Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 01-09-2004 - 19:30
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Ja się przyznam że moi rodzice nic nie wiedzą o moich zainteresowaniach tą tematyką. Do tej pory uważam że nie potrzebna jest im ta wiedza. Ponadto nie sądzę aby potrafili to zrozumieć, tak więc niech nie wiedza. Nie przeszkadza to mnie, ani im.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-09-2004 - 22:33
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Błoga nieświadomość, co? Heh, w ogóle z rodzicami to najlepsza metoda postępowania, bo czesto nie rozumieją, albo rozumieją na opak. I mówię to ja, świetnie się ze swoimi dogadujący.

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 01-09-2004 - 23:30
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Jednak z innej strony czasem złapię mamę na oglądaniu dobranocki, ale jednak to nie to samo.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-09-2004 - 23:52
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
No to fakt... Chociaż z drugiej strony możesz, jakby co, od tego wychodzić - na zasadzie, że skoro ona czasem ogląda dobranockę i jakoś żyje, to czemu Ty nie masz oglądać czegoś animowanego od czasu do czasu? Myślę, ze to sensowny argument :P

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-09-2004 - 00:21
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Heh, moja mama nałogowo ogląda Filemona, Ćwirka oraz Bolka i Lolka... Mam więc aż trzy argumenty i stwierdzam, że mają one swoją moc Mr. Green
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-09-2004 - 15:17
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Dobranocka= Rodzice + PszczĂłlka Maja Smile (nadal ich ulubiona)

Anime odlądają- szczególnie mamie podobał się Metropolis, tata znowu bardziej inne kilmaty GITS- no i może niekoniecznie mangowe ale komiksy jak najbardzej- szczególnie Thorgal Smile i ... Yans, Koval, etc Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-09-2004 - 15:25
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Tigra, masz naprawdę fajnie.. Moja mama ledwo zmęczyła Mausa, nie lubi komiksów, a tata uważa je za głupie. Nie czepiają sie mnie za bardzo, ale miło by było mieć świadomość, ze doceniają moje hobby...

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-09-2004 - 16:09
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
To tak jak moja mama ledwo zmeczyla Jin-Roh... Heh, starsze pokolenie jest nieedytowalne ;) Tylko do odczytu i tyle :P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-09-2004 - 17:10
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Albo skasować i mieć z głowy :P

A tak jak sobie przypomniałem, to pokazałem mamie kiedyś, w ramach edukacji własnie, "On your mark" - ale coś nie za bardzo była zachwycona. Obejrzała bo obejrzała - i nic więcej. Potem zaprzestałem "reformowania" :P Za tatę się nawet nie biorę.

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-09-2004 - 23:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
moi rodzice są bardzo przychylni gdyż wychodzą z założenia że lepsze takie chobby niż używki... więc nie przeszkadza im to że ich mały synek kupuje komiksy spider-mana że wydaje każde pieniądze na komiksy wszelkiego pochodzenia... co do anime to kiedyś ogladali GITSa bo miałem na kasecie więc sie skusili i im sie spodobało... poza tym swojego czasu udało mi sie namówić ojca by zawiózł mnie na MFK jakiś czas temu i był w szoku widząc że tam nie ma dzieci lecz prawie sami dorośli... od tamtego czasu zmieniło się ich podejście całkowicie...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-09-2004 - 10:26
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
No i tak powinno być Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
USAGIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-06-2007 - 23:25
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 08-09-2005



Status: Offline
Moja matula swego czasu jeździła ze mną na konwenty... bo mnie rodzice samej puścić ne chcieli xD i na wszystkich edycjach BAKA była Wink
Widziała też trochę anime na konach. Aczkolwiek niby wie ,ze manga to ne tylko bajki ale niestety dla niej to bardziej hentaie niż bajki -_- heh za dużo etchi sie na konach chyba naoglądała... Ale na szczęście ne prześladuje mnie za moje zainteresowania, mówi nawet ,ze lubi mange i anime ale różnicy między jednym a 2gim ne zna xD więc raczej mówi to żeby sie przypodobać -_- ale tak czy siak jestem szczęśliwa ,ze z jej strony moge sie interesować tym czym sie interesuje Wink

Ojciec za to ciągle mów,i ze to są głupie bajki i za każdym razem stwierdza "myślałem ,ze już dałaś sobie spokój z tymi bajkami." xD heh jak widać ne ;P na szczęście z jego strony są to tylko tego typu stwierdzenia. No i oczywiście ,ze ma nadzieje ,ze kiedyś z tego wyrosnę ;P

Tak więc jak widać, ja na szczęście z rodziną mam spokój xD no, siostry czasem coś tam marudzą ;P

_________________
Raju we śnie poszukując...
USAGI
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-06-2007 - 09:57
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-01-2006



Status: Offline
Hehe, moja mama nigdy nie skomentowala tego hobby (z wiadomych powodĂłw Razz),a tato od poczatku byl wielkim fanem bajek dla dzieci, ogladal z nami wszystkie wieczorynki i kupowal mnostwo stuffu zwiazanego z bajkami (przywozil mi np. z Warszawy naklejki ze Smerfami czy Chipem Razz). Co prawda nie zdazyl juz zalapac sie na okres fascynacji manga i anime, ale z tego co wiem, to sa zbyt dziwne bajki dla niego Razz. Probowal ogladac, ale zapamietal tylko, ze wszyscy tam krzycza i maja takie wielkie oczy Razz. Co nie zmienia faktu, ze zawsze byl za moim hobbym i spokojnie moglam na niego liczyc, jesli chodzilo o kase na to Razz.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-06-2007 - 10:53
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
Rodzice są absolutnie obojętni, twierdzą, że jeśli by mi zabraniali i tak bym oglądał/czytał, więc dali sobie spokój po 2 dniach odkąd zacząłem kupować mangę.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AlviesOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-06-2007 - 12:12
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 05-04-2007



Status: Offline
Moi rodzice sa w sumie tez obojetni, chociaz czasem jak leci jakies anime i wchodzi tata to zawsze jest ten sam tekst ze znowu te glupoty ogladam z kolei mama sie nie czepia. Najgorzej jak zamawiam mangi^^ bo musze przez neta to sie wtedy dopiero czepiaja ze pieniadze wydaje na glupoty:P

_________________
'Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
niebiosa w jednym kwiecie z lasu,
w ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
w godzinie – nieskończoność'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits