Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Agi3330Offline
Temat postu: Jigoku Shoujo  PostWysłany: 10-11-2006 - 17:31
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 14-08-2006



Status: Offline
Niedawno się serią zainteresowałam...
Temat zakładam bo takiego sie nie dopatrzyłam Wink

Samo anime mi sie bardzo podoba - mimo Ĺźe naleĹźy do mrocznomistycznych, czy jak im tam.. xD
W pewnym momencie zaczełam sie zastanawiać, ile można ciagnąć serię 'ciekawe, kogo dzis zabijemy', ale i z tego autorzy wybrnęli Very Happy

Od jesieni jest nadawany drugi sezon Jigoku Shoujo - Futakomori (na chwile obecną wypuścili 3 odcinki)

Nigdy nie ufajcie małym, czerwonookim dziewczynkom Twisted Evil
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu: Jigoku Shoujo  PostWysłany: 13-11-2006 - 18:43
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Obejrzałem kilka epków i jakoś nie mogę się do reszty zabrać, bo trochę za bardzo schematyczne jest. Gdyby nie fakt, że każdy ep. jest taki sam, to byłoby całkiem fajnie.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Agi3330Offline
Temat postu: Jigoku Shoujo  PostWysłany: 22-11-2006 - 14:52
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 14-08-2006



Status: Offline
Sam koniec mi sie najbardziej podoba xD
Po prostu 2 czy 3 odcinki przed końcem już myślałam że jakaś akcja sie zawiąże, ale następny odcinek rozwiał moje wątpliwości xD
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Radical DreamerOffline
Temat postu: Jigoku Shoujo  PostWysłany: 15-12-2006 - 17:02
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-01-2003



Status: Offline
Agi3330 napisał/a:
Od jesieni jest nadawany drugi sezon Jigoku Shoujo - Futakomori (na chwile obecną wypuścili 3 odcinki)

O żesz... a myślałem że tą serię można tylko na siłę kontynuować. Zaraz, a może właśnie kontynuują na siłę? Very Happy

Podobała mi się otoczka tajemnicy, to że w zasadzie nie było wiadomo kim jest główna bohaterka ani skąd znalazła sobie taki właśnie zawód. Plus przewijający się nieśmiało w tle wątek "śledztwa" pewnego dziennikarza. A że sytuacja została z grubsza wyjaśniona w końcówce... wszelkie kontynuacje byłyby już tylko beztroskim horrorkiem właśnie w stylu "kogo zabijemy dzisiaj".

Co do samej serii - owszem, z początku wszystkie odcinki wyglądają podobnie do siebie, ale do oglądania mobilizowało mnie że bohaterowie byli w miarę różnorodni więc mogłem się zastanawiać "jakaż to tragedia będzie tym razem". To, oraz bardzo wpadający w ucho utwór towarzyszący "wychodzeniu do pracy" tytułowej bohaterki. Hmmm... w sumie to chyba oglądałem odcinki żeby go usłyszeć ponownie Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pawel_322Offline
Temat postu:   PostWysłany: 26-03-2007 - 15:44
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-07-2006



Status: Offline
Dziewczyna piekieł to anime które ciekawe staje się po obejrzeniu 1/4 odcinków.
Później są już urozmaicenia.Mimo wszystko sposób w jaki ją zabili był straszny.
I jeśli dobrze zrozumiałem to ona pierwsza zawarła pakt z piekłem i spaliła całą wioskę.Bo to była jej zemsta.A dla wszystkich później to ona była pośrednikiem w zemście.
Lecz niestety zdarzało się że całkowicie niewinne osoby też szły do piekła.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Radical DreamerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-03-2007 - 14:42
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-01-2003



Status: Offline
Takie rzeczy to pisze się czcionką w tym samym kolorze co tło albo w inny sposób ukrywa i jeszcze daje nad nimi wielki, czerwony napis SPOILER ^^"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
CysioOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-04-2007 - 22:56
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 05-04-2007



Status: Offline
A mnie się początek szczególnie podobał (zaraz będzie jakiś lincz na mojej skromnej osobie)
1 odcinek = 1 historia jest dobrym motywem dla mnie, i idealnie zapycha 30 minut z mojego życia kiedy nie chce mi się nic robić, w tym rozpoczynać jakiejś rozwinientej fabularnie serii.

_________________
Bo Ĺźycie to nie film...www.youtube.com/cysiofilms
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-04-2007 - 17:15
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Seria która miała bardzo duże perspektywy. Najbardziej w niej podobała mi się historia Ai. Muzyka przyjemna, choć niepowalająca.
Były jednak takie odcinki, przyznać muszę, które oglądałam z ciekawością niewymuszoną Smile Choćby ten o lalkach, czy o twórcy opowiadania.

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits