Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Anime_Maniac
Temat postu:   PostWysłany: 18-11-2003 - 20:52
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

Sakura-san_>> Mamy podobne poglądy Very Happy

MetAtroN>> Jak już mówiłem, trzeba mieć nadzieję, że będzie lepiej Very Happy

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 19-11-2003 - 00:13
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

i będzie. powołujecie się na przykład Niemiec - myślę, że to tylko kwestia czasu - u nas będzie podobnie. co do Angel Sanctuary czy Hellsinga to akurat uważam, że nie są to filmy przeznaczoe do młodszych odbiorców - dlatego między innymi emitowane są po 22giej. są to filmy, które mogą być szkodliwe na równi z fabularnymi jatkami etc. problem w tym, że zawsze przeznacza się na kozła ofiarnego coś, czego się dobrze nie zna - stąd anime pod ostrzałem. powiem tak: jestem za potępianiem szkodliwych filmów animowanych na równi ze szkodliwymi filmami fabularnymi. wydaje mi się, że wkrótce manga będzie zjawiskiem tak powszechnym, iż pojawi się nowy, inny egzotyczny "wróg" a cała sprawa ucichnie

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-11-2003 - 13:07
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
no coz ludzie zawsze potrzebowali jakiejs czarownicy ktora moznaby spalic.

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 19-11-2003 - 16:54
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

o tym jest moja praca magisterska - o wrogu w niemieckich koncepcjach integracji europejskiej

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 24-11-2003 - 14:58
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Ja boje się że to złe nastawienie do tematu M&A może utrudnić rozwój tego gatunku w Polsce. Takie krytyki mogą negatywnie nastawić tych którzy nie wiedzą co to m&a, przez co zmniejszy się dopływ świeżych fanów tego gatunku, przez go może się zdarzyć tak, że fani m&a się zestarzeją, a w sklepach nie będzie popytu na takie towary, i sprzedawcy mogą zaprzestać sprowadzania artykułów m&a do Polski.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TrofimOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-11-2003 - 15:27
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 10-10-2003

Skąd: Rzeszoow

Status: Offline
Taki scenariusz nam chyba nie grozi. Rynek sie rozwija i nie ma się co martwić na zapas:) Poza tym ludzie mają własny rozum i sami ocenią jak to jest a mangą.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 01-12-2003 - 15:17
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Jednak trzeba przewidywać najgorsze. Może trochę przesadziłem z tym zniknięciem a&m ze sklepów, ale brak popytu spowoduje to że te artykuły staną się jeszcze droższe, co spowoduje dalszy spadek zainteresowania, co da w efekcie wzrost cen... i w ten sposób koło się zamyka.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Agi3330Offline
Temat postu:   PostWysłany: 29-08-2006 - 10:28
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 14-08-2006



Status: Offline
Anime_Maniac napisał/a:

Odol napisał/a:
Ale autorka mimo wszystko coś osiągnęła: "Dragon Baal" mnie po prostu rozłożył.

Mało z krzesła nie spadłem czytając to Very Happy


Mnie teĹź xD
A tak poza tym, to musi być chyba jakaś akcja propagandowa, zdaje sie Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SlovaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-11-2007 - 21:16
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 15-11-2007

Skąd: Covenant Holy City

Status: Offline
Cytat:
ystępuje tu również pomieszanie dobra i zła. Dobrzy bohaterowie walczą ze sobą tymi samymi metodami, co źli. Wszystko jest rozmyte. Dobro w charakterze magii przywołuje złe moce. Zła czarownica ma postać anioła, natomiast postać tradycyjnie wyobrażająca diabła spełnia dobre czyny


nie wiem, czy jeszcze mozna tutaj rozmawiac, ale dużo czytam prozy filozoficznej (Coelho) i ten fragment po prostu podważył moja nadzieje w ludzki umysł... No bo od kiedy to ktos piękny musi być dobry? Czy Hiob, pokryty bąblami i oszpecony przez trąd, był złym człowiekiem? Sam Coelho pisał, że zło i dobro ma tę samą postac, wszystko zależy od tego, kiedy przychodzi.

Cytat:
Wiele z tych filmów zawiera "okultystyczne i satanistyczne" przesłanie, np. "Wojownicze Żółwie Ninja
no, fan się może doedukowac, nie wiedziałem, ze to anime...

Cytat:
Przyczyną była seria przeplatanych krótkich niebiesko-czerwonych błysków zawartych w jednym z odcinków. W 800 przypadkach niezbędna była hospitalizacja z powodu utrzymujących się objawów epilepsji

ciekawe, ile osób trafia do szpitala przez błyski w gierkach, albo w TV... to nie ma nic do rzeczy, chociaż o samym incydencie słyszałem w Teelexpresie.

Cytat:
To dziwaczne, wręcz przerażające stworzenia

zaiste, drżałem ze strachu i zbierałem szmata z podłogi zimny pot przy oglądaniu poków...

Cytat:
W tym serialu wykorzystuje się np. muzykę klasyczną, którą jest z reguły tłem do scen przedstawiających śmiertelną walkę

W Warhammerze też, nawet po łacinie śpiewają. Po prostu disco polo nie pasuje do ukazania śmierci... Muzyka klasyczna jest bardziej mroczna i niprzystępna, niz najcięzszy metal.

nie wiem, może odświerzam stary temat, czy cuś, ale naprawde mnie to irytuje, gdyż wcześniej tekstu nie widziałem, a mało jest jednak takich 'perełek'. Chociaz lepsze to, niż 'wiadomo' ...

_________________
Największe polskie forum poświęcone mandze oraz anime!Miła atmosfera, serdeczni użytkownicy, życzliwi moderatorzy!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits