Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
TIGRAOffline
Temat postu: Figurki z różnych anime  PostWys³any: 22-04-2007 - 21:43
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-08-2003

Sk±d: OdchÅ‚aÅ„ duszy

Status: Offline
Alter zapowiedział nową perełkę, ukarze się na rynku 08.2007. Obecnie dostępna jako pre-order.
Nowa figurką będzie Shinku z Rozen Maiden Traumend (na podstawie mangi Peach-Pit). Wysokość 19 centymetrów; tworzywo PVC i ABS, cena 6,800 jenów.

Figurka wygląda naprawdę niesamowicie. Swoją premierę o tyle co pamiętam jako GK miała z początkiem tego roku. Widać Alter wie co dobre Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
Mój trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu: Figurki z różnych anime  PostWys³any: 23-04-2007 - 19:15
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 16-03-2005



Status: Offline
Póki co nie mam niczego nadzwyczajnego ^^' Tylko z TRC Fai'a i Tomoyo ^^''' Wykonanie nie powala jak u tych, które pokazuje TIGRA, no ale w tym przypadku lepszych nie zdobędę, a poza tym kupiłam je dla innego powodu niż wykonanie ^^

 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu: Figurki z różnych anime  PostWys³any: 23-04-2007 - 20:01
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-08-2003

Sk±d: OdchÅ‚aÅ„ duszy

Status: Offline
DreaM*HunteR każda figurka jest wyjątkowa. Nabywamy je dlatego, że np. podoba nam się bohater i lubimy anime z jakiego pochodzi. Mam masę małych figurek, które nie są idealne, części się źle łączą, ale mam je właśnie z tego powodu- bo je bardzo lubię Smile

Ta Tomoyo jest śprzesliczna - jakiś czas temu myślałam nad zakupem całego seta, ale niestety (bądź stety) akurat wtedy pojawiła się Ringo z Air Gear ^^ Siła wyższa Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
Mój trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ranko
Temat postu: Figurki z różnych anime  PostWys³any: 07-05-2007 - 18:52
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 14-06-2005



Wyszły ostanio jakieś ciekawe egzemplarze? ^_^
Jestem ciekawa, czy sÄ… jakieÅ› z Ranko Very Happy

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWys³any: 07-05-2007 - 23:09
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-08-2003

Sk±d: OdchÅ‚aÅ„ duszy

Status: Offline
Ależ oczywiście, że pojawiły się ciekawe okazy do kupienia Smile

Pierwszy: Tej Pani chyba przedstawiać nie muszę. Figurka z Art Storm w skali 1/7, tworzywo PVC, cena 6,800 jenów. Data premiery: lipiec 2007. Prześliczna, warto zauważyć, że jest to w sumie pierwsza figura w tej skali z tej serii. Bardzo ciekawie zrobiona - postarali się. Zresztą sami oceńcie Smile

Drugi: Ikki Tousen postać Kanu. Występuje w dwóch kolorach ubioru, białym i czarnym. Projekt Yuji Shiozaki/WANI BOOKS. Skala 1/7, cena 5,000 jenów (musze przynać, że się zdziwiłam, taka figurka za tak niską cenę - na początku sądziłam, że będzie kosztowała minimum 10,000 jenów, a tu miłe zaskoczenie Smile ). Data premiery: lipiec 2007. Bardzo mi się podoba, tak bardzo, że chce ją mieć ^^

Trzeci: SOS i Haruhi Suzumiya wykonana przez FREEing. To będzie prawidziwy gigant - 21 cm (skala 1/4), ale cena też nie należy do najmniejszych: 9,800. Ujrzy światełko dnia w czerwcu 2007 roku. Bardzo ładna, tymbardziej, że w tej skali. Dla mnie imponująca Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
Mój trwa od roku...


Ostatnio zmieniony przez TIGRA dnia 08-05-2007 - 14:40, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWys³any: 07-05-2007 - 23:09
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-08-2003

Sk±d: OdchÅ‚aÅ„ duszy

Status: Offline
Czwarty: Hagumi z Honey and Clover. Skala standardowa 1/8, wykonana przez Alter (czyli musi być śliczna); cena 5,800 jenów. Ukaże się w czerwcu tego roku Smile Ku mojej uciesze oczywiście ><"

Piąty: RARYTAS! Shenhua z Black Lagoon. Zrobiona przez MAX FACTORY. Skala 1/8, wysoka bo 21 cm. Tworzywo PVC, cena nie nalezy do wygórowanych jak na taką figurkę - 6,800 jenów. Pojawi się na rynku już w czerwcu Smile Moim skromnym zdaniem jest bardziej niż boska... Chce ją!!

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
Mój trwa od roku...


Ostatnio zmieniony przez TIGRA dnia 08-05-2007 - 14:39, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWys³any: 08-05-2007 - 10:27
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
Prosiłem, żeby nie wrzucać większych niż 50 kb. Zmniejszyłem Shenhuę.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWys³any: 28-05-2007 - 20:57
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-08-2003

Sk±d: OdchÅ‚aÅ„ duszy

Status: Offline
Ostatnio w sieci napotkałam to:

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
Mój trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu:   PostWys³any: 28-05-2007 - 21:03
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 14-09-2005



Kyaaa, szmexi Rei *_* <gały na zewnątrz>

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWys³any: 28-05-2007 - 21:25
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-08-2003

Sk±d: OdchÅ‚aÅ„ duszy

Status: Offline
No taka całkiem całkiem Smile

O bym zapomniała:

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
Mój trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 28-05-2007 - 21:33
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 24-10-2005



Status: Offline
Whoaaa całkiem całkiem jest...

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWys³any: 28-05-2007 - 21:39
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-08-2003

Sk±d: OdchÅ‚aÅ„ duszy

Status: Offline
Właściwie powinnam dać to w temacie o figurkach z gier. Znalazlam właśnie potwierdzenie, że owo "cudo" pochodzi z Lineage II.
Robi wrażenie - trzeba przyznać ^^

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
Mój trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWys³any: 08-12-2007 - 13:26
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-08-2003

Sk±d: OdchÅ‚aÅ„ duszy

Status: Offline
Po znacząco długiej nieobecności, TIGRA wraca z niusami.
Pierwsze: dobrze znane anime i figurka z niego musiała powstać. Zajeli się tworzeniem ljej udzie z Mega House. Efekt 19cm (skala 1/8) cudeńko z PVC. Pojawi się na rynku ostatniego dnia 2007 roku. Cena ok. 55 $ jako Pre-Order a gdyby ktoś nie zdążył się załapać no to musi liczyć się z wydatkiem ok 63$.

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
Mój trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWys³any: 08-12-2007 - 13:46
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-08-2003

Sk±d: OdchÅ‚aÅ„ duszy

Status: Offline
Mega House w związku z prośbami fanów, którzy nie załapali się na zakup pierwszej edycji figurki Ekidony mogą spać spokojnie. Otóż z kilku źródeł wiem, że MH ma zamiar wypuścić na rynek jej wznowienie. Parametry się nie zmieniają, choć jak wiemy kolorystyka może się troszkę różnić. Skala 1/8, zrobiona z PVC, koszt... 65$. Data wypuszczenia na rynek: podobno kwiecień 2008r. Na to liczymy.

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
Mój trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWys³any: 08-12-2007 - 13:54
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 16-08-2003

Sk±d: OdchÅ‚aÅ„ duszy

Status: Offline
Któż z nas nie pamiętam Etny z anime Makai Senki Disgaea albo gry. Po sukcesie jaki odniosła pierwsza figurka tej niebezpiecznej czerownowłosej "diablicy" przyszedł czas na następny projekt z udziałem jej buziuchny Smile
Jesli ktoś z Was nie pamięta to przedstawiam dwie figurki.
Co do drugiej, wiadomo tylko tyle, że za projekt odpowiada Griffon Enterprises, figurka liczyć będzie ok 11 cm a pokaże się na grudzień tego roku. Będzię kosztować ok 52$.

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
Mój trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits