Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Anime_Maniac
Temat postu:   PostWysłany: 18-11-2003 - 20:52
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 10-07-2003

Sakura-san_>> Mamy podobne pogl?dy Very Happy

MetAtroN>> Jak ju? mówi?em, trzeba mie? nadziej?, ?e b?dzie lepiej Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 19-11-2003 - 00:13
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 26-08-2002

i b?dzie. powo?ujecie si? na przyk?ad Niemiec - my?l?, ?e to tylko kwestia czasu - u nas b?dzie podobnie. co do Angel Sanctuary czy Hellsinga to akurat uwa?am, ?e nie s? to filmy przeznaczoe do m?odszych odbiorców - dlatego mi?dzy innymi emitowane s? po 22giej. s? to filmy, które mog? by? szkodliwe na równi z fabularnymi jatkami etc. problem w tym, ?e zawsze przeznacza si? na koz?a ofiarnego co?, czego si? dobrze nie zna - st?d anime pod ostrza?em. powiem tak: jestem za pot?pianiem szkodliwych filmów animowanych na równi ze szkodliwymi filmami fabularnymi. wydaje mi si?, ?e wkrótce manga b?dzie zjawiskiem tak powszechnym, i? pojawi si? nowy, inny egzotyczny "wróg" a ca?a sprawa ucichnie

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-11-2003 - 13:07
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 04-07-2003

Status: Offline
no coz ludzie zawsze potrzebowali jakiejs czarownicy ktora moznaby spalic.

Chief Joseph of Nez Perce,1877

nika
Temat postu:   PostWysłany: 19-11-2003 - 16:54
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 26-08-2002

o tym jest moja praca magisterska - o wrogu w niemieckich koncepcjach integracji europejskiej

Brush
Temat postu:   PostWysłany: 24-11-2003 - 14:58
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 11-10-2002

Ja boje si? ?e to z?e nastawienie do tematu M&A mo?e utrudni? rozwój tego gatunku w Polsce. Takie krytyki mog? negatywnie nastawi? tych którzy nie wiedz? co to m&a, przez co zmniejszy si? dop?yw ?wie?ych fanów tego gatunku, przez go mo?e si? zdarzy? tak, ?e fani m&a si? zestarzej?, a w sklepach nie b?dzie popytu na takie towary, i sprzedawcy mog? zaprzesta? sprowadzania artyku?ów m&a do Polski.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
TrofimOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-11-2003 - 15:27
Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył/a: 10-10-2003

Taki scenariusz nam chyba nie grozi. Rynek sie rozwija i nie ma si? co martwi? na zapas:) Poza tym ludzie maj? w?asny rozum i sami oceni? jak to jest a mang?.

Brush
Temat postu:   PostWysłany: 01-12-2003 - 15:17
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 11-10-2002

Jednak trzeba przewidywa? najgorsze. Mo?e troch? przesadzi?em z tym znikni?ciem a&m ze sklepów, ale brak popytu spowoduje to ?e te artyku?y stan? si? jeszcze dro?sze, co spowoduje dalszy spadek zainteresowania, co da w efekcie wzrost cen... i w ten sposób ko?o si? zamyka.

Agi3330Offline
Temat postu:   PostWysłany: 29-08-2006 - 10:28
Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył/a: 14-08-2006

Anime_Maniac napisał/a:

Odol napisał/a:
Ale autorka mimo wszystko co? osi?gn??a: "Dragon Baal" mnie po prostu roz?o?y?.

Ma?o z krzes?a nie spad?em czytaj?c to Very Happy

Mnie te? xD
A tak poza tym, to musi by? chyba jaka? akcja propagandowa, zdaje sie Very Happy

SlovaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-11-2007 - 21:16
Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył/a: 15-11-2007

Cytat:
yst?puje tu równie? pomieszanie dobra i z?a. Dobrzy bohaterowie walcz? ze sob? tymi samymi metodami, co ?li. Wszystko jest rozmyte. Dobro w charakterze magii przywo?uje z?e moce. Z?a czarownica ma posta? anio?a, natomiast posta? tradycyjnie wyobra?aj?ca diab?a spe?nia dobre czyny

nie wiem, czy jeszcze mozna tutaj rozmawiac, ale du?o czytam prozy filozoficznej (Coelho) i ten fragment po prostu podwa?y? moja nadzieje w ludzki umys?... No bo od kiedy to ktos pi?kny musi by? dobry? Czy Hiob, pokryty b?blami i oszpecony przez tr?d, by? z?ym cz?owiekiem? Sam Coelho pisa?, ?e z?o i dobro ma t? sam? postac, wszystko zale?y od tego, kiedy przychodzi.

Cytat:
Wiele z tych filmów zawiera "okultystyczne i satanistyczne" przes?anie, np. "Wojownicze ?ó?wie Ninja
no, fan si? mo?e doedukowac, nie wiedzia?em, ze to anime...

Cytat:
Przyczyn? by?a seria przeplatanych krótkich niebiesko-czerwonych b?ysków zawartych w jednym z odcinków. W 800 przypadkach niezb?dna by?a hospitalizacja z powodu utrzymuj?cych si? objawów epilepsji

ciekawe, ile osób trafia do szpitala przez b?yski w gierkach, albo w TV... to nie ma nic do rzeczy, chocia? o samym incydencie s?ysza?em w Teelexpresie.

Cytat:
To dziwaczne, wr?cz przera?aj?ce stworzenia

zaiste, dr?a?em ze strachu i zbiera?em szmata z pod?ogi zimny pot przy ogl?daniu poków...

Cytat:
W tym serialu wykorzystuje si? np. muzyk? klasyczn?, któr? jest z regu?y t?em do scen przedstawiaj?cych ?mierteln? walk?

W Warhammerze te?, nawet po ?acinie ?piewaj?. Po prostu disco polo nie pasuje do ukazania ?mierci... Muzyka klasyczna jest bardziej mroczna i niprzyst?pna, niz najci?zszy metal.

nie wiem, mo?e od?wierzam stary temat, czy cu?, ale naprawde mnie to irytuje, gdy? wcze?niej tekstu nie widzia?em, a ma?o jest jednak takich 'pere?ek'. Chociaz lepsze to, ni? 'wiadomo' ...

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat