Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
SasukeOffline
Temat postu: Płyta Gackta juz dawno w Niemczech  PostWysłany: 01-01-2004 - 01:19
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-12-2003

Skąd: Konoha Village

Status: Offline
Ehhh!! Spużniłem sie!! Juz dawno miałem o tym napisać ale jakoś nie miałem jak. Jak sam tytuł mówi, płyta Gackta jest w Niemczech. Miałem Moona w rękach Very Happy Kosztuje ok. 20 euro. To jak normalna płytka. Wersja germany ale uwaga. Do tego sa słowa w Romaji Very Happy Mozna sobie pośpiewać Very Happy Ale ja i tak czekam na Marsa Wink

_________________
ぎゅっとしてみたり しゅんとしたり。。。
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NackaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-01-2004 - 17:26
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-08-2003

Skąd: Sh-n

Status: Offline
maj gad oO ciemno wszedzie glucho wszedzie , co to bedzie co to bedzie xD troche jestem zszokowana... a nie jest to jakis bootleg? ech moze masz jakies foty tego? a moze to byla poprostu sprowadzona do niemiec wersja overseas (bo tam tez jest zawsze romanizacja...), com?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SasukeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-01-2004 - 18:23
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-12-2003

Skąd: Konoha Village

Status: Offline
To jest płyta wydana w Niemczech. Najłatwiej ją dostac w Mangowych sklepach. Gdzie ją spotkałem?? W Shwerinie w sklepie "Atom" ulicy nie pamiętam Razz Kto rozpoczyna poszukiwania? Będą wydane jeszcze dwie ale sprzedawczyni nie potrafiła określić jakie. No to tyle narazie Rolling Eyes

_________________
ぎゅっとしてみたり しゅんとしたり。。。
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits