Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-04-2004 - 15:59
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Przeczytałam 3 tom na Kamikaze (dzięki Marigold Very Happy ), niestety nie mam go jeszcze na własność. Bardzo ciekawy i hmmm... rozbrajający, zwłaszcza w kwestii seksu między głównymi bohaterami. Twisted Evil I te komentarze, że tego się w mandze shojo nie pokazuje. Very Happy

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 05-04-2004 - 16:08
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

A ja w pociągu powrotnym^^ (dzięki Chobit^^)
Całkiem fajnie się to czytało, szkoda, że trzeba czekać na następne 2 miesiące....
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-04-2004 - 16:17
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
sceny erotic są ... powalające- komentarze tymbardziej "no to ile jeszcze stron?"

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 05-04-2004 - 16:19
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

^^ Raaacja^^
"Uuu. Ktoś jest w domu. Nie będzie można się kochać. Ja wracam" - Arashii ^^ buahahah^^ lol

[wejdź na gg, tiguś^^]
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-04-2004 - 18:22
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Moim zdaniem najlepszy tomik z dotychczasowych :) Wgniotlo mnie w ziemie praktycznie WSZYSTKO - szkoda tylko, ze George jest taki.... dĹźordĹźowaty :P Nadal go nie lubie. Chociaz zdarzaja mu sie mile akcenty (pierescionek motylkowo-koralikowy - to bylo sweitne) to jednak to jego cale "niebranie odpowiedzialnosci" jest moim zdaniem durne, bzdetne i strasznie mnie wkurza :P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Angel_YukariOffline
Temat postu: ^^  PostWysłany: 05-04-2004 - 18:37
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-02-2004

Skąd: z Gorzowa ^^

Status: Offline
taaa najlepszy tomik ... szkoda ze bedzie tylko 5 ........ a co do dżordża to mnie coraz bardziej wkurza, upadły arystokrata, niedorobiony książe, sam zaciągnął Yukari do łózka a potem jeszcze powiedzial ze jest niepoważna, drań
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2004 - 11:40
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Drożdż Twisted Evil mnie również nadal wku... eeee denerwuje. Co za palant! Yukari mogłaby go rzucić i związać się z tym miłym, choć mdłym kolegą ze szkoły (imienia nie pamiętam Confused ).
Mnie obecnie najbardziej ciekawi, czy jej miłosne igraszki będą mieć jakieś następstwa. Razz

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2004 - 14:11
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Yukari powinna znaleźć sobie kogoś zupełnie innego, jakiegoś nowego bohatera^^
Kolega z klasy jest nuudny, a Jouji ^^ wkurzający >.<
Te jego "nie biorę odpowiedzialności" i zachowanie, jakby mu wszystko zwisało i powiewało jest totalnie wkurzające XD
A Yukari zaleĹźy na nim, ja nie wiem, co ona w nim widzi....
Lalusiowaty bufon... XD
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Angel_YukariOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2004 - 15:45
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-02-2004

Skąd: z Gorzowa ^^

Status: Offline
Dida napisał/a:

Mnie obecnie najbardziej ciekawi, czy jej miłosne igraszki będą mieć jakieś następstwa. Razz


No co ty Razz przecieżś dżordż umie zadbać o takie rzeczy jak zabezpieczenie XD ale za to nie umie zadbac o kobietę
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Zombiak
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2004 - 16:10
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 06-04-2004

Skąd: łódzkie

chobit napisał/a:
Yukari powinna znaleźć sobie kogoś zupełnie innego, jakiegoś nowego bohatera^^
Kolega z klasy jest nuudny, a Jouji ^^ wkurzający >.<
Te jego "nie biorę odpowiedzialności" i zachowanie, jakby mu wszystko zwisało i powiewało jest totalnie wkurzające XD
A Yukari zaleĹźy na nim, ja nie wiem, co ona w nim widzi....
Lalusiowaty bufon... XD


Zastanawiam się czy to naprawde dobrze by świadczyło o Yukari, gdyby zmieniała facetów jak rękawiczki... Chociaż -- fumfel z klasy mógłby robic za pierwsza, platoniczną miłość, Żorżeta za... pierwszą fascynację seksualną... TAK!!! Teraz powinien pojawić się jeszcze ktoś ---> ktoś, kto byłby jej prawdziwa miłością. Ewentualnie powinna zmienić się w oschła "Królową Śniegu" i zacząc wykorzystywac facetów, buehehehe.

Kolega z klasy ---> lubię go i prędzej bym zaufała jemu niż temu diabłowi z niebieskimi włosami.

ALE!!

Dżordżi wg mnie nie jest wredny dla samego bycia wrednym. Cały jego cynizm i ironia mają za zadanie sprawowanie funkcji "tarczy obronnej". Gdyby Yukari potrafiła nieco bardziej zagłebić się w jego psychikę zamiast się wciąż obrażać ---> mogłaby mu "pomóc". Ale tak to jest z cynikami - choć w głębi duszy chcą pomocy, nie umieją juz zaprzestać "odstraszania" potencjalnych wybawicieli, którzy najzwyczajniej w świecie nie wytrzymują psychicznie.

Uff...

A tak w ogóle to dzień dobry wszystkim Very Happy

_________________
Calm down,
--------sloooowly...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2004 - 23:21
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

^^ Welcome^^ Niech Ci się tu dobrze postuje^^

A co do wizji Yukari "Królowej Śniegu"...hmmm^^
Brzmi interesująco XD
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ShiruuiaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2004 - 08:05
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 02-04-2004

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
No szkoda, że Paradise ma tylko 5 tomików, w lipcu już koniec Crying or Very sad Ciekawe czy WANEKO wyda inną mangę Yazawy Ai, fajnie by było, bo po Paradise KIss apetyt mi sie zaostrzył^^ A Arashi jest najlepszy z Miwako, Ci to sobie "korzystają" z życia..hihi Fajny jest też braciszek Yukari, zaradny chłopaczek^^ Najgorszy jest George taka ciapa z niego, moze póżni9ej się zmieni, przejdzie przeobrażnie jak Yukari. Włąsnie to mi się podoba w tej mandze, e Yukari tak się zmieniła, dzięki temu nie jest nudno.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2004 - 14:22
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
Chcę Nanę. Very Happy

Hiroyukiego bardzo lubię, ale IMO facet nie pasuje ani do Yukari, ani do Miwako. Pewnie zostanie bez pary, i dobrze. :]
Akcje Dżordża cały czas spadają na łeb, na szyję, Arashiego - sukcesywnie rosną. Gdyby nie te agrafki... Wink

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ShiruuiaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2004 - 15:36
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 02-04-2004

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
tak te agrafki Arashiego są okropne, całe szczęście że jak zaczyna figlować^^ z Miwako to je zdejmuje (bo właśnie się zastanawiałam jak on TO może robić mając żelastwo na twarzy Very Happy a w 3 tomiku jest wyjaśnione, no ogółem to cały 3 tomik jest o jednym..hihihi)
Najlepsze jest to że matka Arashiego też jest "orginalna" w zasadzie dorobić Arashiemu bius i ubrać w kieckę i mamy matulę Very Happy
A George jest taki nudnawy. Jeszcze najbardziej lubiłam go w 1 tomiku ale im dalej tym moja sympatia dla niego maleje-a lubiłam jego wstawkę "Jestem biseksem bracie"^^ ...Aby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek..hihihi
Wlaśnie to jest fajne w Paradaise znakomite wstawki, ale się naśmiałam czytając dodatek (1 tomik) , jeju żeby tak kopać i okradać autorkę^_^
Ciekawe czy takie są inne mangi Yazawy? Widziałam tylko rysunki (bardzo ładne) ale nie wiem o czym są..hmm
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RinMajinOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2004 - 20:01
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 04-04-2004

Skąd: Wrocwhaff

Status: Offline
ja nie rozumiem co wy macie do George'a. Że jest oryginalny, niemiły i fascynujący?

A myślę, że Waneko powinno pójść za ciosem i w następnej kolejności wydać "Gokinjo monogatari" Yazawy (a właściwie to powinni BYLI to wydać wcześniej :P). To prequel ParaKissa, o Mikako i Tsutomu :)

P.S przeczytałam właśnie scenę na łóżku Arashiego i zastanawiam się w którym tomie Yukari pójdzie skruszona do mamy i powie jej że jest w ciąży...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits