Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
finokOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-04-2007 - 19:00
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 23-04-2007



Status: Offline
W Anime najbardziej zwracam uwagę na muzykę i fabułę (choć jak są fajne laski to moja ocena nie spada - wręcz przeciwnie Smile, ale żeby mnie coś urzekło to chyba raczej nie bardzo. Po prostu Anime to dobry sposób na nudę. Chociaż może w Anime urzekło mnie to, że można je kolekcjonować (uwielbiam kolekcjonować Smile.

_________________

Choćby były grzechy wasze jako szkarłat, jak śnieg wybieleją.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MefistOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-05-2007 - 16:31
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 03-05-2007



Status: Offline
Anime to moje hobby od dłuższego czasu (które niestety muszę trochę ograniczać ze względu na studia Sad ). A co mnie urzekło ? Ogólnie jestem wielkim wyznawcą kultury japońskiej, więc po prostu odpowiada mi klimat zawarty w anime. W zasadzie bardzo rzadko oglądam cokolwiek poza anime, wliczając w to np. wszelkie, głupawe dla mnie, amerykańskie seriale. Taki już ze mnie otaku Smile

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MAJOROffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-07-2007 - 12:58
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 02-07-2007



Status: Offline
Wydaje mi się, że najfajniejsze w anime jest to, a zarazem to co przyciąga wzrok, to niesamowita technika samej produkcji. Trzeba zwrócić uwagę z jaką precyzją jest oddany każdy szczegół danej postaci, bądź samego tła. Czasami wygląda to jak zdjęcie zrobione najzwyklejszym aparatem. Być może to właśnie mnie przyciągnęło do tej tematyki, bo ogólnie uwielbiam grafikę, różne techniki rysunku i malarstwa i również samą grafikę komputerową.
Dodatkowym plusem jest fabuła filmu, oczywiście mam na myśli te wybrane, moje ulubione, bo niektóre anime, szczególnie te serialowe masówki, nie różnią się od siebie w jakiś znaczący sposób, co mnie czasem drażni Smile
Nie da się również ukryć, że sama tematyka Japonii jest niezwykle interesująca.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
rufus
Temat postu:   PostWysłany: 12-07-2007 - 00:19
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 11-07-2007



Dla mnie liczy się przede wszystkim klimat anime, swego rodzaju inność od tego czym nas karmi telewizja europejska/amerykańska Very Happy. Trudno powiedzieć dlaczego tak a nie inaczej... Poprostu lubię anime. Czy to moje hobby?? Nie, bo jak to ujął Joshua to już jest raczej nawyk. A wynika on raczej z tego że nasza telewizja nie jest w stanie zaproponować mi niczego lepszego. Wracam do domu i jak widzę że w TV znowu mamy "okruchy życia", "speeda", "komando foki", "liberatora" (<<<co roku w TVN) itp, to odruchowo idę do mojego pokoju i robię sobie seans anime. I nie wyobrażam sobie co bym zrobił gdyby nie te japońskie produkcje ^^.

_________________
...we are one...we are free...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits