Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu:   PostWysłany: 20-11-2002 - 11:27
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

moze poslemy tam doborowy oddzial Inkwizycji? a jesli masz scany to nawet lepiej - moznaby je wypalic dla mnie na plytce? tylko mam nadzieje, ze w jakims cywilizowanym jezyku!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-11-2002 - 11:49
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Jak się zmieszczą obok chobitsów, to dogram Razz
Inkwizycja by się roztrzaskała o ta skałę uporu, jaką wykazuje się jpf^^. A poza tym, czy mnie wzrok myli, czy też obiecują chobitsów?. Hm, moze jak wydadzą to im przebaczę...na jakiś czas, of coz. Nikuś, wiesz, ze 18, czyli ostatni jak na razie tom X'a wyjdzie w czerwcu?????
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 22-11-2002 - 12:32
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

wiem, bo napisalac mi to w liscie, ktory wczoraj doszedl! wypalisz mi Chobitki!!??!! jestes kochana!!! jak JPF to wyda tez jestem w stanie mu duzo wybaczyc. chwilowo slinie sie nad Sakura - Toya i Shaolan Li sa sliczni!!!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-11-2002 - 08:41
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
hi, sądziłam, ze ten list nigdy nie dotrze^^
w najnowszym mangamixie pisze, ze CCS znaczne traci na popularnosci. Obawiam sie bardzo poważnie o przyszłość tego tytułu w Polsce! Podobno Mars ma się teraz znacznie lepiej niż CCS.
Ale Mars zaczyna mi sie też podobać, i to bardzo^^
A Toya przypomina mi strasznie Fuume! Fajny jest^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 29-11-2002 - 11:27
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

wlasnie, ze nie - Fuuma jest jakis "przyciezki" - takie mam wrazenie, natomiast Toya jest smukly i "elastyczny" - sliiina!!!!
(Raul czy nie moznaby zrobic sliniacej sie ikony emocji?!?)
a co do popularnosci CCS w Polsce to ile osob czyta ten papier toaletowy (MM)?!? i skad oni to wiedza - naprawde myslisz, ze robia jakies badania?
zreszta i tak mam zamiar kupic calosc serii tu w Niemczech
co to jest Mars?!? o czym? tez CLAMPA?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-11-2002 - 13:42
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Mars to shojo, i bynajmniej nie clampa. Ale kreską przypomina mi tak trochę Hanakimi^^. Fajne, ale obśliniłam juz list do Ciebie, więc nie będe się powtarzać Wink
A Fuuma moze w pierwszych tomach był przyciężki, ale teraz?????? Jest właściwie śliczniejszy od toyi!
Co do papieru toaletowego i MM>> fakt, ta szara pulpa przypomina mi papier toaletowy, ale ma parę zalet (mm, a nie pulpa)
japoński papier też nie jest biały, ale jest zupełnie innego gatunku! jest grubszy i ...bardziej żółty? Wink ten szaro-zielony, który jest też chyba ulubionym wydawnictwa amber zupełnie mi nie odpowiada. Poza tym ja zawsze byłam za białym^^
A co do badań: na pewno dostają mnóstwo listów, więc to są badania. Zresztą ogłosili głosowanie, czy wydawać CCS czy nie, a poza tym, Ithil wysłała im też listę życzeń....^^ tak na wszelki wypadek^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 03-12-2002 - 14:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

jakos nie zauwazylam roznicy w wygladzie Fuumy, ale wiesz, ze ostatnio nie czytalam X - czekam az sie skonczy i wtedy przeczytam calosc kilka razy to moze sie nie zgubie... a jak sie zgubie to podesle Ci prosbe o tlumaczenie! ale Toya jest suuuper!
czyli dostalas moj liscik?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-12-2002 - 08:17
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
niom, Ty już mój pewnie już też. Ach...Nika, źle się dzieje w Asuce! Jak tak dalej pójdzie, to X faktycznie zamknie się w 21 tomach. Czyli...koniec już blisko! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 06-12-2002 - 12:08
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

i tak szczerze uwazam, ze kilka tomow mozna by zredukowac - nie lubie, kiedy na rozwiazanie trzeba czekac miesiacami (do tego trzeba tyle wydac, zeby je zobaczyc) a Chobitki juz czekaja... inne mangi Clampa tez - chcialabym cos przeczytac zanim moje wnuczki zaczna mi podkradac...

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-12-2002 - 12:30
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Nio coż, wyobraż sobie, co by się działo, gdyby Akira Toriyama rysował DB w tempie 1 tom na rok tak jak x! młaaahaha, musiałby zacząć rysować baaardzo wcześnie^^
wiesz, najciekawsze w fajnych mangach jest czekanie na dalszy ciag. Ja przynajmniej tak uwaĹźam^^
Na szczescie chobitsy też się jeszcze rysują^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 06-12-2002 - 12:39
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

serio? myslalam, ze to niemozliwe, zeby wydac u nas cos, co sie jeszcze nie skonczylo - a co z tymi nienarysowanymi tomami? wydadza je w trakcie? a jak to jest z boginkami? one tez sie rysuja? myslalam, ze to jakas pomylka.
nie lubie czekania - jestem niecierpliwa. czekanie jest tylko dobre ze wzgledu na moje finanse nic poza tym a co np. jak sie pokloca i nie narysuja dalej?!?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-12-2002 - 12:59
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
hi hi, jak się pokłocą, to będzie źle, ale i tak główną rysowniczką zawsze jest jedna pani. Reszta wypełnia tła i koloruje.
X się rysuje, , Chobitsy się rysują, i goddeski tez się wciąż rysują! Ale ubaw, prawda?^^
I mam duuużą nadzieję, ze jpf będzie na bieżąco wydawał to, co sie będzie ukazywało (a przynajmniej x^^) a niech spróbują nie wydać, to będą mieli do czynienia z tłumem rozwydrzonych i wsciekłych fanów! (dehira będzie wsród nich^^)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 06-12-2002 - 13:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

a kto jest odpowiedzialny za scenariusz, bo to tez wbrew pozorom bardzo wazne? na szczescie pan, ktory rysuje boginki sam ze soba sie nie pokloci! a jak nie beda wydawac to ja tez bede w tym tlumie - pewnie spotkamy duzo znajomych... moze byc fajnie! Raul powinien kiedys zrobic konwent dla forumowiczow! (chyba zmiesci u siebie te 10 osob, ktore przeczytaja ogloszenie...) Twisted Evil

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-12-2002 - 14:05
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Może kiedys takie spotkanie wypali, zresztą podobny pomysł powstał na jpf. Kiedy juz przyjedziesz, to moze wybierzemy się na jakiś konwent, na którym będzie szansa spotkać znajomych?^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 06-12-2002 - 22:32
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

byloby fajnie, ale jak juz ci kiedys mowilam troszke sie boje - w koncu na JPF srednia wieku to 15 lat... to forum jest chyba troszke starsze a poza tym bardziej "kameralne"

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits