Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
VegOffline
Temat postu: Mangi z Egmontu w sklepiku JPF  PostWysłany: 02-07-2003 - 11:45
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
No wlasnie, takie info dzisiaj dostalam... Dziwi mnie tylko, dlaczego tylko Eden i Exxaxion? A co z Gundamem???????? Ciekawe, co JPF chce w ten sposob osuagnac, najpierw Waneko, teraz Egmont... Chyba sie nie rzuci na Nuku Nuku z Mangayi, ani na pozycje z Kasena???????

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Re: Mangi z Egmontu w sklepiku JPF  PostWysłany: 02-07-2003 - 19:05
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Veg napisał/a:
Dziwi mnie tylko, dlaczego tylko Eden i Exxaxion? A co z Gundamem???????? Ciekawe, co JPF chce w ten sposob osuagnac, najpierw Waneko, teraz Egmont...

Może Gundam sie konczy? A zreszta wiedzą ze słabo schodzi.
Waneko zrobilo wielki blad majac wlasny sklepik sprzedaja w sklepie JPFu. Egmont wszedl w mange jako dzialanosc poboczna wiec im to wisi.

Veg napisał/a:
Chyba sie nie rzuci na Nuku Nuku z Mangayi, ani na pozycje z Kasena???????

Nuku Nuku nie beda sprzedawc Smile
A co do Kasena - wcale bym sie nie zdziwil.
Im tak na prawde nei zalezy na sprzedazy cudzych mang. Im zalezy na tym zeby ludzie zamawiajacy dotychczas gdzies indziej zamawiali u nich i kupowali przy okazji mangi JPFu. A to ze na cudzych mangach maja jeszcze zysk (prawie za darmo) to tylko im sie chwali Smile

Mangowy Microsoft. Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-07-2003 - 20:28
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Gundam ma miec 8 tomow, wiec jeszcze 3... A taki Exxaxion sie skonczyl....

Co do JPFu, to wiem, wiem... Ludzie na pewno wiecej teraz zamawiaja mang z JPF......

Waneko niby sklepik ma, ale z deczka dziadoski :PPPP

co do Kasena - nie wiesz moze, co z ich strona? U mnie ciagle nie chodzi...

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-07-2003 - 08:04
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Veg napisał/a:
Gundam ma miec 8 tomow, wiec jeszcze 3... A taki Exxaxion sie skonczyl....

Tym lepiej dla JPFu. Bo tu nie chodzi o to zeby miec te mangi w sklepiku. Tu chodzi o sygnal - przyjdzcie kupic do nas wszystko. A jak nie bedzie tego co szukacie to moze kupicie nasze.

Veg napisał/a:
Waneko niby sklepik ma, ale z deczka dziadoski :PPPP

MĂłwisz o sklepiku tym starym czy tym nowym? Smile

Veg napisał/a:
co do Kasena - nie wiesz moze, co z ich strona? U mnie ciagle nie chodzi...

Nie mam pojecia. Moze to chwilowe - cos z serwerem.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-07-2003 - 10:25
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Co do sklepiku Waneko, to szczerze mowiac i o straym, i o nowym...... Chyba ze 2 razy zamawialam, dziwne przezycie, nie powtorze go juz :P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gość
Temat postu: Re: Mangi z Egmontu w sklepiku JPF  PostWysłany: 23-08-2003 - 16:44
Gość






[quote="Veg"]No wlasnie, takie info dzisiaj dostalam... Dziwi mnie tylko, dlaczego tylko Eden i Exxaxion? A co z Gundamem???????? Ciekawe, co JPF chce w ten sposob osuagnac, najpierw Waneko, teraz Egmont... Chyba sie nie rzuci na Nuku Nuku z Mangayi, ani na pozycje z Kasena???????[/quote]
 
   
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-08-2003 - 23:05
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Bardzo wątpię. JPF po prostu zebrało w sklepiku Waneko i Egmont z prozaicznego powodu - to u nich będą ludzie zamawiać mangi. A jeśli przypadkiem nie będzie ich na stanie to może kupią coś z JPFu?
Nuku Nuku na pewno nie będzie w sklepiku JPFu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-10-2003 - 11:06
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Cieszę sie, że mangi Egmontu są dostępne w sklepiku JPFu. Very Happy W kioskach jakoś ciężko je dostać, a z Empikiem to różnie bywa. Zamówiłam GC przy okazji zamawiania GitS 2. (kolejny nagły przypływ gotówki Dancing )

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
hulitOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-04-2004 - 10:22
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 16-04-2004



Status: Offline
witam.
mam wrazenie ze pan panie raul zazdrosci dla JPF wpadniecia na taki pomysl jak sprzedawanie mang innych wydawnictw w swoim sklepiku.

mozliwosc kupywania mang innych wydawnictw jest udogodnieniem dla fanow kupujacych nasze mangi. reszta, jesli nie kupuje naszych mang przeciez moze kupywac gdzie indziej. z tego co wiem to zyjemy w wolnym kraju i kazdy moze robic i kupowac gdzie i co chce. tylko widzi pan panie raul, to jest sprawa grubosci portfela. zdajemy sobie sprawe, ze nia kazdy ma tyle kasy zeby kupic wszystkie mangi ktore go interesuja. dlatego by ulzyc nieco fanom zdecydowalismy sie na wspolprace.

pomysl sprzedawania mang innych wydawnict powstal z mysla o fanach ktorzy normalnie musza placic podwojnie za przesylke(oczywiscie jesli kupuja mangi kilku wydawnictw). jesli ktos dostal spadek po dziadku nie musi korzystac z tej "ulgi" i moze kupywac bezposrednio od wydawnictw. jak juz pisalem to sprawa grubosci portfela.

mamy dobre stosunki z Waneko wiec decyzja o wspolpracy zapadla bardzo szybko. mysle ze dla Waneko nie robi zadnej roznicy ze ich mangi mozna kupic w naszym sklepie.wrecz przeciwnie.mysle ze osoby ktore kupywaly tylko nasze mangi maja szanse zapoznac sie z innymi tytulami nie placac podwojnie za przesylke.

no i koniec koncow wydawnictwo nie jest instytucja harytatywna i tez musi na siebie zarabiac. jednak w tym przypadku wieksze korzysci czerpia fani bo przeciez w naszym sklepie mozna kupic mangi innych wydawnictw korzystajc z naszych rabatow.
to tyle.


ps. napewno moja wypowiedz bedzie przez pana skomentowana, dlatego prosilbym aby komentowal pan cala moja wypowiedz a nie po jednym zdaniu (tak jak pan to robi dotychczas). zdania wyrwane z kontekstu maja calkowicie inne znaczenie niz cala wypowiedz.

pozdrawiam
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-04-2004 - 11:30
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
hulit napisał/a:

mam wrazenie ze pan panie raul zazdrosci dla JPF wpadniecia na taki pomysl jak sprzedawanie mang innych wydawnictw w swoim sklepiku.

@_@ Nie wiem czy wiesz ale sprzedawanie mang innych wydawcĂłw nie wymyslil JPF. Moze byliscie pierwsi w Polsce, ale kto o tym pamieta teraz Very Happy
I mam prosbe - bez udawanego szacunku z tym per panem. Wystarczy Raul.

hulit napisał/a:
zdajemy sobie sprawe, ze nia kazdy ma tyle kasy zeby kupic wszystkie mangi ktore go interesuja. dlatego by ulzyc nieco fanom zdecydowalismy sie na wspolprace.

Wszystko można przedstawić w taki sposób, ze to sie dzieje dla dobra fanów. I pewnie jest tak jak piszesz.
Po za tym nigdy nie pisalem (wprost przeciwnie) ze wydawnictwo ma spelniec funkcje charytatywne. Skoro mozna na tym zarobic (co zreszta napisalem w poprzednim poscie do ktorego rozumiem jest to komentarz) to czemu nie?

hulit napisał/a:

komentowal pan cala moja wypowiedz a nie po jednym zdaniu (tak jak pan to robi dotychczas).

Nie bede cytowal calosci bo to zajmuje miejsce w bazie. Jesli cos z tych "wyrwanych z kontekstu" zdan Ci sie nie podoba to prosze napisz, a ja to skomentuje. Mysle ze wychwycilem glowne "problemy" z tej wiadomosci.

I takie pytanko: Czemu mnie nie lubisz? Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
hulitOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-04-2004 - 12:10
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 16-04-2004



Status: Offline
jesli w swoim sklepiku sprzedawal pan juz od dawna mangi innych wydawnict tym bardziej nie rozumiem czemu nie podoba sie panu ze my robimy to samo.
rownie dobrze mozna teraz stwierdzic ze nie zalezy panu na sprzedazy mang innych wydawnictw tylko zalezy panu na sprzedaniu swoich wydan..zeby temu zaprzeczyc powinien pan sam zrezygnowac ze sprzedazy innym mang.

jesli chodzi o to jak sie do pana zwracam to z prostej przyczyny-swin z panem nie paslem ani brudzia nie pilem wiec nie wiem czemu mialbym zwracac sie inaczej niz dotychczas..

a to czy pana lubie czy nie i za co to moja sprawa a forum jest chyba ostatnim miejscem na to by o tym dyskutowac.

a jesli chodzi o cytowanie prosilem zeby pan tego wogole nie robil tylko napisal normalny komentarz.bez obawy.napewno bym wychwycil do czego tyczy sie pana wypowiedz.

pozdrawiam
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-04-2004 - 16:51
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
hulit napisał/a:
jesli w swoim sklepiku sprzedawal pan juz od dawna mangi innych wydawnict tym bardziej nie rozumiem czemu nie podoba sie panu ze my robimy to samo.

Gdzie tak napisałem?

hulit napisał/a:
rownie dobrze mozna teraz stwierdzic ze nie zalezy panu na sprzedazy mang innych wydawnictw tylko zalezy panu na sprzedaniu swoich wydan..zeby temu zaprzeczyc powinien pan sam zrezygnowac ze sprzedazy innym mang.

@_@ Z czego ten wniosek?

hulit napisał/a:

jesli chodzi o to jak sie do pana zwracam to z prostej przyczyny-swin z panem nie paslem ani brudzia nie pilem wiec nie wiem czemu mialbym zwracac sie inaczej niz dotychczas..

Mielismy okazje sie poznac.


hulit napisał/a:

a jesli chodzi o cytowanie prosilem zeby pan tego wogole nie robil tylko napisal normalny komentarz.bez obawy.napewno bym wychwycil do czego tyczy sie pana wypowiedz.

Ale innym czytajacym jest latwiej. A to jest forum a nie list prywatny.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Radagajs
Temat postu:   PostWysłany: 16-04-2004 - 17:33
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 23-03-2003

Skąd: Warszawa

Raul , jedna uwaga : czy aby na pewno zmienianie własnych postów i zadawanie pytań "gdzie tak napisałem?" to dobra metoda? Tzn. metoda może i dobra , tylko mało moralna. I ten się dziwi , że go nie lubią.

_________________
Lailai Shugogetten!

I do not read that Potter slash.
I do not like it, Call-me-Trash.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
hulitOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-04-2004 - 18:58
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 16-04-2004



Status: Offline
moze nie napisal pan tego wprost ale z pana wypowiedzi jasno wynika ze nie podoba sie panu nasza wspolpraca z innymi wydawnictwami.
wogole mam wrazenie ze zywi pan do naszej firmy osobisty uraz(jesli nadal chodzi o ranme to ...ubolewam)

mysle ze podawanie newsĂłw lub tlumaczenie "prawdziwych" intencji wydawnictwa bez uprzedniego skontaktowania sie z nami (w celu zapoznania sie z nimi) chwieje pana wiarygodnoscia. chyba ze posiada pan wlasciwosci jasnowidzenia.to zwracam godnosc.

prawda mielismy okazje sie spotkac. co nadal nie zmienia faktu ze mialbym zwracac sie do pana na Ty.

nie widze sensu dalszej dyskusji. chcialem poprostu nieco wyprostowac wypowiedzi na ten temat.

pozdrawiam
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-04-2004 - 20:26
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
hulit napisał/a:
moze nie napisal pan tego wprost ale z pana wypowiedzi jasno wynika ze nie podoba sie panu nasza wspolpraca z innymi wydawnictwami.

Prosze bez nadinterpretacji.

hulit napisał/a:

wogole mam wrazenie ze zywi pan do naszej firmy osobisty uraz(jesli nadal chodzi o ranme to ...ubolewam)

Raczej czuję się rozczarowany. I nie chodzi tu o Ranme jako taka, tylko o sposob w jaki zostala ona "zdjeta" z planow wydawniczych.
Teraz Egmont sie za to wezmie i mam nadzieje, ze pokaze dlaczego rozstanie sie z Ranma to byl blad.

hulit napisał/a:

mysle ze podawanie newsĂłw lub tlumaczenie "prawdziwych" intencji wydawnictwa bez uprzedniego skontaktowania sie z nami (w celu zapoznania sie z nimi) chwieje pana wiarygodnoscia. chyba ze posiada pan wlasciwosci jasnowidzenia.to zwracam godnosc.

Podajecie informacje na stronie. Jezeli chodzi o Vat sami przegieliscie.
Wiec pretensje prosze kierowac do siebie. Chyba ze wasza strona podaje falszywe informacje? A po za tym jak sie mozna z wami skontaktowac skoro nie odpowiadacie na maile?

hulit napisał/a:

prawda mielismy okazje sie spotkac. co nadal nie zmienia faktu ze mialbym zwracac sie do pana na Ty.

Jak sobie zyczysz panie Hulit.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits