Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
draco_sarumojadOffline
Temat postu: Manga niepoprawnÄ… rÄ™kÄ… rysowana  PostWys³any: 01-03-2010 - 18:37
Debiutant
Debiutant


Do³±czy³/a: 01-03-2010



Status: Offline
Więc zacznijmy od tego, że nie jestem stuprocentowo pewna, czy swój temat wkładam do odpowiedniego działu. No ale przejdźmy do rzeczy. Nie wiem czy na tym forum swoimi rysunkami chwalą się tylko profesjonaliści i profesjonaliści je oceniają, więc zastrzegam - ja profesjonalistą nie jestem, a moje prace poza kredką i ołówkiem nie były obrabiane w żadnym programie. A że ma się te dwanaście lat, to i tak bym prawdopodobnie nie potrafiła z niego korzystać.



image1-2.jpg
 Opis:
Alucard - Hellsing
 Rozmiar pliku:  66,68 KB
 Wy¶wietlony:  Plik ¶ci±gniêto lub wy¶wietlono 16933 raz(y)

image1-2.jpg



bleach01.jpg
 Opis:
Ichigo - Bleach
 Rozmiar pliku:  68,11 KB
 Wy¶wietlony:  Plik ¶ci±gniêto lub wy¶wietlono 16933 raz(y)

bleach01.jpg



HHH.jpg
 Opis:
Zero - Vampire Knight
 Rozmiar pliku:  112,69 KB
 Wy¶wietlony:  Plik ¶ci±gniêto lub wy¶wietlono 16933 raz(y)

HHH.jpg



_________________
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Manga niepoprawnÄ… rÄ™kÄ… rysowana  PostWys³any: 01-03-2010 - 23:08
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
Witam na forum.
Profesjonaliści to duże słowo, jeśli masz ochotę podzielić się z nami swoją twórczością to chętnie ją obejrzymy.
Nie przeraź się komentarzy Mike Smile

Ja osobiście mam dwie lewe ręce do rysunków i w wieku 12 mogłem tylko pomarzyć, żeby tak rysować jak ty Wink
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Manga niepoprawnÄ… rÄ™kÄ… rysowana  PostWys³any: 02-03-2010 - 16:52
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 07-01-2005



Status: Offline
Hey, dude. Moje imie sie odmienia. Nie, naprawde! : )

Twoje rysunki sa ladne, ale jak juz tak dobrze Ci wychodza, to nie przerysowuj z gotowcow, ale rysuj wlasne postacie i scenki. Rysuj rzecz jasna to, co Ci sie podoba, ale jesli nie robi Ci to roznicy, nie rysuj tylko brzydkich i smutnych rzeczy (pokrwawiony kolo z rozbita glowa czy wychodzony koles, ktoremu z nerwow wyskakuja oczy). Teraz to pewnie modne, taki emo styl, ale ladne rysunki tez sa ladne.

BTW, masz 12 lat? Gousuki tez tyle ma, nie? Mozesz porownac swojre rysunki z jego, sa w dziale "Fansuby, Fanziny". On z kolei rysuje same dziewczyny, wiec mozecie rysowac na zmiane. ; )

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
draco_sarumojadOffline
Temat postu: Re: Manga niepoprawnÄ… rÄ™kÄ… rysowana  PostWys³any: 02-03-2010 - 17:29
Debiutant
Debiutant


Do³±czy³/a: 01-03-2010



Status: Offline
Mike napisa³/a:

Rysuj rzecz jasna to, co Ci sie podoba, ale jesli nie robi Ci to roznicy, nie rysuj tylko brzydkich i smutnych rzeczy (pokrwawiony kolo z rozbita glowa czy wychodzony koles, ktoremu z nerwow wyskakuja oczy). Teraz to pewnie modne, taki emo styl

To ja chyba jestem zacofana w tych wszystkich stylach. Mi po prostu nie wiedzieć czemu sprawia przyjemnośc rysowanie rozbitych głów.

Cytat:
Twoje rysunki sa ladne, ale jak juz tak dobrze Ci wychodza, to nie przerysowuj z gotowcow, ale rysuj wlasne postacie i scenki.

Własne postacie, a te przerysowane to już zupełnie inny poziom. Nie wspominając już o scenkach. Właściwie to rysuję własne dość często, ale praktyczne za każdym razem muszę zajrzeć do jakiejś mangi, by sprawdzić jak narysować np. fałdę na koszuli.
Jedną z tak wyrobionych prac jest ta poniższa, której mój kochany program od skanera uciął kawałek łba... i buta.



image0-3.jpg
 Opis:
 Rozmiar pliku:  54,22 KB
 Wy¶wietlony:  Plik ¶ci±gniêto lub wy¶wietlono 16908 raz(y)

image0-3.jpg



_________________
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Re: Manga niepoprawnÄ… rÄ™kÄ… rysowana  PostWys³any: 03-03-2010 - 09:16
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
Z 4 obrazków tylko jeden jest z rozbitą głową, więc średnia nie jest taka zła.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Re: Manga niepoprawnÄ… rÄ™kÄ… rysowana  PostWys³any: 12-03-2010 - 13:51
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 07-01-2005



Status: Offline
"To ja chyba jestem zacofana w tych wszystkich stylach. Mi po prostu nie wiedzieć czemu sprawia przyjemnośc rysowanie rozbitych głów"

A, to luzik. : ) Myslalem, ze po prostu wtapiasz sie w tlo, ze plyniesz z pradem. To znaczy owszem, i tak plyniesz z pradem. ; ) Ale przynajmniej chcesz tam plynac.

Co do nowego obrazka - to ladny, tylko co sie tam dzieje z tymi kolanami?! O.o

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu: Re: Manga niepoprawnÄ… rÄ™kÄ… rysowana  PostWys³any: 13-03-2010 - 00:44
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 25-12-2005



Status: Offline
Wiesz, nie musisz być profesjonalistką, żeby lubić rysować Wink to zgubne określenie tylko szufladkuje, więc nie polecam go używać Very Happy Ja też często korzystałam z mang itp by wylukać co i jak się rysuje - to pomaga. Wkońcu wyrobisz swój własny styl Smile Więc warto ćwiczyć Very Happy
Twój ostatni rysunek jest uroczy Smile Niepotrzebnie tylko starałaś się uwydatnić mięśnie (bo chyba to są mięśnie xD) przez to postać wygląda trochę tak jakby miała zmarszczki na kolanach ^_____^'
czekam na kolejne pracki Smile

_________________
taaaa....moje życie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Re: Manga niepoprawnÄ… rÄ™kÄ… rysowana  PostWys³any: 13-03-2010 - 21:01
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 07-01-2005



Status: Offline
Cytat:
Ja też często korzystałam z mang itp by wylukać co i jak się rysuje - to pomaga. Wkońcu wyrobisz swój własny styl Więc warto ćwiczyć


Zdecydowanie masz racje. I dlatego wlasnie mowiac o plynieciu z pradem nie mialem na mysli korzystania z mang - bo jak inaczej sie uczyc, jak nie z wzorcow? - ale rysowanie martwych dzieci. : )

Na marginesie, Draco, sluchaj uwag Kate, bo jej rysunki sa naprawde *bardzo dobre*! Czemu jeszcze zadnej mangi nie zrobilas, co? Nie chce nam sie, coooo?

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
draco_sarumojadOffline
Temat postu:   PostWys³any: 15-03-2010 - 15:39
Debiutant
Debiutant


Do³±czy³/a: 01-03-2010



Status: Offline
Oczywiście, że się nie chce ^^. Zaczekam jeszcze trochę zanim się za mangi wezmę. Własciwie to nie raz rysowałam jakieś pojedyńcze scenki, jednak żadna nie jest warta pokazywana światu. Po prostu doskonale to co znam i uczę się tego czego jeszzce nie ponałam.

Cytat:
Niepotrzebnie tylko starałaś się uwydatnić mięśnie (bo chyba to są mięśnie xD) przez to postać wygląda trochę tak jakby miała zmarszczki na kolanach ^_____^'

Nie. To nie miałybyć mięśnie x). Ale wiem, że faktycznie tak wyglądają. To miałybyć takie ''linie od cieniowania''.

_________________
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu:   PostWys³any: 18-03-2010 - 22:54
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 25-12-2005



Status: Offline
Cytat:

Zdecydowanie masz racje.


<padła trupem>......że CO? Ty mi właśnie przyznałeś rację? (O______________O)

Cytat:

Na marginesie, Draco, sluchaj uwag Kate, bo jej rysunki sa naprawde *bardzo dobre*!


dobra wazeliniarzu....jaki masz interes do mnie? Cool

Cytat:

Nie. To nie miałybyć mięśnie x). Ale wiem, że faktycznie tak wyglądają. To miałybyć takie ''linie od cieniowania''.


ahaaa xD moja propozycja - nie rysuj sobie takich linii bo właśnie trochę mieszają w obrazku xD cienie możesz sobie zaznaczać kredką, obrazek będzie wtedy czystszy Smile

_________________
taaaa....moje życie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWys³any: 06-04-2010 - 11:41
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 07-01-2005



Status: Offline
Cytat:
"Ty mi właśnie przyznałeś rację? "


Tak. Glosy mi kazaly. O.o

No i gdzie jakies nowe rysunki, Draco? : )

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
draco_sarumojadOffline
Temat postu:   PostWys³any: 08-04-2010 - 19:44
Debiutant
Debiutant


Do³±czy³/a: 01-03-2010



Status: Offline
Rysunków przez jakiś (nie wiem czy dłuższy, nie wiem czy krótszy, ale raczej dłuższy od krótszego) czas nie będzie. Brak czasu. Koniec roku, trzeba kuć x)

_________________
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits