Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-10-2002 - 17:05
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Wish?? to cudna wiadomość^^
aha, nika, ogladałas dzieło Sol?
"grubiutki na twarzy i w talii" to było o koryuu^^ kawaii!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 31-10-2002 - 17:23
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

nie. a gdzie to?
to co z ta trescia "Alicji"?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
An-NahOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-10-2002 - 19:23
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-10-2002

Skąd: KrakĂłw

Status: Offline
Nikuś, czy ja doberze słyszę???????????? Clover??????????? Ja chcę, ja chcę ja chcę!!!!!!!!!!!!!

_________________
"Obłed jest również swoistym przejściem... nie wiem tylko, w jakim kierunku, ale czyż nie pociąga nas zawsze nieznane?"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 01-11-2002 - 15:49
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

O An! Moze Ty mi powiesz o czym jest Clover, bo tu wszystkie tomiki sa opakowane w folie i nie moge sobie przejrzec a za jeden zycza sobie 8 euro, wiec chcialabym najpierw wiedziec. To, ze rysunki Clampa sa przecudne nie musisz mnie przekonywac, ale jak pod wzgledem tresci?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 13-11-2002 - 09:38
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

skoro ma byc temacik shojo to opisuje swoje wrazenia po lekturze drugiego tomiku Sakury. Dehirko! spodoba cie sie jestem tego pewna! w tym tomie mamy: 3 potencjalne zwiazki homoseksualne - niektore z elementami kazirodczymi oraz 4 potencjalne zwiazki dziewczynek ( 5 klasa podstawowki czyli okolo 12 lat ) i doroslych facetow - w tym uczennicy i nauczyciela ( kupil jej nawet pierscionek zareczynowy!!! wiec zwiazek juz nie taki potencjalny ). jakos nie moge zrozumiec Japonczykow... w kazdym razie cudnie narysowane jak zawsze - uwielbiam brata Sakury Toyo... czy u nas w koncu wyjdzie Sakura? jesli tak to kupowac koniecznie!!!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-11-2002 - 10:00
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Nika, załamujesz mnie! to mam juz u Ciebie opinię aż takiego zbola?????
A sakurcię czytałam, na szczeście jest cała zeskanowana i lezy sobie na necie gotowa do sciagniecia!
Toyo jest swietny, jego kumpel obĹźartuch w sumie tez^^
przeslicznie narysowane, zgadzam sie z Tobą całkowicie!
Nika! jak sie sprawa rozwija z Cloverem????
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 13-11-2002 - 10:05
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

mialam dostac pierwsza czesc, ale jakas swinia ja zgarnela przede mna! w sumie mam jeszcze odlozona Love Hina, ale strasznie brakuje mi forsy! nie masz u mnie opinii zbola, ale wiem, ze lubisz clampowskie podteksty, dlatego te rozne potencjalne zwiazki powinny dostarczyc ci ciekawej rozrywki. nie masz jeszcze jakiego fajnego skanu? np. Video Girl Ai?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 15-11-2002 - 10:29
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Ha! Jestem teraz dzielna posiadaczka nowej obrzydliwie slodkiej mangi "The Cherry Projekt" czyli Sailorki na lodzie... W sumie pan dziwnie na mnie patrzy, bo kupilam juz u niego: krwawego Berserka, zboczenstwa Urushihary (aprops jest jakas jego nowa manga - cudo, ale za 10 euro - buu!!! i sluchajcie nie ma tam ani jednego golego biustu - nie wiem co sie dzieje... Twisted Evil ), Sakure czyli slodycz z podtekstami no i teraz dwa 100% shojo pani Takeushi - sorki, jak robie bledy ortograficzne, ale zbyt wielu jezykow sie ucze na raz i juz zapominam, w ktorym jak sie pisze...
jeszcze nie przeczytalam, ale jak to zrobie nie omieszkam sie zameldowac. a teraz relacja z wrazen po przeczytaniu 3, 4 i 5 tomiku Sakury: liczba pokopanych zwiazkow nieco urosla, ale urok serii nie zmalal ani troszke - polecam, jesli u nas to wydadza kupcie!!!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-11-2002 - 09:29
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Video Girl Ai tez jest do sciagnięcia, ale mi się to nie podobało, więc nie sciagałam. Aha, no i chyba nie ma tego w całości zeskanowanego....
hje, hje, berserk + takie słodkie shojo>> chyba robisz na sprzedawcach niezłe wrażenie^^
Urushihara bez ani jednego biustu?? żartujesz? moze był nie w formie kiedy to rysował?
Za zwiniecie sprzed noska Clovera- na szubienicę!
buu, Nikus, a czy nie ma tam przez przypadek "lawful drug", tez clampa????
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 20-11-2002 - 10:28
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

moge zapytac, ale pytalam juz ogolnie co maja CLAMPA a o tym nie slyszalam, wiec chyba nie. maja miec wznowionego Wisha, Clover jeszcze sie nie skonczyl - sa przy 4 tomie, ta Alicja z Krainy Czarow wyjdzie na wiosne, jest jeszcze MKRayearth, Sakura, ktora dzielnie kupuje i X. o RG Vedzie nie slyszeli a o Tokyo Babylon nie pytalam, bo wolalabym cos slodszego
tego Urushihare bez biustow chyba sobie kupie - ma miec kilka tomow, wiec moze w przyszlym sie poprawi?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-11-2002 - 10:54
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
jak to: TB nie jest słodkie????
to jest bardzo słodkie! maleńki subarek jest sooo cuuuuute!!!!!
i jego siostra tez jest słodka, choc inaczej. hje hje, jest niemożliwa! uwielbiam ją!
jedna z najfajniejszych postaci tak w ogĂłle, ze wszystkich mang razem wzietych!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 20-11-2002 - 11:01
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

czy to nie jest w stylu Xa? moze mi sie cos pomylilo
ale o Xie nie mozna powiedziec, ze jest slodki - Kamui tak, Fuma i ten co mowi gwara (on to jest slodki, ale nigdy nie pamietam jak mu), ale nie X jako calosc

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-11-2002 - 11:09
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
ten co mĂłwi gwara to Sorata^^
a TB jest przez wiekszośc tomów bardzo słodkie. Tylko na koniec się troche "psuje" (ja tak bynajmniej nie uważam, ale coż^^)
Sei i Subarek żyją w pokoju i zgodzie wraz z Hokucią, nie wiedząc o swoich prawdziwych motywach postępowania. śliczna manga, fajne historie. Tylko pod koniec Sei ujawnia swoją twarz, którą zachowa aż do X'a.
Ale dzięki TB mozna przynajmniej zrozumieć, o co tak naprawdę chodziło tym dwóm w X'ie. Bez tego to jest całkiem niejasne!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 20-11-2002 - 11:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

acha! to nie wiedzialam - myslalam, ze to zupelnie inna historia a bohaterowie sa podobni, bo to ten sam autor. w sumie nigdy nie czytalam o czym to. a Ty masz TB? wiesz moze bym sie do Ciebie baaardzo ladnie usmiechnela, co?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-11-2002 - 11:19
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
mam 5 pierwszych tomów, ale w formie scantransów. Buuuu! czekam na update strony, ale coś go nie widać!
A tomĂłw nie mam. niestety......
bohaterwie ci sami, tylko dużo młodsi^^ - 9 lat^^
mniam, paluszki lizać.
Jak skutecznie namówić jpf na wydanie TB????????? bo oni nie chca!!!! Crying or Very sad
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits