Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
KellyOffline
Temat postu: Blood plus koÅ„cówka-UWAGA spoilery  PostWys³any: 25-09-2006 - 08:57
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 22-02-2003

Sk±d: WrocÅ‚aw

Status: Offline
Temat jest przeznaczony przede wszystkim dla tych, którzy serial oglądali, bądź spoilery im nie przeszkadzają.

Właśnie Your Mom wysubowała 50ty odcinek, finałowy serii. Jeden z najlepszych dłuższych seriali od kilku sezonów się zakończył. Ba, oczywiście, ma miejscami dłużyzny, jednakże wciągnął mnie, pokazał interesującą galerię postaci, ciekawą fabułę oraz trójkąt miłosny. Tyle, że miałem wrażenie, ze im dalej, tym bardziej brakowało twórcom scenariuszy pomysłu, najsłabsze zaś było rozegranie walki finałowej, czy w ogóle owej zmiany świata planowanej przez drużynę Divy. Jakoś nie widziałem w tym dramatyzmu, do jakiego przyzwyczaił mnie serial chociażby w akcji w Indochinach.
Niezwykle także zawiodłem się na końcówce, która nie tylko jest raczej ponura. Kai ma przechlapane dostając dwójkę potworków Divy na wychowanie oraz praktycznego kopa od Sayi, Saya śpi ponoć jeszcze przez 20-30 lat, a bishonenowaty milczek, któremu należało przyłożyć, żeby wykazał jakąś oryginalną myśl, bandycko przeżył.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pawel_322Offline
Temat postu:   PostWys³any: 01-07-2007 - 09:15
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 11-07-2006



Status: Offline
Końcówka czyli odcinek 49 była całkiem fajna lecz jak dla mnie to wszystko strasznie mało efektowne. Po takim anime oczekiwałem lepszych walk a to było całkowicie nieudane. Manga jest wielokrotnie lepsza od anime.
Wg mnie Diva nie powinna umrzeć a już na pewno nie w taki śmieszny sposób.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits