Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-08-2007 - 07:00
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Z 3000 newsow na Kasumi na palcach jednej reki mozna policzycyc te napisane przez uzytkownikow z wlasnej inicjatywy, nie majacych w tym interesu (oficjalne info o zinach, konwentach itp.). Reszte pisali wspolpracownicy strony i w 99% przypadkow mozna zobaczyc skad jest dana wiadomosc.
To co, chcesz pomoc? Poki co widze tylko slowa a brak czynow.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-08-2007 - 09:37
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Owca, bez urazy, ale z takim nastawieniem nie wróżę Ci sukcesu. Przychodzisz na forum prosząc o pomoc, a kiedy udziela Ci się rad - obrażasz się i strzelasz focha. Przyjmij do wiadomości, że nikt tu nie próbuje się dowartościować sprowadzając Cię do parteru.
Odpowiadając na posty mój i Losiula piszesz:

Cytat:
Ręce mi opadly XD

i:
Cytat:
Piszesz ''ludzie lubia konkrety'' a ja ci powiem -a mnie to guzik obchodzi?

Sorry, Winnetou, wydawało mi się, że szukasz tu ludzi do pomocy przy Twoim portalu, ale skoro nie obchodzi Cię, jak ich zachęcić do udziału w projekcie to znaczy, że najwyraźniej się pomyliłem.
Cytat:
(...)jesli juz jestescie takimi materialistami to mam duzo M&A na plytkach a przesylka nie jest droga...(...)

Tu nie chodzi o materializm, tylko realizm. Niestety, pracuję w tej branży od jakiegoś czasu i z własnego doświadczenia wiem, że konkursami bez nagród rzeczowych nikt się nie interesuje, a jak można wygrać choćby głupi kubek, to serwery trzeszczą. Tacy są ludzie i tego nie zmienisz - jeśli chcesz robić sajt dla milionów, to trzeba to przyjąć do wiadomości. Umowa sponsorska jest świetnym pomysłem, ale żeby jakikolwiek poważny wydawca/producent się na nią zgodził musisz mu przedstawić konkrety, a nie wizje. Będą chcieli layouty, będą chcieli plan rozwoju strony, będą chcieli wiedzieć, co zamierzasz zaoferować w zamian. Biznes jest biznes - oni inwestują pieniądze w promocje Twojej strony i chcą mieć coś w zamian.

W dalszej części posta przedstawiłeś trochę konkretów i to się chwali.
Ja ze swojej strony życzę Ci szczęścia, bo czemu nie, ale osobiście radzę, abyś najpierw spróbował swoich sił jako współpracownik któregoś już istniejących portali - choćby ACP, na które tak często się powołujesz. To pozwoli Ci nabrać doświadczenia i ułatwi znalezienie swojego miejsca w zastałej rzeczywistości.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OwcaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-08-2007 - 19:18
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-06-2007



Status: Offline
@Sinner-prosze cie przeczytaj jeszcze raz moj post, bo po twoim widac ze wyciagnoles cos zle z kontekstu...
NP:
Owca:Piszesz ''ludzie lubia konkrety'' a ja ci powiem -a mnie to guzik obchodzi?
Sinner:Sorry, Winnetou, wydawało mi się, że szukasz tu ludzi do pomocy przy Twoim portalu, ale skoro nie obchodzi Cię, jak ich zachęcić do udziału w projekcie to znaczy, że najwyraźniej się pomyliłem.

ale pominoles moj tekst ''Jesli ktos naprawde chce cos zrobic to zrobi bez wzgledu na konkrety...Nie kazdy chce od razu byc uber elo mastah pro strona M&A w sieci, wazne zeby cos wzniesc nawet dla tych kilkunastu userow...taki bynajmniej moj tok myslenia."
co mialo znaczyc tyle ze jesli ktos naprawde chce cos zrobic to nie martwi sie o konkrety, nie kazdy chce od razu na gotowe wejsc, niektorzy chca takze pomoc tworzyc:P

@Raul:"To co, chcesz pomoc? Poki co widze tylko slowa a brak czynow."
Chce pomoc ale nie wiem jak, jesli mi powiesz jaka pomoc przydalaby sie kasumi to jesli bedzie to w miare moich mozliwosci to moge pomoc.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-08-2007 - 14:47
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
a) możesz pisać newsy
b) możesz pisać artykuły
c) możesz dodawać przepisy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OwcaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-08-2007 - 19:13
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-06-2007



Status: Offline
newsy czy artykuly trzeba dac komus do korekty czy po prostu wstawic?^ ^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MAJOROffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-08-2007 - 19:14
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 02-07-2007



Status: Offline
Śledzę temat od początku jego istnienia z zainteresowaniem Very Happy
I mam taką propozycję, może by tak faktycznie konkurs ogłosić pod szyldem wprowadzenia zmian na stronie Kasumi. Oczywiście, nie trzeba być grafikiem komputerowym aby zgłosić się do konkursu, bo przecież można narysować na kartce papieru stronę główną z opisem co gdzie i dlaczego, lub narysować nawet w pancie (o czym wcześniej już wspominano) i zamieścić skan rysunku, lub właśnie takie dzieło w paincie na forum. Dzięki głosowaniu forumowiczów, można wytypować zwycięzcę, a nagrodą będzie wprowadzenie propozycji na stronkę (co według mnie jest naprawdę fajną sprawą).
Oczywiście, nie uważam, że Kasumi to stronka wymagająca jakichś niesamowitych zmian, ale zmiany, szczególnie trafne i akceptowane przez większość wyjdą na plus.
Wypowiedzcie się proszę co sądzicie, czy to dobry, czy głupi pomysł i czy zorganizowanie takiego konkursu jest w ogóle realne... Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-08-2007 - 21:17
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
@Owca- Korekty newsów i artykułów robię ja.
@MAJOR- mój hosting wymaga ode mnie optymalizacji strony, gdy to skończę i nie będę musiał przenosić strony, z miłą chęcią zorganizuję taki konkurs Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OwcaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-08-2007 - 22:31
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-06-2007



Status: Offline
czyli wysyłac tobie na PW?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MAJOROffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-08-2007 - 22:48
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 02-07-2007



Status: Offline
To super Raul Very Happy
Jako pierwsza już dziś się zgłaszam Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ranko
Temat postu:   PostWysłany: 13-08-2007 - 12:50
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005



@Owca- możesz na PW, ale prościej będzie, jeśli klikniesz 'dodaj news', wpiszesz news, a potem Raul to skoryguje Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-08-2007 - 10:20
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Owca napisał/a:
czyli wysyłac tobie na PW?

Newsy dodaje sie przez dodaj news. Korekte robie przed zaakceptowaniem newsa.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OwcaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-08-2007 - 00:47
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-06-2007



Status: Offline
hmmm takie pytanie...jakiego typu newsy sa mile widziane?
Nowe Anime/Mangi?
Nowe Atrakcje na Konwentach?
Promocje Wydawnictw wydajacych mangi?
hmm?Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits