Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
SinnerOffline
Temat postu: Kolekcja kolekcjonerska "?wiat Dysku"  PostWysłany: 02-09-2015 - 17:50
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 29-11-2002

Status: Offline
Tajemniczy Don Pedro doniós? mi ostatnio, ?e w sprzeda?y pojawi?a si? kolekcja kolekcjonerka ksi??ek o ?wiecie Dysku. Pogrzeba?em w temacie i okaza?o si?, ?e w istocie jest to prawd?.

Zainteresowanych odsy?am na stron? wydawnictwa: >>klik<<.

Mnie zastanawia tylko, dlaczego one s? w rozmiarze kieszonkowym (bo tak rozumiem "por?czny format") ale co tam.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu: Kolekcja kolekcjonerska "?wiat Dysku"  PostWysłany: 02-09-2015 - 23:13
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 26-08-2002

O w?a?nie, widzia?am w kiosku pierwszy tom (Stra?! Stra?!), by? po 8,99 Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
SinnerOffline
Temat postu: Kolekcja kolekcjonerska "?wiat Dysku"  PostWysłany: 03-09-2015 - 14:22
Moderator
Moderator

Zamówi?em komplet. Jak przyjdzie pierwsza paczka to podziel? si? wra?eniami.

Ranko
Temat postu: Kolekcja kolekcjonerska "?wiat Dysku"  PostWysłany: 03-09-2015 - 21:20
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 14-06-2005

Czyta?am o tym. Ludzie si? do tego stopnia napalili, ?e niektórzy chc? sprzedawa? swoje dotychczasowe kolekcje, ?eby mie? wersj? kolekcjonersk?- w jednym rozmiarze.
Nie za bardzo to rozumiem, tym bardziej, ?e nie wszystkie ksi??ki si? w tym komplecie znajduj?, a niektóre s? podzielone na kilka tomów...

SinnerOffline
Temat postu: Kolekcja kolekcjonerska "?wiat Dysku"  PostWysłany: 03-09-2015 - 23:45
Moderator
Moderator

Heh, jestem jednym z tych ludzi Razz Tyle, ?e ja swoje powtórki oddam raczej do biblioteki.
Nie s?dz?, ?ebym by? jako? specjalnie napalony, po prostu lubi? ?adne rzeczy na pó?ce, a seria ksi??ek w zunifikowanej oprawie idealnie pasuje do tej kategorii. Z tego samego powodu dra?ni mnie ba?agan na ok?adkach Fabryki S?ów. Równie? TP na mojej pó?eczce nie wygl?da najlepiej - cz??? po polsku, cz??? po angielsku, dodatkowo te w lang?id?u s? wydawane w dwóch ró?nych rozmiarach...

RaulOffline
Temat postu: Kolekcja kolekcjonerska "?wiat Dysku"  PostWysłany: 09-09-2015 - 06:44
Admin Forum
Admin Forum

Dołączył/a: 05-01-2002

Ja za to przywi?zuje si? do ksi??ek, tych konkretnych czytanych egzemplarzy. Nowe to b?dzie tylko papier na pó?ce.
Te? mam par? angielskich.

SinnerOffline
Temat postu: Kolekcja kolekcjonerska "?wiat Dysku"  PostWysłany: 16-01-2016 - 00:29
Moderator
Moderator

Z jedynie czteromiesi?cznym opó?nieniem dziel? si? wra?eniami:

Wydanie jest schludne i eleganckie. Twarda ok?adka, ostre i wyra?ne ilustracje i druk. Nie znam si? na papierze, ale wygl?da OK. Podoba mi si? te? stylistyka grzbietów - czarne z bia?ymi literami i napisem "Terry Pratchett" ci?gn?cym si? przez wszystkie ksi??ki. Na chwil? obecn? przysz?o osiem tomów i ju? fajnie wygl?daj? na pó?ce.

RaulOffline
Temat postu: Kolekcja kolekcjonerska "?wiat Dysku"  PostWysłany: 16-01-2016 - 19:45
Admin Forum
Admin Forum

Dołączył/a: 05-01-2002

Nie mam paru tomów, musz? to przemy?le?. Cho? i tak wola?bym chyba kupi? angielskie tomiki.
Mam nadziej?, ?e sklejone s? równie dobrze jak wygl?daj?.

SinnerOffline
Temat postu: Kolekcja kolekcjonerska "?wiat Dysku"  PostWysłany: 20-01-2016 - 11:35
Moderator
Moderator

Po jednorazowym przeczytaniu jeszcze si? nie rozlecia?y (a nie o ka?dej ksi??ce da si? to powiedzie?) - ogólnie wydaje si? solidne.

Odno?nie angielskich tomików - dawno nie by?em w American Bookstore, ale tam zacz??bym szuka?.

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat