Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-12-2003 - 19:30
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Tak Natsumi jest zarazem tak silna jak wrażliwa Very Happy tak to ujme... choć wrażliwość chowa pod maską optymizmu

Cytat:
Natsumi pomógł


sądze że jej mogło pomóc doświadczenie Very Happy choć szał w sumie też...

Cytat:
Niepowiem że jest lekko, ale 'to nie powód aby się odrazu załamywać' jak mówi Natsumi. A doświadczenia to raczej Yocie nie brakuje. Sporo tego było w poprzednich tomach, a jednak gość nie miał takich odjazdów.


no cóż niektórym przychodzi to szybciej a niektórym wolniej... poza tym gdyby sie szybko pozbierał to by szybko serie zakończyli Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ShadowOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-12-2003 - 13:40
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-03-2003

Skąd: Świat Mroku

Status: Offline
Pewnie masz racje jednak po tym co przeszedł z Ai Katsura nie powinien robić z niego takich ciepłych kluch. Ucierpiał na tym tylko ogólny wizerunek bohatera. Pozatym Seria tak łatwo nie padnie. Po tym jak Yoota powrucił z wymiaru video jestem pewien że autor coś by wymyślił na ciąg dalszy.

_________________
Urodziliśmy się w cieniu i żyjemy w cieniu.
Niemamy imienia i nikt go od nas nie wymaga.
A gdy przyjdzie nasz czas, nikt nad nami nie zapłacze.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-12-2003 - 14:30
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Fajny tomik ta szóstka. Podobał mi sie na pewno bardziej od poprzedniego, mimo, iż ogólnie nie lubię scen walk, gdyż zazwyczaj mało co wnoszą do wątków. Natsumie jest sympatyczą postacią, Ai wraca do formy, a za Nobuko i tak nie przepadałem. Kreska dalej w porządku, wątki wprowadzajace do nowego tomiku też są. Ma to to jakies logiczne uzasadnienie. Czego chcieć wiecej? Będę czekał, w kazdym razie, na następny tomik. Natomiast z innej beczki. Ogladałem anime Aideo Girl Ai. Kiepskie i oparte wyłącznie na dwóch pierwszych tomikach, ale na okładce wspominali chyba coś o filmie fabularnym. Cokolwiek może ktolkolwiek wie cos o tym? Question
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-12-2003 - 18:12
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ja pierwsze slysze... jestem prawie pewna, ze jest tylko ta OAVka... Moze maja zrobic??? o_O

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-12-2003 - 18:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Cytat:
Pewnie masz racje jednak po tym co przeszedł z Ai Katsura nie powinien robić z niego takich ciepłych kluch


ja jednak twierdze Ĺźe Yota sie zmienia... powoli ale jednak sie zmienia...


Cytat:
Kiepskie i oparte wyłącznie na dwóch pierwszych tomikach, ale na okładce wspominali chyba coś o filmie fabularnym. Cokolwiek może ktolkolwiek wie cos o tym?


OAV - tak jest to wada że oparte tylko na 2 tomach ale podobno ma jakieś inne zakończenie... nie oglądałem jeszcze...

Movie - tak istnieje takie coś jak VGA movie.... z aktorami... kiedyś chciałem zgrać ale jakos sceptycznie podchodze do filmów i nie zgrałem... pytałem sie kiedyś w jakimś temacie a propo tego filmu Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-12-2003 - 23:13
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
OAV mam, tak, ze w wrocławskim gronie możemy obejrzeć. Zakończenie nijakie, grafika, bura i ogólnie odrzucajaca, a dziewczyny gorsze niż w mandze.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-12-2003 - 17:05
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
[quote="Magnus"]
Cytat:
Movie - tak istnieje takie coś jak VGA movie.... z aktorami... kiedyś chciałem zgrać ale jakos sceptycznie podchodze do filmów i nie zgrałem... pytałem sie kiedyś w jakimś temacie a propo tego filmu :D


Wcale Ci sie nie dziwie - sama bym nie zgrala.... Chociaz odcinek Sailorek sciagnelam, ale tylko po to, zebysmy z Herbertem zaliczyli 25 minut spazmatycznego smiechu z totalnego kiczu i tandetty :D I jeszze mialam wersje z japonskimi reklamami - reklama mjtek dla dzieci rzadzi ;P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-12-2003 - 19:40
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
zejde lekko z tematu ale Sailorki Live RULEZ!!!! najlepsza komedia 2003 roku Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ShadowOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-12-2003 - 13:10
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-03-2003

Skąd: Świat Mroku

Status: Offline
Cytat:
ja jednak twierdze Ĺźe Yota sie zmienia... powoli ale jednak sie zmienia...


To że się zmienia to oczywiste i jaknajbardziej zrozumiałe, bez tego nie było by serii, jednak zachowanie gościa w tym tomie sprawia wrarzenie jakby cofnął się do tych wydarzeń z przedszkola. Gdy Ai w 2 tomie była wycofywana, to jednaj miał jaja i poszedł za nią do świata dla niego całkowicie obcego. Z Nobuko dostał doła i skończyła się historia. Gdyby nie Natsumi to Yota pewnie dał by się zabić tym frajerom, albo coś jeszcze głupszego. Porównując te dwa wydarzenia Katsura jak dla mnie t tym tomie zamiast iść dalej to conął swojego bohatera w rozwoju emocjonalnym. To mi za ch..ere nie pasi, i puki co nie widze w tym żadnego sensu. Chyba że Nobuko mniej dla niego znaczy od Ai, tylko wówczas po co ta cała gadka i starania aby ona do niego wróciła????

Cytat:
zejde lekko z tematu ale Sailorki Live RULEZ!!!! najlepsza komedia 2003 roku


Komedia?? Raczej tragedia. Niewytrzymałem nawet minuty, a Sailorki bardzo lubie, były moim pierwszym Anime Smile .

Cytat:
OAV - tak jest to wada że oparte tylko na 2 tomach ale podobno ma jakieś inne zakończenie... nie oglądałem jeszcze...


OAV jest dziwny. A raczej jego zakończenie, dokładnie niepamiętam, ale po odbiciu Ai od jej stwórcy było coś jakby 'I żyli długo i....' Zapomnieli że Ai ma limit odtwarzania Razz . Coś w tym stylu. pozatym kreska.... i Katsura ten szmelc nadzorował.....Tragedia.

_________________
Urodziliśmy się w cieniu i żyjemy w cieniu.
Niemamy imienia i nikt go od nas nie wymaga.
A gdy przyjdzie nasz czas, nikt nad nami nie zapłacze.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-12-2003 - 14:29
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
moze autor tak przedstawił Yote bo chciał wprowadzić nową postać... moze to był tak zabieg... okaże sie w następnym tomie...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ShadowOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-12-2003 - 13:35
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-03-2003

Skąd: Świat Mroku

Status: Offline
Nając Waneko na następny tomik przyjdzie nam poczekać jakieś trzy miechy, conajmniej.
Co do Yoty to stanął na nogi ,wreszcie, już pod koniec, ostatnie strony. W rzeczcywistości gość by się ładnie spóżnił. Ciekawy jestem jak zachowa się Nobuko, i przedewszystkim co dalej z Natsumi, i jak jej serce wytrzyma. A niechto, mogli by zrobić nam prezent świąteczny i choć raz dotrzymać terminu wydania.

_________________
Urodziliśmy się w cieniu i żyjemy w cieniu.
Niemamy imienia i nikt go od nas nie wymaga.
A gdy przyjdzie nasz czas, nikt nad nami nie zapłacze.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-12-2003 - 14:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Cytat:
A niechto, mogli by zrobić nam prezent świąteczny i choć raz dotrzymać terminu wydania.


True, true... ja jednak mam cichą nadzieje że będzie w grudniu

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ShadowOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-12-2003 - 14:19
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-03-2003

Skąd: Świat Mroku

Status: Offline
Cytat:
True, true... ja jednak mam cichą nadzieje że będzie w grudniu


HEHE. Optymista. Pomarzyć można jednak już z paroletniego doświadczenia wynika troche co innego Crying or Very sad . No ale święta idą, i jest to okres wzrostu prawdopodobieństwa na przytrafienie się jakiegoś cudu. Może będziemy świadkami takiego jednego Wink

_________________
Urodziliśmy się w cieniu i żyjemy w cieniu.
Niemamy imienia i nikt go od nas nie wymaga.
A gdy przyjdzie nasz czas, nikt nad nami nie zapłacze.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-12-2003 - 21:02
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
do końca grudnia jeszcze daleko (teoretycznie) także pozyjemy zobaczymy.... i w końcu nadejdzie chwila najbardziej kontrowersyjnego tomu wszechczasów Razz znaczy sie ... no wiecie Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits