Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
richieOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-01-2006 - 02:00
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 10-09-2005



Status: Offline
IggI napisał/a:

-słońcem (jeśli chodzą w kapeluszu i szczelnym płaszczu to bedzie im co najwyżej gorąco)


Hę? Co jak co ale z tym słońcem to akurat coś pokręciłeś. Przypominam że towarzystwo nie szlaja się w dzień po świeżym powietrzu (wyjątek Karin - wiadomo, oraz Anju - z racji bycia nieletnią, ale też tylko tak raczej pokaże się z rana albo z wieczora).

Z bieżącą wodą też nie pamiętam takiego tekstu nigdzie... ale tak czy siak nic im złego nie robi Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ConRedOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-01-2006 - 16:37
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 06-01-2006

Skąd: Trzeci karton od lewej

Status: Offline
Co tam Chuck Norris, z tego co widziałem to Bon Jovi wysętpuje jako pogromca wampirów w kilku filmach
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-01-2006 - 20:33
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Pardon richie ale tatuś kilkakrotnie udawał się do biblioteki by...
Cytat:
SPOILER WARNINGpilnować czy uszczęśliwianie przez jego córkę gł.bohatera nie posuwa się za daleko

i to chyba ze 3 razy w ciągu jednego epa.
Co do wody to faktycznie tekst był raczej mój Twisted Evil ale chyba dobrze oddawał co ewentualnie byłoby w stanie zatrzymac wampira w stylu Karin.
Wracając do przesądów na ich temat. Podobno wampir nie ma prawa wejść w próg domu póki ktoś go nie zaprosi do środka. No cóz matka chłopaka dawała jej az nadto zaproszeń... czyż nie? Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
richieOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-01-2006 - 22:51
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 10-09-2005



Status: Offline
IggI napisał/a:
Pardon richie ale tatuś kilkakrotnie udawał się do biblioteki by...
Cytat:
SPOILER WARNINGpilnować czy uszczęśliwianie przez jego córkę gł.bohatera nie posuwa się za daleko

i to chyba ze 3 razy w ciągu jednego epa.



Widziałem istotnie tylko do 8 epa, więc chyba że to było później, ale - nie pamiętasz sceny w której ni mniej ni więcej ale właśnie tatuś przybiegł sam na wołanie małej Karin (retrospekcja) i przez tą przygodę go nieźle poparzyło?
Reszta ekipy też nie cierpi śłońca, czy nawet światła w ogóle - klasyczna scenka, wszyscy siedzą w ciemnym pokoju i tylko Karin wchodzi do środka, zapala światło i... zbiera opieprz od mamuśki.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-01-2006 - 23:21
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Owszem bo to ep numer 10 a tatusia wcale tak źle nie poparzyło nie poparzyło (W myśl zasady: "co nas nie zabije to nas wzmocni" czy jak?) Smile
Nie "nie cierpi", bo to zbyt mocne słowo.
Tu sprawa ma się podobnie jak z czosnkiem.
Żadna z tych rzeczy nie zabija wampira ale razi, czosnek - wrażliwy wampirzy nos, światło - czułe wampirze oczy. Może podobnie jest ze skórą? Wampiry sa z natury blade niczym Michael Jackson, może to przez brak pigmentu? Wink

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LinDOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-03-2006 - 19:15
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 05-11-2005

Skąd: Boring Town

Status: Offline
Najlepszym wampirem jest Yan z Hellsinga, wampir-dresiarz Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sakura_89Offline
Temat postu:   PostWysłany: 08-03-2006 - 19:51
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-02-2006



Status: Offline
Cytat:

Najlepszym wampirem jest Yan z Hellsinga, wampir-dresiarz

hehe bardzo trafna uwaga Wink

_________________
"Pepole cannot gain anything without sacrificing something. You must present something of equal value to gain something."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Niebieska_Lain
Temat postu:   PostWysłany: 10-03-2006 - 10:22
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 15-10-2005



Ja go uwielbiam za te dodatki na koncach tomikow....RazzRazzRazz

_________________
Zrób mi jakąś krzywdę!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ErynieOffline
Temat postu: Re: Wampiry ponad inne wampiry  PostWysłany: 11-03-2006 - 22:03
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 11-03-2006



Status: Offline
Kelly napisał/a:
Wiem, wiem, zaraz napisze ktoś: Alucard, według mnie jednak, wszystkie wampiry bije na głowę Arucreid z Tsukihime.

Och tak, oglądałam tą serię. Jednak nie jest to typowy horror, raczej fantazja-horror-romans-dramat. Chyba trochę przesadziłam, Rolling Eyes w każdym razie, jest to przyjemny film, o ciekawej fabule i wciągającej akcji, która wyjaśnia się dopiero na końcu i takie filmy lubię.
Jednak!!! W moim odczuciu jest jeden film, ktĂłry bije wszystkie te o wampirach: Vampire Hunter D-Bloodlust.
Wspaniała grafika, gra odcieni szarości i specyficzny mroczny klimacik, który dopełnia idealna ścieżka dźwiękowa i interesująca fabuła. Film wykonany bardzo dobrze i z fantazją. Nie jest przegadany, a czasami ma się wrażenie, że postacie milczą przez 3/4 filmu.
Kelly napisał/a:
(...)Tsukihime pokazuje, chyba to jednak złe słowo, sygnalizuje tajemnicę na tle spokojnej, wydawałoby się, realnej kombinacji zdarzeń.

Zgadzam się, wątki są interesujące i na samym początku filmu nie bardzo wie się, o co chodzi. Świetnie poprowadzona akcja, która wzbudza napięcie i wyczekiwanie na zakończenie, które wyjaśniałoby nam pytania. Tak, podoba mi się i jest to anime na wysokim poziomie, dopracowane.
Kelly napisał/a:
(...)Dodajmy do tego naprawdę piękną, klasyczną kreskę oraz rewelacyjną muzykę bardzo podkreslającą klimat dziwności. Jest to dla mnie znakomity tytuł, który wparował na wysokie miejsce wśród moich ulubionych seriali anime.

Kreska naprawdę śliczna i sama wampirzyca urocza. Wspaniała gotycka muzyka i delikatnie brzmienie wprowadzające w nastrój. Kocham Opening!!! Czy wspomniałam, że mam OST do anime na płytce? Nie, to właśnie wspominam. Twisted Evil

_________________
http://erynie.iserv.pl - Forum Literackie - twórczość własna i Fan Fiction!
Otwarcie, zapraszam do rejestracji!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
A.WayOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-07-2007 - 14:06
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 08-07-2007



Status: Offline
Tsukihime to naprawdę udane anime. postać jest bardzo ciekawa. jednak dla mnie Alucard ponad wszystko! Twisted Evil

_________________
http://marzenie-ulotne.mylog.pl/


http://kwiat-chabru.mylog.pl/
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits