Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu: Mega Mangi  PostWysłany: 31-07-2015 - 17:00
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 26-08-2002

Status: Offline
Na swojej stronie na FB wydawnictwo og?osi?o, ?e wyda mang? "pie?? Apolla" rysowan? przez Osamu Tezuk?.
Poniewa? kreska w jego pracach jest przeurocza i kojarzy mi si? z najwcze?niejszym dzieci?stwem i czarno-bia?ymi kreskówkami na kasetach VHS to osobi?cie bardzo si? ciesz? i mam nadziej? na kawa?ek dobrej lektury Wink
W ogóle bardzo podoba mi si? inicjatywa Mega Mang. A Wam? ^^

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu: Mega Mangi  PostWysłany: 01-08-2015 - 02:02
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 25-01-2003

Oczywi?cie ?e si? podoba, du?o dobrych, d?ugich tomiszczów Smile Co mi si? natomiast nie podoba, to tendencja do wydawania mang w przeró?nych formatach, kiedy? pod tym wzgl?dem by?o lepiej, par? standardów, dos?ownie kilka wyj?tków - da?o si? to jako? pouk?ada?, a teraz to kurcz? masakra Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
dehiraOffline
Temat postu: Mega Mangi  PostWysłany: 03-08-2015 - 01:00
Elita forum
Elita forum

Te? kiedy? tak my?la?am, nawet zamówi?am sobie do mieszkanka regalik o wysoko?ci pó?ek dopasowanej do standardu mangowego typu "Dragon Ball".
Ale z czasem przyznaj?, ?e nawet lubi? te troszk? wi?ksze wydania. Staro?? i ?lepota mog? mie? z tym co? wspólnego XD
Oczywi?cie "Mój Rok" i "Ikar" to przegi?cie! Nie mówi?c ju? o tym ?e organicznie nie znosz? twardych ok?adek.

Co do uk?adania - chcia?abym poszale?! Jeszcze nie wiem czy uk?ada?abym kolorystycznie, alfabetycznie, wydawnictwami, wielko?ciami czy jak w bibliotece (kategoria tematyczna plus alfabet), a mo?e jeszcze inaczej, ale moje mangi le?? g?ównie w pude?kach pod ?ó?kiem ==

VegOffline
Temat postu: Mega Mangi  PostWysłany: 03-08-2015 - 03:14
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 25-01-2003

Te? lubi? te wi?ksze wydania, ale wola?abym je po prostu w jednym standardzie, bo tak to Mega Mangi s? du?e, mangi od Studia JG kapk? mniejsze, powi?kszone Battle Royale od Waneko mniejsze o dos?ownie kilka milimetrów itd itp - no nie idzie ogarn?? Smile

W "Moim Roku" najbardziej mnie denerwuje to, ?e wydali Wiosn?, gdzie jest reszta ja si? pytam? Ale zgadzam si?, za du?e, dos?ownie kilka stron w ?rodku i gruba ok?adka - brrr!

Odno?nie uk?adania, to na pocz?tku mia?am projekt ?eby ustawia? tematycznie, shoneny do shonenów, yaoice ko?o siebie, romanside?ka, itd itp, ale.... Podda?am si? Razz Wi?c ogólnie panuje totalny chaos, tylko yaoice wszystkie ko?o siebie na samym dole, ?eby kto? przypadkiem nie trafi? jak mi grzebie na pó?ce z pytaniem "a co to?" ^^''

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
dehiraOffline
Temat postu: Mega Mangi  PostWysłany: 03-08-2015 - 13:12
Elita forum
Elita forum

Mój rok-wiosna zrobi?o na mnie takie wra?enie, ?e zapyta?am Hanami co z dalszych ci?giem. Odpowiedzieli, ?e je?li tylko nast?pna cz??? zostanie narysowana to j? wydadz?, ale chocia? w maju 2014 mieli informacj?, ?e scenariusz drugiego tomu ju? powsta?, tak nie maj? poj?cia czy/kiedy zostanie to narysowane.

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat