Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Autor Wiadomo¶ć
Losiul
Temat postu: Kara no Kyoukai  PostWysłany: 13-02-2009 - 15:04
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 22-02-2005



KtoĹ› tu jeszcze oglÄ…da anime ; D?

Ostatnio wpadĹ‚o mi w Ĺ‚apki Kara no Kyōkai - trzy pierwsze części. Ni to film (bo krĂłtkie sÄ… te części), ni serial (bo za dĹ‚ugie - o różnych dĹ‚ugoĹ›ciach zresztÄ…), ni ova (bo nikt tego tak nie nazwaĹ‚ : P - części bÄ™dzie zresztÄ… z 6 przynajmniej, nie kojarzÄ™ ova ktĂłre ma wiÄ™cej niĹĽ 4 ; ) ).

Ogólnie ostatnio przeżywam nawrót animaniactwa i siłowałem się z paroma rzeczami, ale dopiero jakoś to naprawdę trafiło w mój gust. Historia jest intrygująca, grafika fajna (choć odrobinę za dużo perfidnego 3d jak dla mnie ; P), krecha taka jaką lubię. Do tego nawet niegłupie dialogi, brak bezsensownych żartów nie w tym momencie co trzeba, no i te chwile wymownej ciszy, które tak w anime lubię, a tu nawet wychodzą : ).

AA - o czym to jest? Hmm - no właśnie na początku trochę nie wiadomo, a nie chcę zdradzać czegoś co można obejrzeć w późniejszych odcinkach. Ogólnie jest dziewczyna, która jest dziwna. Ma coś niezwykłego w sobie i nie mam na myśli uroku osobistego czy coś ; P, a jej bliski przyjaciel jest na tyle inteligentny żeby nie zamienić fabuły w tani romans ; P. Są też duchy i dość dużo zbrodni, krwi, nawet nieco groteskowej, ale nie jest to Elfen Lied, choć niektóre sceny bardzo mi się z nim kojarzą ; ).
Acha - no bo to thriller ponoć jest ; P..

Ogólnie ma się odczucie, że skoro wydają kolejne części w takim odstępie czasu, to jest to jakoś bardziej dopieszczone. Wrażenia więc jak najbardziej pozytywne, wg mnie mocne 4/5 jak na razie : ) (4, bo nie widziałem jeszcze wszystkich ; P).
Ktoś to widział, oglądał, ma własną opinię ; )?

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits