Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu: Ogólnie o Naruto  PostWysłany: 28-09-2014 - 22:37
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 26-08-2002

Status: Offline
Bardzo mi si? podoba?a seria Naruto. Kiedy zacz??am to czyta? wci?gn??o mnie bez reszty. Du?o si? dzia?o, szybkie akcje, ciekawe postaci w umiarkowanej ilo?ci - s?owem, pokocha?am.
Fajnie, ?e bohaterowie dorastali, mieli coraz wi?ksze zmartwienia, manga powa?nia?a, ale dalej by?o szybko i fajnie.
I co? si? sta?o - fabu?a od zjednoczenia wszystkich armii jest tak powolna, poci?ta, ma tak wielu bohaterów (o których ma?o przecie? by?o wcze?niej, traktuje ich jak nieistotne dodatki, nie interesuj? mnie ich losy) ?e kupuj? z rozp?du i za ka?dym razem mam nadziej?, ?e zobacz? ko?cowe ?wiate?ko w tym tunelu beznadziejno?ci Naruta.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat, uwzgl?dniaj?c dzisiejszy 60+ stan wydawania?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ranko
Temat postu: Ogólnie o Naruto  PostWysłany: 29-09-2014 - 10:40
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 14-06-2005

Sko?czy?am czyta? na 13. tomie. Obejrza?am z ciekawo?ci? pierwsze anime, ale szybko odpad?am przy "Shippuudenie".

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
VegOffline
Temat postu: Ogólnie o Naruto  PostWysłany: 06-10-2014 - 02:36
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 25-01-2003

Ja ju? od dawna si? nie orientuj? co si? w Naruciaku dzieje. Kupuj? z rozp?du, czyta? czytam, ale nic z tego nie wynosz?.

RaulOffline
Temat postu: Ogólnie o Naruto  PostWysłany: 08-10-2014 - 06:41
Admin Forum
Admin Forum

Dołączył/a: 05-01-2002

Naruto - ?wietna manga tylko za du?o bohaterów. Z tego powodu ma za du?o w?tków.
Tak jakRanko wymi?k?em ju? dawno.

dehiraOffline
Temat postu: Ogólnie o Naruto  PostWysłany: 09-10-2014 - 17:00
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 26-08-2002

Kupowa? kupuj?, ale od kilku...nastu? tomów nie czytam. Postanowi?am, ?e jak si? sko?czy po przeczytam za jednym zamachem ca?o??.
No i wszystko wskazuje na to, ?e to si? stanie nied?ugo.

Z drugiej strony - tak bardzo lubi? przygodowe tasiemce, ?e na swój sposób b?dzie mi brakowa? Naruta Smile

RaulOffline
Temat postu: Ogólnie o Naruto  PostWysłany: 09-10-2014 - 22:13
Admin Forum
Admin Forum

Dołączył/a: 05-01-2002

Zawsze mo?esz si? zabra? za Conana Smile

USAGIOffline
Temat postu: Ogólnie o Naruto  PostWysłany: 24-12-2014 - 00:36
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 08-09-2005

Czy mi si? wydaje, czy od dwóch lat autor mówi, ?e zmierza ku ko?cowi Very Happy? Bliskiemu... Razz
Mi strasznie podoba si? kreska, ale sko?czy?am na oko?o dziesi?tym tomie i jako? na 2/3 pierwszej serii....
Kiedy? mo?e nadrobi?, szczególnie mang? Smile Ale zanim dokupi? brakuj?ce tomy... to ca?e lata min? i mam nadziej? doczekam ko?ca Razz

kateOffline
Temat postu: Ogólnie o Naruto  PostWysłany: 11-01-2015 - 23:08
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 25-12-2005

No có?, ja mam takie, ?e tak powiem serie nastrojów Very Happy jak mam nastrój to sobie czytam, a potem znów kilka (na?cie) dobrych miechów przerwy Very Happy
Znaczy si?, nie kupuj?. Po Dragon Ballu mam troch? uraz do kupowania wielotomowych mang xD.
Zaczytuj? si? na Manga Foxie - mam zapisany w zak?adce rozdzia? 556 Very Happy Nawet nie wiem czy to po?owa xD
Co do samej mangi.
Zgadzam si? z dehir?. Te? mi si? podoba jak postaci dorastaj?, ucz? si? nowych rzeczy, maj? ró?ne problemy itp. Zawsze przyjemniej si? czyta rzeczy, gdzie jest wpleciony rozwój postaci. Ale denerwuje mnie jak autor próbuje wnikliwie opisa? przejmuj?c? histori? osoby, przez któr? jest taka a nie inna, a która najprawdopodobniej i tak zaraz zginie... Rozumiem, nadawanie dramatyzmu i te sprawy, ale czasem to mnie tak irytuje, ?e zaczynam przeskakiwa? strony a nigdy przy innych mangach mi si? to nie zdarzy?o...

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat