Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2004 - 21:20
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
A ten prequel jest długi? Jeśli to kilka odcinków, mogliby to wzorem wałkowanych obecnie do znudzenia komiksów Soryo Fuyumi wrzucić do Mangamixu. Chyba trzeba im to zacząć sugerować. :]

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RinMajinOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2004 - 22:21
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 04-04-2004

Skąd: Wrocwhaff

Status: Offline
uch, niestety, Gokinjo ma 7 tomĂłw ^__^
*szeptem*: grupa shoujomagic robi skanlacje tej mangi.
http://shoujomagic.org/update/index.php
Ale im dłuższa manga tym lepiej. Waneko mogłoby to wydać tuż po Parakissie, żeby osłodzić nam gorycz rozstania z Yazawą po piątym tomie PK
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-04-2004 - 10:37
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Wg mnie im krótsza manga tym lepiej, zwłaszcza w przypadku Waneko. Very Happy
Właściwie obojętnie, co Waneko wyda, byle by to nie była Soryo Fuyumi. Litości, starczy, dość! Confused Manga o związku Miwako i Tsutomu? To mogłoby być ciekawe. Smile

PS: Moja koleżanka Danielle (z PIFFu, Chobit Ludzie Lodu są wszędzie Razz ) tworzy stronkę o PK http://www.parakiss.prv.pl/ . Smile Na razie działają tylko newsy i postacie. Ciekawe, co z tego wyjdzie...

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 08-04-2004 - 17:12
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Ładna blue site, trzeba przyznać^^
Czekam na więcej (a można pomóc przy robieniu?)

.ps. avik jest u Raula, czeka na wrzut^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-04-2004 - 12:31
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Nie rozumiem o co tyle krzyku o Georga Confused
Ja gościa lubię i uważam że ma 100 razy lepszy charakter od takiego typowego Tamahome czy innego nudnego do bólu shojowatego romantyczka. Właśnie to że Jouji jest taki nietypowy, taki wkurzający, nadaje tej mandze jakąś oryginalność i świerzość, to poprostu nie jest jakiś zwykły typowy związek i to mi sie podoba Smile

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ShiruuiaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-04-2004 - 21:25
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 02-04-2004

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
c do Georga to fakt nie jset on aż taki zly, tylko żev przez to całe swoje zakręcenie czasami denerwuje. Lubię go za tą jego ZLEWĘ^^ tzn. czsami zachowuje sie jakby mial wszystko (no a zwłaszcza Yukari) gdzieś. Mam tylko nadzieję, ze ta postać się rozwinie, bo jak pisalam w pierwszym tomiku bardzoi Georga lubiłam, ale powoli stawał się nudny, albo po prostu przejadł mi się facet i tyle Smile powinnien troszeczkę dojżeć i zmienić się jego stosunek do Yukari (no chociaż podarował jej piwrscionek,m ale czy to dla niego coś znaczy???)

A czy ktoś w ogóle wie jak się kończy Paradise Kiss? W sieci mozna znaleźć rysunki(kartki) z mangi tylko że po japońsku-_- a mój japoński jest na baaaardzo niskim poziomie(jeśli w tym wypadku mogę pisać o jakimś poziomie, to raczej depresja^^)

Co do liczby tomików to tez uważam że 5 tomików to w sam raz tzn. nie zbankrutuję i nie oszale czekając na kolejny tomik (kiedy wyda WANEKO..ech terminy-_- )

Tylko jak się zakończy PKiss to bym chciała inna mangę Yazawy Ai (babeczka fajnie rysuje i ma rewelacyjne trochę sprośne^_- poczucie humoru)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 12-04-2004 - 00:44
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Nom, Jouji nie jest zły^^
Ale przez to, że tak denerwuje, to trzeba od niego odpocząć czasem^^" Przydaje sie to^^" hehe

Noooom, Yazawa rysuje bosko^^ Chciałbym "Nanę" - śliczną yuri^^ Nom boskie toto, a jakie sprośnieństwa tam mogą być? ^^ hehe (rozwija się we mnie zboczuch....Tiggy, coś Ty zrobiła^^ XD)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-04-2004 - 10:43
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
A ja uwaĹźam Ĺźe rysunek to ona ma okropny...
Te szczudła mnie denerwują, chociaż minki rysuje całkiem nieźle Smile

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-04-2004 - 10:50
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
A ja sie przyzwycaailam, i zaczelo mi sie podobac. Taki fajny, dosyc oszczedny styl. Przynajmniej nie da sie tego z niczym pomylic, jak patrze na taka KKJ na przyklad, to jakos nie odrozniam specjalnie stylu rsowania od wielu innych magical girls :P A ParaKiss jest taki... Fajny :)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ShiruuiaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-04-2004 - 16:53
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 02-04-2004

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
Postacie może i są troszeczke WYNATURZONE^^ ale to podkreśla charakter mangi (wszakże środowisko związane z modą jest że to ujme specyficzne i ma czasami odchyłki) ale mi to aż tak nie przeszkadza, gdyż już przywykłam do tych dziwnych postaci (Miwako jest boska!!!) jedynie co mogę mieć jakies zarzuty to do charakterów , ale z tomiku na tomik właśnie to się zmienia, uwidaczniaja się inne cechy charakteru różnych postaci, więc doprawdy nie ma powodu do narzekań.(tylko szkoda ze tak powoli zmienia się Yukari, taka z niej ciapa, która uzależniła sie od Georga......wiem wiemto miłość-_- ale....... taka ubezwłasnowolniona??? )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ShiruuiaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-04-2004 - 17:03
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 02-04-2004

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
a co sądzicie o Izabelli, w ogółe to jest fajna, wręcz komiczna postać, najlepsze są jej/jego "rady" "George nie sądzisz że główny bohater nie powinnien robić takich rzeczy...Jeśli już się koniecznie chce to należy poczekac do samego końca albo zrobić to gdzieś po kryjomu" hihihi

albo jak na początku 3 tomiku (miało to być niby streszcze poprzednich tomików) jak powiedziała albo powiedział Very Happy "Coż mamy z Georgiem kilka słodkich tajemnic"^_^
właśnie niech się wyjaśni jakie to tajemnice, wszakże George przyznawal się ze jest bisexem=) a teraz tylko Yukari i Yukari???
och chyba jestem żądna wrażeń po tym trzecim tomiku, no bo przeciez apetety rośnie w miare jedzenia (chociaz po tych świętach już nic więcej nie przełkne^^)
pozdrawiam
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MoeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-04-2004 - 17:44
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 25-03-2004

Skąd: Jestem nikim, z nikąd przychodzę i do nikąd zmierzam...

Status: Offline
Sama manga, jeśli chodzi o fabułę, bardzo mi się podoba. A jak patrzę na Yukari… Ona jest bardzo z charakteru do mnie podobna. Co do George’a… Jest denerwujący, owszem, ale bardzo przypomina mi pewnego mojego kolegę, więc moim zdaniem taki zły nie jest ^^``
Kreska nie bardzo mi się podoba, postacie są straszliwie wychudzone (no chyba że to jakaś epidemia anoreksji), straszliwie nieproporcjonalne, wyglądają, jakby chodziły na szczudłach. Najbardziej denerwowało mnie to w pierwszych częściach drukowanych w MM, teraz już nie tak bardzo. Muszę jednak przyznać, że Yazawa Ai rysuje śliczne oczka i twarze ^^

_________________
Życie nie jast fair, a więc i ja nie powinnam tak być.
Jednak... Co by się stało ze światem, gdyby wszyscy tak myśleli...?
Ujmijmy więc to tak:
Jeśli wy będziecie fair wobec mnie, to ja będę fair wobec was.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ShiruuiaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-04-2004 - 17:52
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 02-04-2004

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
tak postacie wyglądają jak po ciężkiej anoreksji a raczej w jej trakcie^^ no ale Yikaro ciągle coś wcina Very Happy fakt faktem najlepsze są twarzyczki..hihi zawłaszcza przy "streszczeniu" minki Yukari sa nieziemskie..hihihi
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-04-2004 - 10:11
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
chobit napisał/a:
(rozwija się we mnie zboczuch....Tiggy, coś Ty zrobiła^^ XD)


Ĺźe niby KTO !!! JA ?? ta niewinna istot-ka ... Smile
PK3 ekhmmm, no komenty podczas scen łóżkowych są beściackie, tomik trzyma fason i wyda się być coraz lepszy- szkoda, że do końca tylko 2 tomy zostały -_-, ale cieszmy się Embarassed tym co mamy Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 15-04-2004 - 17:01
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Taaa, Ty^^

Co do prequelka, to pojawia się tam taka nowa panienka i w ogóle ponoć wysyp gothic lolita style w nim^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits