Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 18-04-2004 - 22:46
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

I robić problem tamtejszym modom? xD
Cóż za lekkie pojęcie xD

Co do planów - szkoda, że Egmont wyda te tytuły, osobiście nastawiam się na porażkę, jeśli chodzi o technikalia wydań T.T
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-04-2004 - 22:56
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Cytat:
I robić problem tamtejszym modom? xD

napewno kontynuacja nie będzie tutaj przykro mi...

Cytat:
szkoda, że Egmont wyda te tytuły, osobiście nastawiam się na porażkę, jeśli chodzi o technikalia wydań T.T


co jest złe w technice wydania... dalej tego nie rozumiem... wszyscy przez GSC bluzgają na egmont... a reszta była dobrze wydana moim zdaniem

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 18-04-2004 - 23:00
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

GSC nie widziałem - nie wypowiem się.

Natomiast w technikaliach wydawania Egmontu jest wiele minusów, największy imho to papier. JPF a Egmont, kto lepiej wydaje? Zresztą, tego typu tematy były już na forku poruszane i to wiele razy. xD

Spójrz na pozostałe, nie-mangowe wydawnictwa Egmontu a zobaczysz, że znacznie ładniej są wydawane niż mangi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 19-04-2004 - 00:33
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

no właśnie. czemu mangi są traktowane tak po macoszemu? są środki i doświadczenia. posiadam ponad 50 pozycji niemieckiego Egmontu i z wszystkich jestem niezwykle zadowolona. naprawdę można! JPFowi sporo moznaby zarzucić, ale wydaje niebo lepiej.
co do dyskusji to czy nie lepiej byłoby ją po prostu usunąć? za swoimi postami płakać nie będę w każdym razie.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-04-2004 - 17:52
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
bo mangi w egmoncie to dodatek... ale pod względem technicznym nie widze nic przeciwko niż papier który i tak (jeśli chodzi o mnie) juz nie przeszkadza...

ale ja bronie egmontu z czystych sentymentĂłw bo kupuje duĹźo pozycji mangowych jak i niemangowych z ich oferty...

czy ktos widział Age of Bronze?? bo ma wyjść za miesiąc a tego w sumie nie widziałem i jakoś nie wiem czy warto poszukać... ktoś to widział??

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits