合文化センター大ホール 18:00/19:00
★9/5(日) 東京・江戸川区総合文化センター大ホール 13:00/14:00 17:00/18:00
★9/18(土) 大阪・大阪厚生年金会館大ホール 14:30/15:30 18:00/19:00
★9/26(日) 愛知・名古屋国際会議場センチュリーホール 14:30/15:30 18:00/19:00
★10/10(日) 埼玉・川口リリアメインホール 14:30/15:30 18:00/19:00
★10/11(月)(祝) 埼玉・川口リリアメインホール 13:00/14:00 17:00/18:00
★10/30(土) 東京・東京厚生年金会館 14:30/15:30 18:00/19:00
★10/31(日) 東京・東京厚生年金会館 13:00/14:00 17:00/18:00

A mnie pozostaje tylko ślinić się przed monitorem i czekac na koncertowe ripy z DVD.

Wasz zapomniany
desu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 20-06-2004 - 15:50
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707



ai kago (po lewej) i tsuji nozomi (po prawej). "ex" staną się w sierpniu, ale w sumie już można o nich napisać. ich pierwszy album pełen jest coverów starych, japońskich utworków popowych z lat 60-70-80. debiutancki singiel dziewcząt - "koi no vacance" - śpiewany niegdyś przez dwie bliźniaczki "the peanuts". "w" mają symbolizować podobieństwo i swoją nierozłączność.

ich dyskografia :

ALBUMY



wykonawca : "w" (double-u)
nazwa : "duo u&u"
nr katalogowy : EPCE-5289
cena : 3,059 jenĂłw (z podatkiem)

SINGLE



wykonawca : "w" (double-u)
nazwa : "koi no vacance"
nr katalogowy : EPCE-5288
cena : 1,365 jenĂłw (z podatkiem)

DVD



wykonawca : "w" (double-u)
nazwa : single v "koi no vacance"
nr katalogowy : EPBE-5130
cena : 1,575 jenĂłw (z podatkiem)

ZAPOWIEDZI

drugi singiel "w" - "aa ii na!" - stanowiący ending z anime "doraemon", zostanie wydany 18 sierpnia 2004 roku. [prawdopodobie będzie to już po letnim koncercie "morning musume.", podczas którego tsuji i kago opuszczą zespół]

 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
desOffline
Temat postu: double U  PostWysłany: 20-06-2004 - 20:34
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 04-03-2002

Skąd: Neo Szczecin City

Status: Offline
WooW.. o tym nie wiedziałem... Very Happy

Ciesze sie, ze dziewczeta razem beda kontynuowały swoją muzyczną karierę. Myśle że ich rozdzielenie byloby duzym błedem marketingowym. Tym bardziej, że od samego początku ich przygody z MM trzymały się razem. I było to widać zarówno na scenie jak i poza nią (próby, scenki z za kulis teledyskow) Dla mnie osobiście Mini Moni to były wlaśnie Ai i Tsuji. Przyznaje się bez bicia, że po tym jak obie (rownocześnie!!!) przytyły, straciłem nimi zainteresowanie (ech, ja niedobry Razz). Ale po rozmowie z pewnym sympatycznym ich wielbicielem (i zweryfikowaniu pogłosek co by znowu były piękne i powabne) odkurzyłem płytę z Mini Moni i bakcylek powrócił (dzieki chobit ^_^).
Więc teraz tym bardziej wypatrywać będe ich nowej płyty i PV'ek. ^.^

A co sie tyczy koncertu... Wiem kto na nim bedzie Very Happy
Chyba juz nawet ma bilety Exclamation
Ale "ktoś" musi mu zazdrościć... Twisted Evil

Zakręcony #Turn-l
desu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 21-06-2004 - 07:26
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

teĹź wiem...
i teĹź zazdroooszczem xDDD

^^ nom wiesz, des, jestem specem od "w" lol ^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NackaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-06-2004 - 18:12
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-08-2003

Skąd: Sh-n

Status: Offline
>>des (a propos posta z Maki) nie marnuj fanowskiego zapalu na dlugie posty i machnij lepiej jakas stronke/serwis o Goto ;] (niechaj cala polska poczyta sobie o Goto po polskiemu ;-)

Cytat:
Przyznaje się bez bicia, że po tym jak obie (rownocześnie!!!) przytyły, straciłem nimi zainteresowanie (ech, ja niedobry ).

na bogow kiedy i gdzie oO ??? chyba na zebach bo to mi umknelo ;P

(do speca do W ; ) czy W spiewaja to samo "koi no vacance" co bon bon blanco :??
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
desOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-08-2004 - 13:13
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 04-03-2002

Skąd: Neo Szczecin City

Status: Offline
Mam mieszane uczucia co do stron o Idoru. Może za jakiś czas faktycznie coś skrobne, ale na razie nie mam zbyt wiele wolnego czasu. No chyba, że Twoj post Nacka był raczej przekazem w stylu "desu, daj se luzu i pisz krótsze posty" Razz Jeśli tak, to obiecuje, że będą krótsze Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Angel_YukariOffline
Temat postu: ^^  PostWysłany: 07-08-2004 - 13:56
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-02-2004

Skąd: z Gorzowa ^^

Status: Offline
a czy Bon Bon Blanco nie miały "Vacance no Koi"? To chyba troche inna nazwa ^^" choć ja tam japońskie nie znam ^^" niby te same słówka ale przestawione ^^" ściągne i ci powiem ^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
desOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-08-2004 - 14:33
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 04-03-2002

Skąd: Neo Szczecin City

Status: Offline
Niestety nigdy nie slyzalem Bon-Bon, a tekstu na necie tez nie moge znalesc. Jesli Vacance no Koi to przerĂłbka The Peanuts - Koi no Vacance, to wtedy tak - to to samo Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Angel_YukariOffline
Temat postu: ^^  PostWysłany: 07-08-2004 - 15:56
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-02-2004

Skąd: z Gorzowa ^^

Status: Offline
ok sciągnęło mi się i posłuchałam ^^ to z pewnością nie jest cover Peanutsów ^^ ale też fajny utwór a teledysk też niezły ^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits