Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-11-2003 - 17:48
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
skoro jest temat o okładkach to możecie tam dokończyć... zrobiłem temat tutaj czy serafin to hentai wyszło że może to być choc niekoniecznie ... okładki tez moga wskazywac że to hentai no wiec jest dalej to w temacie wiec nie ma powodu przenosić... a jak pragniecie kontynuować to w tamtym temacie to można przedstawić tam sytułacje co wam sie w okładkach podoba i tam dokończyć... nie ma sensu chwilowo robić czy przenosic tych postów... no chyba że mi zrobicie specialnie offtropa to wtedy... a zresztą chyba nie zrobicie prawda Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-11-2003 - 18:00
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
My nie.... skąd że znowu...my... @_@

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-11-2003 - 10:06
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
tak myślałem... Twisted Evil

dovra a teraz możecie kontynułować tutejszy temat Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-01-2004 - 11:20
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Kiedyś, dawno dawno teu było takie cuś jak kompendium secret service. No i tam zawsze było trochę o mandze anime itp. Kiedyś był artykuł o frapującej dośc nazwie "Sailory i erotyka" - czyli o erotyce w mandze. No i tam z tego co pamiętam były wymienione rodzaje komiksu erotycznego lub z zabarwieniem erotycznym - no więc kawaii najlżejsze, panchira, ecchi i hentai. Tyle, ze jeżeli mnie pamięć nie zawodzi to one WSZYSTKIE były gdzieś w artykule okreslone jako hentai. A skoro wiemy, że "SS" to panchira - bo jest tego sporo - i skoro przeczytamy gdzieś zaliczenie panchiry do hentai, to już prosta drga do równania "SS" = hentai...

Ja też nie wróżę hentajowej zmiany tej mangi... Nie wydaje mi się. Hentaje kojarzą mi się tylko z sytuacją, gdy już w pierwszym tomie wiadomo o co chodzi... No ale może nie wiem wszystkiego ;)

A tak w ogóle.. Moze chodziło naprzykład o drugą serię albo coś???

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IllparazzoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-08-2004 - 09:42
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 14-08-2004



Status: Offline
Skojarzenie z hentajem wzięło się zapewne stąd że jest tam trochę golizny + sposób rysowania postaci jest podobny do tego z hentajów (jesli się nie myle to wcześniejsze prace tego mangaki to własnie h-manga Razz ).
Jednak generalnie ta seria nie kwalifikuje się żeby zaliczyć ja do hentajów (nawet tych soft Wink )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits