Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-08-2004 - 20:00
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
trochę jest racji w tym co mówisz, Krzychu ...
tzn mówie o nudzeniu sie edena. kiedy wychodził regularnie w niewielkich odstepach czasowych to czuło sie tą mange, a potem? zapał ostygł, zapomniało się, musiałam czytac raz jeszcze wszystko, i wizja, ze na nexty tom znów kilka (4?) miesiace czekania sprawia, ze pamietam o tym, ze to fajna manga, ale juz bez tego dreszczyku.......
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
InCoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-08-2004 - 20:10
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 04-08-2004



Status: Offline
fakt, że Eden może się znudzić Very Happy, ja sie znudziłem po 2 strinach Very Happy i już reszty nie przeczytałem >.>
wogóle nie pojmuję co w nim widzi tyle ludu? przecież to jest bardzo kiepskie =/
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zandamOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-08-2004 - 21:46
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 21-06-2004

Skąd: Wronki

Status: Offline
Cytat:
fakt, że Eden może się znudzić ,

Chyba tobie #evil
Cytat:
ja sie znudziłem po 2 strinach

Po dwóch stronach to ja oceniam ale kreskę Confused
[quote] i już reszty nie przeczytałem >.>
Cytat:

Nie wiesz co straciłeś Twisted Evil
wogóle nie pojmuję co w nim widzi tyle ludu? przecież to jest bardzo kiepskie =/
Cytat:

To zależy od gustu Rolling Eyes Zresztą nad tą mangą trzeba przysiąść i brać na poważnie a nie podchodzić do niej jakbyś zabierał się za np. komedię lub magical girl Rolling Eyes
trochę jest racji w tym co mówisz, Krzychu ...
tzn mówie o nudzeniu sie edena. kiedy wychodził regularnie w niewielkich odstepach czasowych to czuło sie tą mange, a potem? zapał ostygł, zapomniało się, musiałam czytac raz jeszcze wszystko, i wizja, ze na nexty tom znów kilka (4?) miesiace czekania sprawia, ze pamietam o tym, ze to fajna manga, ale juz bez tego dreszczyku.......
Cytat:

Zgodzę się z tym Confused nie nasza wina ,że Egmont nas olewa #Mad
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chaos_spawnOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-08-2004 - 21:55
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-05-2004

Skąd: KrakĂłw...much much warpstone there

Status: Offline
InCo napisał/a:
fakt, że Eden może się znudzić Very Happy, ja sie znudziłem po 2 strinach Very Happy i już reszty nie przeczytałem >.>


Żałuj i to bardzo , Eden to zdecydowanie najbardziej wstrząsająca manga jaką zdarzyło mi sie czytać , i nawet baaardzo długie czekanie na kolejne tomy nie zmieni mojego zainteresowania serią.

_________________
"Tylko Bóg wie o co chodzi w niektórych ustawach... a jeśli chodzi o polskie ustawy to nawet bóg nie wie..." prof.S
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-08-2004 - 22:02
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
MOD ON

Koniec z edenem tutaj... dyskusje dokończcie w odpowiednim temacie... tutaj jest temat o zapowiedziach

MOD OFF

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzych AyanamiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-08-2004 - 22:06
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 21-02-2003



Status: Offline
Cytat:
A ja właśnie mam wrażenie, że to nie w Polsce (czytaj: w Niemiaszkach) wybierają tytuły do wydania. Bo to co mówił Kołodziejczak a to co teraz wydają zupełnie sie nie pokrywa. Wydawanie Ranmy 1/2 czy Inu Yashy co dwa miesiące to odważna decyzja jak na polskie warunki i przy tej ilości mang które się teraz ukazują.


Powiedziałbym nieco inaczej. Tu nie chodzi moim zdaniem o zaplanowane działanie a coś co określiłbym chaosem. Egmont jest największym wydawcą komiksów u nas , ale jednocześnie jego plan wydawniczy nie istnieje. Na drugi tom Ligi Niezwykłych Dżenetelmenów trzeba było czekać kilka miesięcy. W zapowiedziach na najbliższe dwa nie ma drugiej Epoki Brązu. Wydawanymi komiskami rządzi przypadek - sprzedaje się to, co akurat udało się wydębić od licencjodawców, przetłumaczyć i odfajczyć miesięczną normę.

Tu nie chodzi moim zdaniem o żadną odwagę, tylko brak umiejętności planowania. Bo jeśli Waneko, JPF albo Dobry Komiks podają kalendaria na kilka miesięcy w przód to znaczy, że możma to robić.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zandamOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-08-2004 - 22:21
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 21-06-2004

Skąd: Wronki

Status: Offline
Cytat:
Koniec z edenem tutaj... dyskusje dokończcie w odpowiednim temacie... tutaj jest temat o zapowiedziach

Tak jest master Twisted Evil
Cytat:
Tu nie chodzi moim zdaniem o żadną odwagę, tylko brak umiejętności planowania. Bo jeśli Waneko, JPF albo Dobry Komiks podają kalendaria na kilka miesięcy w przód to znaczy, że możma to robić.

Zgadzam się Cool tylko dlaczego właśnie Egmont ma takie kłopoty?? Wybrali sobie bardzo długie serie(Kenshin,Ranma,Inuyasha)lub serie niezakończone i chcą je wydawać co 3. miesiące Confused więc kiedy z nimi skończą?? W tym czasie wielu fanom może się znudzić czekanie i przestaną kupywać Crying or Very sad co będzie oznaczało upadek serii #evil brak słów !przynajmniej Waneko wydaje GTO co miesiąc Cool
Cytat:
Powiedziałbym nieco inaczej. Tu nie chodzi moim zdaniem o zaplanowane działanie a coś co określiłbym chaosem. Egmont jest największym wydawcą komiksów u nas , ale jednocześnie jego plan wydawniczy nie istnieje

Nic dodać nic ująć ^^"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-08-2004 - 22:32
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
z tego co mi wiadomo to w egmoncie troche osób sie zmieniło... to sa plotki ale jak gadałem z facetem w księgarni któy bierze od nich komiksy strasznie narzekał na nich... a od kiedy sie u nich zmienili ludzie to nawet na stronce przestali pisać co będzie za 2 miesiące... w chwili obecnej maja tylko to co będzie za miesiąc choc kiedyś mieli plan na chyba 2-4 miesiące nie pamiętam dokładnie...

ale to tylko plotki... choć szkoda że sa tak hmmm niesystematyczni i wydają nieregularniki bo jeżeli chodzi o ich tytuły to maja naprawde dobrą oferte

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-08-2004 - 22:33
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Krzych Ayanami napisał/a:
Bo jeśli Waneko, JPF albo Dobry Komiks podają kalendaria na kilka miesięcy w przód to znaczy, że możma to robić.

Nie przesadzajmy z Waneko i JPFem. Waneko poprawilo sie ledwie ostatnio a JPF przelozyl mangi na pozniej. Po za tym nie wiem czy Alita 5 ukazala sie w terminie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-08-2004 - 22:38
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
No tak, obsuwy sa, ale JPF ma imho bardzo dobre kalendarium. Chociaz rzeczywiscie Alita 5 byla opozniona (cos mi nie dowierzasz ;), znacznie jak na JPF. Natomiast Waneko nie ma takiego kalendarza (bu) a w dodatku znowu sa obsuwy XD

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits