Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Autor Wiadomo¶ć
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-02-2016 - 22:30
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Zeszło 10 miesięcy, ale skończyłam oglądać Kuragehime XD. Jakaś marudna się zrobiłam bo egzaltowane przerysowane reakcje bohaterów na wszystko przestało mnie bawić i sprawiło, że długo mi zeszło, ale dzielna jestem XD
Jedna scena była boska: szycia na maszynie w superszybkim tempie. Normalnie nie mogłam powstrzymać chichotu Very Happy
Zabieram się teraz za Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin, bo napisałaś, że poważniejszy tytuł i chwyta za serce. Chyba mam ochotę na coś takiego Smile
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ranko
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2016 - 20:40
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 14-06-2005



Cieszę się, że sięgasz po Rainbow. Seria jest dość ciężka, ale warta obejrzenia.

Przy okazji, poza 'Boku dake ga inai machi', które już polecił Raul (i które chyba lepiej byłoby obejrzeć po emisji całości, bo po każdym odcinku czuje się niedosyt), zacieram ręce na 'Orange'. Niedawno skończyłam mangę i wieść o anime mnie bardzo ucieszyła (nie ukrywam, że ucieszyło mnie też to, że zajmują się jego produkcją ludzie od dobrych serii) Smile
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-02-2016 - 23:44
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Zwróciłam uwagę na Raulowe polecenie, bo "szarpie duszę" czy jakoś tak Wink
O takie coś mi chodzi, ale ...właśnie! poczekam na całość, bo nie jestem zbyt dobra w czekaniu na kropelki fabuły Smile
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-02-2016 - 23:46
Admin Forum
Admin Forum


Doł±czył/a: 05-01-2002



Status: Offline
A później obejrzysz w jeden dzień. W razie czego upewnij sie ze masz wolne 5h Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ranko
Temat postu:   PostWysłany: 04-07-2016 - 21:54
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 14-06-2005



Po pierwszym odcinku Orange muszę z przykrością stwierdzić, że zaoszczędzili na animacji. Jednak mam nadzieję, że wybroni się historią, bo to ona najbardziej mnie urzekła w wersji mangowej.
Z innej beczki, skończyliśmy HunterxHunter. Jak ktoś jeszcze nie oglądał, a ma dużo wolnego czasu, to polecam. Historia się rozwija, pierwsze odcinki wyglądają, jakby to była seria dla dzieci z podstawówki, ale później robi się coraz ciekawiej.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-07-2016 - 23:02
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Bardzo dobrze wspominam HunterxHunter z dawnych czasów - oczywiście mangę. Czy anime jest wierne?
Mam potworne zaległości w oglądaniu anime. Chomiczę tytuły warte obejrzenia, ale ponieważ dopuściłam do powstania wielkich zaległości mangowych, które staram się uzupełnić (na regale zalegają mi stosy nieprzeczytanych tomików z kilku miesięcy) to chyba nie sięgnę po anime tak szybko. I wakacje niczego nie zmieniają - niby czasu dużo a wcale nie tak dużo Smile
Pogoda do bani w Rzeszowie, bo inaczej byłoby jeszcze gorzej Razz
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ranko
Temat postu:   PostWysłany: 24-07-2016 - 09:49
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 14-06-2005



Myślę, że anime jest wierne mandze. Piszę "myślę", bo manga nie jest w moim guście pod względem kreski. To, co przeczytałam było bardzo podobne. Natomiast grafika w anime jest świetna. Anime polecam.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-07-2016 - 22:36
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Wtrącę dwa grosze od siebie, jeśli można. Obejżałem ostatnio pierwszy (z dwóch) odcinek "Little Witch Academia" i polecam bezwarunkowo - znakomicie spędzone 20 minut. Tytuł zdradza w zasadzie wszystko, co trzeba wiedzieć, jest bardzo klasyczne i przewidywalne, ale równocześnie urocze, fantastycznie animowane i pełne nienachalnego humoru. Ciekawostką jest, że zostało ufundowane na kickstarterze.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ranko
Temat postu:   PostWysłany: 29-10-2016 - 12:37
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 14-06-2005



Sinner- 'Little Witch Academia' ma wyjść jako serial, z tego co się orientuję. Obiecałam sobie że obejrzę to co do tej pory wyszło pod tym tytułem ale ciągle coś mi wypadało. Może dziś nadrobię.
Z mojej strony mogę polecić '3gatsu no lion'. Seria dopiero wychodzi ale jest tej samej autorki, która stworzyła 'Hachimitsu to clover' i na razie zapowiada się nieźle.
Dla fanów shounenów dobrą pozycją będzie 'Mob psycho 100'. Mi nie podszedł, no nie było rozwiniętego wątku miłosnego. Ale wszystkim lubiącym akcję i sceny walki na pewno podpasuje.
Zaczęliśmy teraz też oglądać 'udon no kiniro kemari' o dziecku-szopie i jego przyszywanym rodzicu. Podobno jest to anime mające promować region Japonii w którym rozgrywa się akcja. Na razie wygląda na kolejne anime z serii rodzicielskiej. W sumie nie mam nic przeciwko. Humor jest w moim guście Smile
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2017 - 00:00
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Niespodziewanie dla samej siebie obejrzałam "Yuri on ice". Byłam w szoku, bo w każdym odcinku są praktycznie te same sekwencje tańca, układy taneczne są tylko 2, bohater nic innego nie zatańczył przez całą serię. Troszkę takie infantylno-głupiutkie z wytartymi gagami, a mimo to obejrzałam serię w 2 dni i fajnie było Smile
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ranko
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2017 - 10:52
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 14-06-2005



Najczęściej anime oglądamy razem, a Raul niestety nie dał się przekonać na ten tytuł. Może kiedyś, jak będę miała dużo czasu, to obejrzę sama Smile
W tej chwili oglądamy 'Kami nomi zo shiru sekai'. Taka trochę nietypowa haremówka. Chłopak, zapalony gracz, ma podbijać serca dziewczyn w realnym świecie, żeby wygonić z ich serc złe demony, po złapaniu demona, dziewczyna zapomina o tym, że dla niej coś znaczył. Gdy zaczynaliśmy to oglądać, nie wiedziałam, co ludziom się w tym podoba, bo było przewidywalne. Ciekawszy wątek został poruszony dopiero w ostatnim odcinku pierwszego sezonu. Teraz jesteśmy w trakcie oglądania drugiego i mam nadzieję, że to co mnie interesuje zostanie wyjaśnione.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-04-2017 - 20:51
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Trochę Wam zazdroszczę tego, że oglądacie razem animki - bardzo lubię oglądać w towarzystwie. Niestety moja druga połowa niedawno doszła do wniosku, że stare anime były lepsze, nowe mu się nie podobają, woli inne rzeczy oglądać, 1 seria anime na rok całkowicie zaspokaja jego potrzeby. No to pozostało mi oglądanie samotne ale to takie niesocjalne XD
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-04-2017 - 18:22
Admin Forum
Admin Forum


Doł±czył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Nowe sÄ… i tak lepsze niĹĽ 90% tego co lrci w TV. Zrozumie i wrĂłci.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ranko
Temat postu:   PostWysłany: 13-04-2017 - 14:37
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 14-06-2005



Skończyliśmy oglądać KamiNomi. Gdyby studio zajmujące się tym anime nie zbankrutowało i powstała finałowa seria, to byłaby to historia plasująca się w moim top 5. Wciągnęło mnie tak bardzo, że doczytałam mangę, bo nie mogłam się pogodzić z zakończeniem. Rzadko mnie coś aż tak rusza, że robię dalsze dochodzenie Very Happy
Jeżeli jest na sali ktoś, kto lubi komedie romantyczne, to polecam zapoznać się z mangą Smile
@dehira: zawsze możesz tutaj podzielić się swoją opinią, a my się z Tobą posocjalizujemy Wink
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-04-2017 - 00:40
Elita forum
Elita forum


Doł±czył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Mam netflixa! Smile I są tam różne animasy. Obejrzałam już takie coś, czego tytułu nie zapamiętałam, ale jest o szkole dla małych wiedźm oraz..... zaliczyłam dzisiaj prawdziwy maraton Mushishi, czyli obejrzałam połowę pierwszego sezonu. Bardzo wierne mandze, ale manga podobała mi się na tyle, że z przyjemnością oglądam animkę. Tym bardziej , że kolory są dokładnie takiej jak na okładkach - pastelowo-akwarelowe.
Jakie to straszliwie wygodne! (netflixa mam na myśli). Można sobie od niechcenia puścić jakieś anime czy zresztą cokolwiek, bez szukania, sprawdzania opinii, zastanawiania się czy warto.. po prostu pilot w łapkę i cośtam leci jak jem. Jestem maniaczką oglądania podczas posiłków Razz
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits