Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Hell_DSOffline
Temat postu: Konsole  PostWysłany: 08-05-2004 - 17:43
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 24-02-2003

Skąd: Vorago

Status: Offline
hmm, znacie juz imiona trojki srebrnowlosych z ffVII:ac? jesli nei to zobaczcie sobie tutaj http://www.videogamerx.net/bbs/view.php?id=vx01&no=5996 nie powiedzialbym, ze mi sie podobaja, ale to tylko imiona, tak ze nie bede sie poki co czepiac. poczekam az film wyjdzie :]
albo nie, jedna rzecz musze z siebie wyrzucic teraz.. widzieliscie okulary clouda? mam nadzieje, ze nie bedzie ich zakladal na dluzej niz ten urywek filmu ktory jest pokazany w trailerze. inaczej nie scierpie takiej profanacji(nie mowiac juz o jego motorze, wygladajacym jak pojazdy ze star-treka i aeris wygladajacej jak blondynka O_o) ://
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-05-2004 - 00:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
no i prawda jest że Vincent będzie...

ja jestem ciekaw jakie będą nowe popstacie bo ma być ich troche

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Hell_DSOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-05-2004 - 10:38
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 24-02-2003

Skąd: Vorago

Status: Offline
Magnus napisał/a:
no i prawda jest że Vincent będzie...


tutaj troche wyrazniejszy screen :]
a tutaj i tutaj jest... tifa?
zblizenie kaddisha
zblizenie guna yazoo
hmm... turks?
i jeszcze jedna sprawa... mam nadzieje, ze TO nie jest yuffie O_o (chociaz boje sie, ze moge miec racje... spojrzcie sobie na ten fragment ubrania ktory widac na tamtym screenie i tutaj :// )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-05-2004 - 13:48
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Tak to sa Turks Very Happy

nie wiem czemu ale tifa troche jak Rinoa wygląda kwestia zmiany sukienki i makijarzu Razz

co do yuffie to troche śmiesznie wygląda o ile to ona choc pewnie tak jednak scan troche mały więc jak sie powekszy to lepiej będzie...

Czy ten film nie ma wyjść jakoś w ciągu 2-3 miesiąca??

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA


Ostatnio zmieniony przez Magnus dnia 09-05-2004 - 13:56, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-05-2004 - 13:55
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
http://ff7ac.net/ - całkiem fajna stronka z "niusami"

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Hell_DSOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-05-2004 - 11:22
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 24-02-2003

Skąd: Vorago

Status: Offline
hmm.. tifa(na screenie gdzie widac tylko ejj twarz)wyglada jak dla mnie, na faceta :]

a co do daty premiery, to slyszalem o koncu czerwca, ale ja juz w takie zapewnienia wydawcow nie wierze odkad na zapowiedzianego na luty star oceana 3, bede sobie musial poczekac do listopada ://
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu: Gran Turismo 4  PostWysłany: 13-03-2005 - 15:28
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
Oficjalnie zaczalem sie slinic Twisted Evil nie wiem co zrobie, co sprzedam, jaki cyrograf podpisze, ale musze kupic PS2 i te gre. w koncu wyszlo cudo. najlepsza i jedynie sluszna gra samochodowa na swiecie, wzor do nasladowania, poki co niedoscigniony, klasyka za zycia, itp. itd. chocbym mial na glowie stanac bedzie moja.
- 720 roznych modeli samochodow z calego swiata (licencjonowane)
- realizm w najdrobniejszym szczegole
- grafika jak film
- tuning samochodow
- 70 osob jezdzilo po swiecie zbierajac informacje o kazdym samochodzie i trasie
- w trybie gry Gran Turismo ponad 200 wyscigow
- blisko 40 tras
(i tak pewnie nie wymienilem jeszcze mnowstwa rzeczy, ale uprzedzajac na pewno nie pomylilem sie przy liczbie dostepnych samochodow Twisted Evil)
Musze miec te gre Twisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted EvilTwisted Evil

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu: Gran Turismo 4  PostWysłany: 13-03-2005 - 16:50
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

PS2 warto mieć nie tylko z tego powodu lol a Dear or Alive, final fantasy, gta SA istarsze gry jest ich dużo a na kompa emulatora ni ma. Cholera a bym sobie pograł. Na allegro już można kupić najnowsze upaczowane wersje ps2 w rozsądnych cenach :p Pozostaje mi sięzastanowić kupić PS2, skystar 2 lub nowy fon.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AtaruOffline
Temat postu: PS2  PostWysłany: 13-03-2005 - 17:04
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 12-03-2005

Skąd: NeoLublin

Status: Offline
No i Tekken. Naprawdę żałuję, że nie mam tej konsoli, głównie właśnie z powodu tekkena. Ale rzeczywiście dobrych gierek na Play'a jest całe mnóstwo, napewno PC nie jest dla PS w tym względzie już konkurencją

_________________
Lost in words of anticipation
Lost in words of revelations
23 and 5 resulting
Equally absorbed their sigh
And I need my chemicals
I need your chemicals
Are my dreams gone?
Are my words forgiven?
Are my deeds undone?
Am I now forgiven?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu: PS2  PostWysłany: 13-03-2005 - 17:15
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
Ja sie zamierzalem na wersje srebrna sonki ale jest drozsza od normalnej. no i trzeba doliczyc koszt memorki bo nie jest dodawana do kompletu, a bez niej wiele sie nie pogra. znaczy pogra ale za kazdym razem trzeba bedzie od poczatku a w grach takich jak Metal Gear Solid czy GT mija sie to z celem.

ja w tej chwili mam PS1 i GT2 w ktore gram juz od dobrych kilku lat i dalej mi sie nie znudzila. a nawet nie udalo mi sie jej przejsc do konca Smile

Yasiu co do FF, to moj kolega powiedzial ze jak ja kupie PS2 to on kupuje FF i sie do mnie przeprowadza Very Happy

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AtaruOffline
Temat postu: Gt2 i FF  PostWysłany: 13-03-2005 - 17:35
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 12-03-2005

Skąd: NeoLublin

Status: Offline
No cóż, druga część Gran Turismo jest to gra kultowa. Każdy gracz mający do czynienia z Sony "skatował" ją niemiłosiernie. Final Fantasy... wstyd się przyznać, ale mnie jakoś to nie pociągało, może dlatego, ze w siódmej części na PC nie wiedziałem co zrobić już jakoś na początku, hehe. Ale tak naprawdę gdybym miał PS2 napewno jedną z pierwszych gier jakie bym sobie sprawił byłyby i Gran Turismo i Final Fantasy

_________________
Lost in words of anticipation
Lost in words of revelations
23 and 5 resulting
Equally absorbed their sigh
And I need my chemicals
I need your chemicals
Are my dreams gone?
Are my words forgiven?
Are my deeds undone?
Am I now forgiven?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu: Gt2 i FF  PostWysłany: 13-03-2005 - 22:02
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
to sa tytuly klasyczne, ludzie kupowali PS tylko i wylacznie dla tych gier. ja sie tez musze przyznac ze w FF jeszcze nie gralem Smile ale tutaj wszystko przede mna. jak mowilem samo GT2 starcza na baardzo dlugo. najdalej wczoraj gralem, bawilem sie w tryb Prawa Jazdy (ktory to bardzo mi sie w GT podoba, ale czasem czasy w ktorych trzeba wyrobic, sa nieludzko podkrecone i wymagaja perfekcyjnej jazdy).
A po GT2 mielismy GT3 A-Spec, potem o ile sie nie myle 2 dodatki, niedawno ukazalo sie GT4 Prologue i w koncu swiatlo dzienne ujrzalo samo GT4. nie wiem co ja zrobie ani jak ale musi byc moje Very Happy

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu: Gt2 i FF  PostWysłany: 14-03-2005 - 10:46
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

Wiesz tak to jest że starsze gry są dla nas najlepsze np ja na pc lubie Age of empires 2, Mythologu Stronghold, Warcraft - nowych setlersów 5, startegi tolkenowskiej i wielu innych nowych z grafiką 3D już po prostu nie trawie. Czasy w których się inetresowałem grami już dawno mineły co nie znaczy że nie lubie grać np do dzić pykam w medala przez neta pomimo że gra ma już 4 lata - nowe farcry, doom 3 też są fajne ale nie mają tego czegoś. Była fajna gra nazywała się Sea Dogs o piratach full wypas grałem i grałem przyszła nowa wersja piraci z karaibów i co zawiodłem się na niej to już nie ta sama gra. Obyś nie miał takich samych odczuć jak ja z GT4. Ale uważam że takie tytuły jka GT, GTA, Tekken, FF, DoA nie da się poporostu zepsuć to jest klasyka Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AtaruOffline
Temat postu: Stare gry  PostWysłany: 14-03-2005 - 13:13
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 12-03-2005

Skąd: NeoLublin

Status: Offline
yasiu777 napisał/a:
Wiesz tak to jest że starsze gry są dla nas najlepsze

Pod stwierdzeniem, że stare gry są niezastąpione, kolejne powielanie schematów zaczyna być po prostu nudne. Ja osobiście od dość dawna gram w trzecią odsłonę Quake'a i wcale mi się to nie nudzi
yasiu777 napisał/a:
Była fajna gra nazywała się Sea Dogs o piratach full wypas grałem i grałem

Świetna gra, nawet nie wiem ile godzin przed nią spędziłem, jak się teraz zastanawiam nad tym, to nie wiem co było w niej takiego świetnego, ale chyba to ten klimat, wykonywanie zadań często było bardzo czasochłonne, a mimo to jednak grało się w to nadal. Jest to sprawa tak zwanej miodności, co stare gry miały(Heroes of Might and Magic 3, Diablo 2), a w obecnym czasie po prostu stawia się na grafikę(Doom 3)A my z chęcią powracamy do starych sprawdzonych tytułów, bo wiemy czego się po nich możemy spodziewać i że nie zawiodą naszych oczekiwań
Pozdrawiam^^

_________________
Lost in words of anticipation
Lost in words of revelations
23 and 5 resulting
Equally absorbed their sigh
And I need my chemicals
I need your chemicals
Are my dreams gone?
Are my words forgiven?
Are my deeds undone?
Am I now forgiven?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu: Stare gry  PostWysłany: 14-03-2005 - 14:55
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
nie zgodze sie. mi sie bardzo fajnie gralo w D3. nie narzekam na nowe gry. ale raczej gram w produkcje wiekszych firm, choc czasem trafi sie perelka. jedyne co to nowy komp mi potrzebny zeby nadazyc z tym wszystkim ^^"

musze poszukac jakiejs pracy, bo mi pieniadze na PS2 z nieba nie spadna... a szkoda Wink

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits