Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo
RaulOffline
Temat postu: 1% podatku na Tadeusza Panka  PostWysany: 25-01-2011 - 23:14
Admin Forum
Admin Forum


Doczy/a: 05-01-2002



Status: Offline
Jeśli ktoś z Was będzie chciał przeznaczyć 1% podatku to taka prośba od Vulcana:

Tak jak w zeszłym roku zwracam się do Was z prywatną prośbą o pomoc, która nikogo nic nie będzie kosztować poza wypełnieniem kilku dodatkowych rubryk w zeznaniu podatkowym za rok 2010.

Mam tylko jednego brata i niestety nie może on jeździć ze mną na konwenty, mimo iż skończy w tym roku 18 lat, ba nie może nawet samodzielnie siedzieć, mówić, jeść, że o chodzeniu nie wspomnę. Jest to spowodowane tym, że Tadziu od urodzenia cierpi na czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe, a do tego dodatkowo ma padaczkę i niedokrwistość.

Dlatego ośmielam się tutaj napisać moją prośbę o przekazanie na leczenie i rehabilitację mojego brata 1% Waszego podatku. Gwoli informacji - niezależnie czy masz nadpłatę czy zwrot - 1% Twojego podatku fiskus przekazuje na OPP (Organizację Pożytku Publicznego). Jeżeli nie wskażesz w picie beneficjenta to fiskus sam zdecyduje komu ten 1% przekazać.

Jeżeli chciałbyś wspomóc Tadzia to możesz to zrobić poprzez przekazanie 1% podatku za rok 2010 na organizację pożytku publicznego. Wniosek w zeznaniu rocznym należy wypełnić w następujący sposób:

Wpisać nazwę OPP: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
Podać numer KRS: 0000037904
Wpisać wnioskowaną kwotę
W rubryce „INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE” w pozycji „CEL SZCZEGÓŁOWY 1%” wpisać: Tadeusz Panek

Za każdą pomoc serdecznie dziękuję w imieniu Tadeuszka.
W zeszłym roku wiele osób pytało o dane i numer konta fundacji, na które można wpłacać datki bezpośrednio na Tadzia, oto namiary:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
nr konta: 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362
z dopiskiem: darowizna na leczenie i rehabilitację Tadeusza Panek

A wracając do 1% procenta, to jeżeli sami nie pracujecie to możecie podrzucić powyższe dane swoim rodzicom, znajomym czy przyjaciołom.

Za pieniądze, które w zeszłym udało się uzbierać z 1% Tadziu pojechał nad morze na turnus rehabilitacyjny, a z większych zakupów udało się dla niego zakupić specjalną odmianę wózka inwalidzkiego dla osób nie potrafiących siedzieć oraz wiele mniejszych sprawunków powiązanych z leczeniem i rehabilitacją. Zakupy te i tak zostałyby zrealizowane jednakże znacząco pozwoliło to odciążyć i tak już napięty budżet rodziców.

Za wszelką pomoc dla mojego brata dziękuję w imieniu swoim oraz rodziców. Serdeczne dzięki!!!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits