Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-10-2003 - 15:54
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
a ja stanę w obronie ludzi którzy nie mają stałki, nie mają budrzetu na kupowanie płyt u (kogoś tam...) i dla nich jest to jedyna możliwość zapoznania się z serią (choć nie wyobrażam sobie np Naruto w czymś takim); dużo plakatów, bonusów różnej maści no i przede wszystkim artkułów bo bez nich żyć się nie da Razz Płytki z muzyczą (choć może lepiej nie bo się przypną, że zewolenia brak i jeszcze zamkną pisemko- już sama nie wiem).
Und das is the end Smile ...na jakiś czas Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2004 - 23:42
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Kawaii trochę się zmieniło - mam nadzieję, że to nie tylko wersja na lato - więcej tekstu a mniej kolorów, tak mi się wydaje. niestety ciągle te same kawałki - był już większy i lepszy artykuł o Inuyashy - ten anonimowy autor powinien uważniej obejrzeć serię, skoro nie wie, że to nie Inu śmiertelnie ranił Kikyou. poza tym Yugi-oh po raz setny, w następnym numerze też... plus inne karcianki i gierki - a inne klimaty i tytuły to nie łaska? nowość to Azumanga Daioh

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RazzinOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2004 - 23:53
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 03-05-2004



Status: Offline
muzyka TAK!!!
anime na płytkach TAK!!! (bo nagrywarki nie mam, a dysk czasem formatować muszę)
kasety NIE!!! (bo ja nie mam gdzie tego oglądać.. a jak ma tylko stać to dzięki)
no i jakieś tam ciekawe gadżety TAK!!!
a i ładne Ciemne plakaty TAK!!! Twisted Evil
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-07-2004 - 10:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
ja bym chciała, żeby kawaii był taki sam jak kiedyś...

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 30-09-2004 - 20:32
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Pewnie spadną teraz gromy na Mangazyn - sama się chętnie przyłączę, ale wpierw kilka słów o Kawajcu. Numer 4 miał na okładce Yu-Gi-Oh i nie widziałam w tym nic niezwykłego; potem było Sakura Wars i Medabots, ale na tym koniec pomysłów, bo numer 7 znów miał na okładce Yugiego - numer 8 Beyblade a 9 to znów Yu-Gi-Oh! najnowszy numer to... niespodzianka: Beybalde! domyślacie się jaka jest projektowana okładka numeru 11?!?! czy teraz to już Kawaii nie będzie mieć innych okładek i innych tematów? chyba nawet Sailorki będąc na topie nie zajęły im tyle miejsca...

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-10-2004 - 08:48
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
wiesz, może faktycznie nie mają pomysłów, albo zrobia nam niespodziankę i się ockną i dadzą na okładkę np Hamtaro (czy jakoś tak)

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NachebetOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-10-2004 - 10:14
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 06-07-2004

Skąd: Poznań

Status: Offline
ja bym chciala zeby to pismo nie bylo pismem dla dzieci... kiedys ja kupowalam Kawaii a teraz moj 11 letni brat ze względu na artukuły o Yu Gi Oh, bleeee... :/ poza tym artykuły są tam na niższym poziomie niż w Bravo Girl _^_

_________________
szare gołebie
przynoszą szarym ludziom
skrzydlate myśli

Mariusz Parlicki
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-10-2004 - 15:37
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
oj ostro powiedziane Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-10-2004 - 10:11
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
No dobra, a teraz wróćmy do rzeczywistości- nie ma co marzyć, starego Kawaii nie ma, Mangazynu też nie ma- normalnie usioąść nad mleniem i zacząć płakać ....

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-10-2004 - 11:27
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Może jakiś fanzin na tym zyska. Albo strony internetowe. Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzych AyanamiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-10-2004 - 16:47
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 21-02-2003



Status: Offline
Cytat:
Może jakiś fanzin na tym zyska. Albo strony internetowe.


<zakazana reklama stron internetowych - usuniete>

A co do gazety... Jest ona skierowana do określonego kręgu odbiorców i nie ma co narzekać. Jak dzieciakom się podoba to dobrze. Do mnie nie jest skierowana, w związku z czym jej nie czytam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NachebetOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-10-2004 - 22:16
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 06-07-2004

Skąd: Poznań

Status: Offline
Tigra napisał/a:
No dobra, a teraz wróćmy do rzeczywistości- nie ma co marzyć, starego Kawaii nie ma, Mangazynu też nie ma- normalnie usioąść nad mleniem i zacząć płakać ....

podobno ma zacząć się coś dziać w styczniu. to jeszcze nic pewnego, ale może, może...

_________________
szare gołebie
przynoszą szarym ludziom
skrzydlate myśli

Mariusz Parlicki
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-10-2004 - 22:33
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Do Krzycha:
Jest wiele stron internetowych na ktore ludzie wchodza po wiadomosci. Dlatego nie podoba mi sie kreowanie jednej z nich na ta jedyna wlasciwa. Prosze sie powstrzymywac z takimi komentarzami. Niech ludzie zdecyduja sami.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Krzych AyanamiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-10-2004 - 08:29
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 21-02-2003



Status: Offline
....
Wytłumacz mi coś Raul. Po jaką cholerę W OGÓLE wspominałeś o stronach intenetowych, skoro nie można pisać jakie się uważa za godne uwagi ? Jakie są ciekawe i dobrze wypełniające swoje funkcje ? Po prostu stworzyłeś temat i właśnie pokazałeś, że wyrażanie własnej opiniii na sprawę, którą sam poruszyłeś jest zabronione. Dla mnie to zupełnie bez sensu.

Zdecyduj się na coś. Nie poruszaj spraw, jak nie chcesz, żeby się o nim dyskutowało, a nie masz nie wiadomo dlaczego żale, że ci się odpowiedziało.

Ja wyraziłem tylko i wyłacznie swoją opinię. Mam gdzieś czy się komuś ona podoba, czy też nie. Po prostu piszę jak sprawę widzę.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-10-2004 - 08:40
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Nachebet napisał/a:
Tigra napisał/a:
No dobra, a teraz wróćmy do rzeczywistości- nie ma co marzyć, starego Kawaii nie ma, Mangazynu też nie ma- normalnie usioąść nad mleniem i zacząć płakać ....

podobno ma zacząć się coś dziać w styczniu. to jeszcze nic pewnego, ale może, może...


Nachebet czy wiesz coś więcej z skąd to wiesz Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits