Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu: OgĂłlnie o Naruto  PostWysłany: 28-09-2014 - 22:37
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Bardzo mi się podobała seria Naruto. Kiedy zaczęłam to czytać wciągnęło mnie bez reszty. Dużo się działo, szybkie akcje, ciekawe postaci w umiarkowanej ilości - słowem, pokochałam.
Fajnie, że bohaterowie dorastali, mieli coraz większe zmartwienia, manga poważniała, ale dalej było szybko i fajnie.
I coś się stało - fabuła od zjednoczenia wszystkich armii jest tak powolna, pocięta, ma tak wielu bohaterów (o których mało przecież było wcześniej, traktuje ich jak nieistotne dodatki, nie interesują mnie ich losy) że kupuję z rozpędu i za każdym razem mam nadzieję, że zobaczę końcowe światełko w tym tunelu beznadziejności Naruta.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat, uwzględniając dzisiejszy 60+ stan wydawania?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ranko
Temat postu: OgĂłlnie o Naruto  PostWysłany: 29-09-2014 - 10:40
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005



Skończyłam czytać na 13. tomie. Obejrzałam z ciekawością pierwsze anime, ale szybko odpadłam przy "Shippuudenie".
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu: OgĂłlnie o Naruto  PostWysłany: 06-10-2014 - 02:36
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ja już od dawna się nie orientuję co się w Naruciaku dzieje. Kupuję z rozpędu, czytać czytam, ale nic z tego nie wynoszę.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: OgĂłlnie o Naruto  PostWysłany: 08-10-2014 - 06:41
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Naruto - świetna manga tylko za dużo bohaterów. Z tego powodu ma za dużo wątków.
Tak jakRanko wymiękłem już dawno.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu: OgĂłlnie o Naruto  PostWysłany: 09-10-2014 - 17:00
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Kupować kupuję, ale od kilku...nastu? tomów nie czytam. Postanowiłam, że jak się skończy po przeczytam za jednym zamachem całość.
No i wszystko wskazuje na to, że to się stanie niedługo.

Z drugiej strony - tak bardzo lubię przygodowe tasiemce, że na swój sposób będzie mi brakować Naruta Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: OgĂłlnie o Naruto  PostWysłany: 09-10-2014 - 22:13
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Zawsze możesz się zabrać za Conana Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
USAGIOffline
Temat postu: OgĂłlnie o Naruto  PostWysłany: 24-12-2014 - 00:36
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 08-09-2005



Status: Offline
Czy mi się wydaje, czy od dwóch lat autor mówi, że zmierza ku końcowi Very Happy? Bliskiemu... Razz
Mi strasznie podoba się kreska, ale skończyłam na około dziesiątym tomie i jakoś na 2/3 pierwszej serii....
Kiedyś może nadrobię, szczególnie mangę Smile Ale zanim dokupię brakujące tomy... to całe lata miną i mam nadzieję doczekam końca Razz

_________________
Raju we śnie poszukując...
USAGI
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu: OgĂłlnie o Naruto  PostWysłany: 11-01-2015 - 23:08
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-12-2005



Status: Offline
No cóż, ja mam takie, że tak powiem serie nastrojów Very Happy jak mam nastrój to sobie czytam, a potem znów kilka (naście) dobrych miechów przerwy Very Happy
Znaczy się, nie kupuję. Po Dragon Ballu mam trochę uraz do kupowania wielotomowych mang xD.
Zaczytuję się na Manga Foxie - mam zapisany w zakładce rozdział 556 Very Happy Nawet nie wiem czy to połowa xD
Co do samej mangi.
Zgadzam się z dehirą. Też mi się podoba jak postaci dorastają, uczą się nowych rzeczy, mają różne problemy itp. Zawsze przyjemniej się czyta rzeczy, gdzie jest wpleciony rozwój postaci. Ale denerwuje mnie jak autor próbuje wnikliwie opisać przejmującą historię osoby, przez którą jest taka a nie inna, a która najprawdopodobniej i tak zaraz zginie... Rozumiem, nadawanie dramatyzmu i te sprawy, ale czasem to mnie tak irytuje, że zaczynam przeskakiwać strony a nigdy przy innych mangach mi się to nie zdarzyło...

_________________
taaaa....moje Ĺźycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits