Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-05-2004 - 23:02
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Veg napisał/a:
Skoro yaoi to nisza niszy, to czemu masz zamiar wydawac TYLKO yaoi? Moze jakis tytulik bardziej dochodowy, napedowy...

Nie mowilem nigdy ze tylko yaoi (Saisha tylko te tematy ale nie musze wydawac tylko jako Siasha, prawda? Smile) . Natomiast tego jeszcze nie bylo i dlatego wzialem sie za to.
Popatrz na "napedowe" tytuly. Jest tego tyle ze wlasciwie fani kupuja cos juz chyba bardziej z rozpedu. Nowy tytul i prawie kazdy chce kupic, a dopiero jestes w polowie poprzedniego.
Kiedys na pewno chce wydac takze cos innego. Ale wtedy na pewno cos takiego co kupia Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-05-2004 - 00:15
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
całkowita racja - nisza niszy.
hehe, choc mysle ze taka kodaka (nawet jednotomowa) zapewniłaby ten 10-15% wzrost sprzedazy, ...hje hje, takie mam przeczucie Wink zreszta kaori tez

um...mowiłeś, ze na razie jednotomowki sa najbardziej prawdopodobna opcja wiec zastanawiam sie jakie "chodliwe" tutuły niejajojcowe maja jden tom? Raul? Veg? jakies pomysły?^^ Z tym ograniczeniem tomowym to chyba zawsze bedzie problem XD
czy wtedy ta opcja małotomowa juz nie byłaby aktualna?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-05-2004 - 11:13
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Angel Sactuary- 20 tomĂłw Smile
Yami no Matsuei- 11 tomów i ciągle idzie (choć w 2002 ukazał się 11, a tu ani widu ani słychu o 12)
Gravitation- 12 tomów Smile sama słodyc czytania i nie ma tak wielu scen to nadrabia świetnymi tekastami- miodzio Smile
Punch Drunk Babies- 3 tomy, seria zamknięta, bardzo fajna kreska o bokserach Smile
Haru wo Daiteita- hmm chyba 9 (?) z tego co słychałam ciągle idzie (wszystko p.Youki Twisted Evil )
Ayano Yamane-(moje marzeniena polski rynek- mocno zakręcone yaoi)

No jak coś mi wpadnie do głowy to napiszę Smile

a ten Fake to hmmm no wiadomo Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-05-2004 - 14:43
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
"Punch Drunk Babies- 3 tomy, seria zamknięta, bardzo fajna kreska o bokserach"

No nie wiem, czy to jest tytul "napedowy" i dostatecznie popularny zebys sie dobrze sprzedal.... Ja w zyciu o tym nie slyszalam, a opis przerazajaca czesc fandomu chyba odstraszy (bokserom mowimy NIE :P)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-05-2004 - 13:38
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Love Hustler (?- chyba taki ma to tytuł- tej samej autorki o magikach-hehe); ale PDB to jest słodkie i tragiczne w 3 tomie- jak ona mogla mu to zrobiuć, a on go osłonił...wruszyłam się...

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-05-2004 - 13:56
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
dehira napisał/a:
całkowita racja - nisza niszy.
hehe, choc mysle ze taka kodaka (nawet jednotomowa) zapewniłaby ten 10-15% wzrost sprzedazy, ...hje hje, takie mam przeczucie Wink zreszta kaori tez

Przeczucia sa bardzo fajne, tylko ja juz wiem ze zdawanie sie na nie to blad.

dehira napisał/a:

um...mowiłeś, ze na razie jednotomowki sa najbardziej prawdopodobna opcja wiec zastanawiam sie jakie "chodliwe" tutuły niejajojcowe maja jden tom?

Duzo. Bardzo duzo. I teraz cos wybierz Smile

dehira napisał/a:
czy wtedy ta opcja małotomowa juz nie byłaby aktualna?

Narazie malo tomow. Sa dobre mangi ktore maja malo, wiec czemu nie? Smile A malego wydawnictwa nie stac na nie wydanie - jak sie bedzie slabo sprzedawalo to kicha.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-05-2004 - 20:58
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
problem w tym, ze ja tych niejajojcowych jednotomowek, o duzej popularnosci/chodliwych nie znam.... to co mysle - ze jest fajne, i ze duzo ludzi to zna i uwaza za fajne - ma duzo tomow lub bardzo duzo tomow.
I dlatego pytałam o pomysły^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits