Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Autor Wiadomo¶ć
KellyOffline
Temat postu: Gate keepers  PostWysłany: 10-04-2003 - 00:03
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 22-02-2003

Sk±d: WrocĹ‚aw

Status: Offline
Szanowne Dziewczyny, jeżeli nie nosicie podwiązek, a pragnęłybyście, to warto z pewnością obejrzeć film Gate keepers. Główna postać żeńska nie tylko bowiem podwiązki nosi, ale czyni to jakąś dziwną metodą powodującą, iż, przy spódniczce mini, nie widać ich. Owe podwiązki spełniają jeszcze jedną bardzo istotną rolę, otóż główna bohaterka cyklu trzyma tam kołczan wypełniony strzałami. Strzały są wprawdzie składane, ale kołczan jest i tak dość duży, jednak póki owa dziewczyna po strzałę nie sięgnie, nie widać go, podobnie jak owych podwiązek.
Panowie, jeżeli więc pragniecie, by dany Waszych serc nosiły na swych ... (tu dodać odpowiedni przymiotnik typu: krągłych, zmysłowych, seksownych, pociągających etc.) udach ów element garderoby warto obejrzeć Gate keepers, by uzyskać choćby podstawową wiedzę w tym zakresie.
Jest to bowiem zapewne jedyna korzyść, którą odnosi widz powyżej lat, powiedzmy dwunastu, oglądając ten film. Inna sprawa, iż momentami jest tak głupi, że aż z tego wszystkiego absurdalnie śmieszny. A w ogóle wszystko to jest poświęcone grupie broniącej Ziemi przed najazdem obcych. Szczerze się cieszę, że takowej grupy obrońców nie miał Saddam Hussajn, ponieważ widząc ją wojska amerykańskie popękałyby ze śmiechu, zanim w ogóle przekroczyłyby granicę. Aaa, interesującym niewątpliwie motywem był mech zapalany na kluczyk samochodowy i sterowany w zasadzie przy pomocy aparatury mniej więcej takiej, jak w każdej przeciętnej ciężarówce.
Ale tak w ogóle najbardziej mnie wkurzyło, że główny bohater wybrał zaiste w końcu filmu nie tą dziewczynę, co powinien. Szkoooooda!!! Naprawdę.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
alfistaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-08-2003 - 16:53
Pisarz
Pisarz


Doł±czył/a: 20-04-2002

Sk±d: Lublin

Status: Offline
gomene znowu ja :P

kelly czemy tak najzezdzas na ta serie, fajnie i przyjemnie sie oglada, podoba mi sie ta bryka... to znaczy samochod naszego capitana. :) ... autobus tez jest niezly ... ogulnie jak mowie, moze fabula nie powala, ale jednak seria mi sie podoba, i obejrzalem ja za pierwszym podejscie, w przeciwienstwie do naprzyklad takiego noir ... z ktorym sie mecze, mecze i nie moge w siebie wmusic tego 10 odcinka .. -_-

co do glupoty serii .. ooooo tak, czasem to az powala.

hmm .. JAK to nie ta wybral, przeciez odpaczatku bylo wiadomo ze wybierze ja, IMO .. no ale, trza by jeszcze zobaczyc OAV'ki ... trza sie bedzie zanimi rozejrzec :)

_________________
alfi - nie tylko m&a : )
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-08-2003 - 22:21
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 22-02-2003

Sk±d: WrocĹ‚aw

Status: Offline
Alfi, Kumplu z forum, maili i wymiany. Sam przyznaj, że w tytule tym durnoty mnóstwo, a obcy przypominaja faktycznie pomysły z lat sześćdziesiątych. Nie twierdzę, ze to się nie da obejrzeć, ale uważam, ze zapomina sie o tym szybciej jeszcze niż oglada, poza właśnie owymi śmiesznostkami.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
alfistaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-08-2003 - 07:57
Pisarz
Pisarz


Doł±czył/a: 20-04-2002

Sk±d: Lublin

Status: Offline
^_^ .. diobram duzo jest takich tytulow ktore obejrzysz raz i juz do nich nie powrocisz a i zapomnisz jeszcze.

co do kosmitow: .. hmm .. sama akcja jest w latach 50-60 (korde nie pamietam Razz) ... to wiesz,

ale wedlug mnie przyjemnie sie oglada.... i ten dreszczyk emocji, kiedy sie oni zorjentuja kto to ten shadow ... korde, to jets naprawde glupie -_- .. ale imo fajne.

_________________
alfi - nie tylko m&a : )
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-08-2003 - 19:20
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 22-02-2003

Sk±d: WrocĹ‚aw

Status: Offline
Owszem, akcja dzieje się w latach sześćdziesiątych. końcówka dekady w zasadzie, bo mamy lot człowieka na księżyc. ale to, ze akcja dzieje się dawniej, to nie znaczy, że musie stosować takie wzorce. bo idąc tym tropem to film o czasach jaskiniowców powinien być realizowany tylko jako zestaw rysunków naskalnych przewijających się przez monitor.
Natomiast zgodzę się, ze dało to sie obejrzeć, w przeciwieństwie do wielu mądrych filmów, które po prostu są nie do wyłykania.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits