Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Autor Wiadomo¶ć
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-07-2006 - 18:52
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 16-08-2003

Sk±d: OdchĹ‚aĹ„ duszy

Status: Offline
Owszem są zapaleńcy, którzy preferują tego typu proceder. Ja osobiście zaliczam się do "macantów"- czyli muszę MIEĆ, POSIADAĆ, etc.

Co do słownika ortograficznego - każdemu się może przytrafić - wyrozumiałości trochę.

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email OdwiedĽ stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Niebieska_Lain
Temat postu:   PostWysłany: 27-07-2006 - 13:59
MĹ‚odsza elita forum
MĹ‚odsza elita forum


Doł±czył/a: 15-10-2005



Dopsz.Ale ja przecież nawet nie robiłam wrednych docinków...Tylko zwróciłam uwagę.Wink Oczywiście lepiej mieć,pomacać i postawić na półce żeby się pięknie komponowało z resztą tomików.Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi,co się ma.Zaqwsze można jeszcze zapłacić krocie za oryginalne wydanie.

_________________
ZrĂłb mi jakÄ…Ĺ› krzywdÄ™!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-08-2006 - 20:18
Moderator
Moderator


Doł±czył/a: 16-08-2003

Sk±d: OdchĹ‚aĹ„ duszy

Status: Offline
Być może i bez "wrednych docinków" - ale lepiej nie "prowokować takich sytuacji". Może dana osoba jest bardziej wrażliwa niż myślisz...

Ufam JPF i sądzę, gdy przyjdzie odpowiedni czas, to wydadzą - można więc poczekać, pare miesięcy, lat,etc.
Jesli jednak "człek" się bardzo nie ciepliwi - ma wybór.

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email OdwiedĽ stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Woodstock
Temat postu:   PostWysłany: 11-09-2006 - 15:11
Debiutant
Debiutant


Doł±czył/a: 11-09-2006



W tomie szóstym to ja się przestraszyłam, że Sadamoto już nigdy nie przestanie rysować dziurek w nosie tym młodszym bohaterom, a wyglądało to okropnie. Embarassed Na szczęście w siódmym mu się odwidziało, choć rysunek nie jest tak dokładny jak w ósemce (tom nr 9 zamówiłam kilka dni temu i jeszcze do mnie frunie).

Wracając do szóstego. To jest to, czego w Eva nie lubię. Tamtejszy świat jest trochę pusty, za mało według mnie jest tam postaci stworzonych tylko dla tła, dla smaczku i niczego więcej. Tutaj niemal każdy bohater musi ugrzęznąć w fabule jak tylko może, nawet ten, za którym niespecjalnie przepadam. A właściwie to przepadam, ale kompletnie go nie widzę na pierwszym planie historii. Gdy po raz pierwszy zetknęłam się z momentem, gdy Toji odgrywa jedną z głównych ról, wydawało mi się to mocno naciągane. Potem jednak zwróciłam uwagę na to, że w tej produkcji właściwie wszystko podporządkowane jest Shinjemu i zachodzącym wewnątrz niego zmianach. Trochę magicznie ten epizod z Toji'm wyszedł, zbyt magicznie. Choć rozwija przy okazji wiele wątków historii (mówię o relacjach m.in. Shinji - Gendou, Shinji - Misato, Misato - Ritsuko) i być może temu ma służyć, to jakoś tak, poza funkcją praktyczną, nie wciąga mnie za bardzo...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits