Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Refresh
Temat postu:   PostWysłany: 05-01-2007 - 12:53
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



Zostały mi dwa epki do obejrzenia.
Seria ciekawa chociaż mógłby irytować brak chronologiczności. Bardzo podoba mi się ending, taki ruszający z miejsca, szczególnie z tym tańcem ^^;; Na pochwałę zasługuje szczegółowa grafika, bardzo dobra oprawa dźwiękowa. Co zwraca uwagę to przedstawienie fabuły na kilka sposobów. Przede wszystkim poprzez pierwszą osobę, Kyona. Oglądający widzi nie tylko to co się dzieje lecz także słyszy (czyta xD) jego myśli. Akcja często też wykracza poza to co widzi chłopak, ulatując w miejsca z innymi ważnymi wydarzeniami.
O ile dobrze kojarzę anime zostało wybranym produkcją roku 2006.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nessOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-01-2007 - 22:58
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 20-03-2004

Skąd: spod 69

Status: Offline
numero uno zeszlego roku imo nie jest
ale do top3 sie lapie

_________________
my eye is a camera
my feelings film
one hour to develop into my own newsreel
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LunasOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-01-2007 - 23:20
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-09-2006



Status: Offline
Smieszna ale i niepokojaca.
Glownie za sprawa teorii ze jestesmy uzaleznieni od boskiego kaprysu. Troche straszne

_________________
0x5 0xA 0xF
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KamalOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-01-2007 - 01:05
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 08-10-2006

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Tytuł zbijający lekko z tropu, początek serii jakby niechronologiczny, tzn drugi odcinek wydawał mi się być pierwszym, pierwszy drugim, czwarty trzecim, trzeci czwartym... czy coś w tym stylu. Pozniej na szczęscie już sie poprawiło i po obejrzeniu całej serii nie żałowałem Smile Jeśli ktoś się chce zabierać za tę serię, niech się nie sugeruje pierwszym odcinkiem, bo należy obejrzeć następne, ktore niejako w czasie dzieją się przed odcinkiem pierwszym i wyjaśniają stopniowo całą sytuację.
Ogolnie ocenię te serię jako wartą obejrzenia, bo nudne to anime zdecydowanie nie jest (tylko przebrnijcie przez pierwszy odcinek) Wink

_________________

~15.02.2007~ - data, na którą wielu czekało... -> Naruto: Shippuuden!!!
しのび
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LunasOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-01-2007 - 03:27
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-09-2006



Status: Offline
poprawka 1 byl jakos jednym z ostatnich a trzeci odcinek powinien byc gdzies w polowie.
Ogolnie odcinki niezwiazane z glownym watkiem sa porozrzucane na chybil trafil.

_________________
0x5 0xA 0xF
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2007 - 13:27
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

przepraszam - my obejrzeliśmy dwa odcinki, nie jeden. drugi był po prostu nudny, zdecydowanie wolałam pierwszy z jego reklamami na filmie i pomysłem na sailorki. są zdecydowanie lepsze serie w tym sezonie jak Yamato Nadeshiko Shichi Henge
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pawel_322Offline
Temat postu:   PostWysłany: 14-03-2007 - 19:41
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-07-2006



Status: Offline
I odc dopiero wydaje się dobry po jakimś czasie.Dlatego właśnie on jakby niezbyt pasował na początek ale to i tak jeden z najśmieszniejszych odcinków.
Obejrzałem to anime i faktycznie spodobało mi się.
Szczególnie z powodu głównej bohaterki Smile
I zarĂłwno opening jak i ending jest taki radosny Ĺźe kaĹźdego rozweseli.
Mam nadzieję że będzie jakaś kontynuacja chociaż nic o tym nie wiem.
I zakończenie takie zwyczajne w miarę było ale mi się podobało ...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
tomyyyyOffline
Temat postu: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu - perełka wśrĂłd przecietniakow ??  PostWysłany: 07-07-2007 - 23:45
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 07-07-2007



Status: Offline
Co byście powiedzieli gdyby los świata spoczywał w rękach twojej koleżanki z klasy ? A ona z tego nie zdaje sobie sprawę, a czemu nasz świat jest zagrożony? Bo jak mówi Haruhi, nasza główna bohaterka, nie wiedząca co się święci wokół jej osoby "świat jest nudny i dlatego prosi obcych, podróżujących w czasie i ludzi obdarzonych nadprzyrodzonymi zdolnościami do zgłoszenia się do niej". Kurcze i to wszystko powiedziane w expose na swoj temat na forum calej klasy. No to czeka nas zagłada Smile... Ale nie do końca... Kyon przez zupełny przypadek zwrócił na siebie uwagę Haruhi i odegra bardzo ważną role... A na domiar złego wszystko co Haruhi sobie "zażyczy" w dość dziwnych okolicznoaściach sie spełnia... Świetne charaktery, bardzo dobra, żywo tocząca sie fabuła, punkt kulminacyjny oraz końcówka nie pozostawiają niedosytu i mogę tylko polecić to anime tym, którzy mają troche wolnego czasu w lato Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
tomyyyyOffline
Temat postu: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu - perełka wśrĂłd przecietniakow ??  PostWysłany: 08-07-2007 - 00:57
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 07-07-2007



Status: Offline
Co do tych co sie interesują tą serią... 10 lipca ma zapaść decyzja czy wypuszcza 2 serie Suzumiya Haruhi no Yuuutsu... ale jakto sie mowi "gusta guściki", jedni sie zachwyca tym anime, a drudzy powiedzą, ze jest srednie... Ale przyznawane nagrody chyba nie sa za nic, i to z roznych źródeł....
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
haruhifanOffline
Temat postu: Suzumiya Haruhi no Yuuutsu - perełka wśrĂłd przecietniakow ??  PostWysłany: 31-08-2007 - 22:22
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 31-08-2007



Status: Offline
Znacie? Ja jestem fanem. ^_^

A to znalazłem w internecie O_O <przeczytaj regulamin>
SOS BRIGADE, yup! Zapisałem się, khe, khe. Tylko co to jest?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits