Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
CatastropheOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-05-2004 - 20:52
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 27-04-2004

Skąd: Anemos

Status: Offline
Według mnie to Shumira po prostu tak wierzyła w wygraną swego brata, że hasło to rzuciła sobie ot tak, po prostu Very Happy A co do tłumaczenia- przeczytałem wszystko ( i wersję angielską i polską) jeszcze raz, na spokojnie i doszedłem do wniosku, że jednak dobrze się stało, że Tiphares zostało przetłumaczone jako Zalem. Mam nadzieję, że Kethers stanie się Jeru, tak rak w oryginale... (Jeru+Zalem= Jeruzalem) To biblijne odniesienie do Księgi Objawienia zostało niestety zdruzgotane przez tłumaczenie angielskie. To się chwali, że przynajmniej w Polsce symbolika została zachowana. Dziękuję.
Z wyrazami szacunku do tłumacza- Catastrophe

_________________
MĂłj numer GG to 1322311 !
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-05-2004 - 17:24
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Shumila jest bardzo fajną postacią. Very Happy I przynajmniej wygląda jak człowiek. Podczas gdy większość innych, szkoda słów. Razz Nie mogliby np. dokonywać ulepszeń swoich ciał, bez zmieniania się w transformersy. Wink

PS: Catastrophe, dlaczego jeszcze nie masz avatarka? MoĹźe ze strony Lil http://www.lilsart.prv.pl/ ? Very Happy


_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
CatastropheOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-05-2004 - 18:53
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 27-04-2004

Skąd: Anemos

Status: Offline
A właściwie to nie wiem:D Skandaliczny brak obycia... Ha, niedługo wyjdzie "Angel of Victory"! Sobie przeczytam w ojczystym języku Smile

_________________
MĂłj numer GG to 1322311 !
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits