Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
GosunkugiOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 07-12-2009 - 21:36
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-03-2009



Status: Offline
Zacząłem bawić się GIMP-em (między innymi w kolorowanie pociągniętch tuszem obrazków) i chyba całkiem nienajgorzej mi to idzie. Pierwsze kolorowe pracki:
http://img690.imageshack.us/img690/3610/jh98767554.jpg
http://img691.imageshack.us/img691/3571/beach001.jpg

A tutaj drugi obrazek - wersja bez tła:
http://img706.imageshack.us/img706/3953/wtm005.jpg

Pozwoliłem sobie założyć nowy temat. W starym będę dalej wrzucał szkice, czyli tylko ołówek.

_________________
That fool Saotome! That fool Saotome! That fool Saoto--
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 12-12-2009 - 09:47
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Robisz duże postępy Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 18-12-2009 - 00:53
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
O, rly? A niby w czym? Wez mu nie klam tak w zywe oczy, bo sie kolega speszy.

Dude! Wady zostaja ciagle te same! Szablonowosc pomyslow, dwuwymiarowosc, niekontynuacja obrazkow, braki w anatomii. Ta z pierwszego obrazka chyba jest jakims kosmita, bo ma tylko po dwa palce na kazdej stopie czy dloni. No, OK, za to tylka juz nie ma sloniego i cyckow jak Zeppeliny, ale brak wad nie oznacza zalety. Ale tlo juz przepiles.

Ale moze i dobrze, bo tlo z kolejnego obrazka jest po prostu skradzione z jakiegos zdjecia. Efekt bardzo slaby! Lepiej zadne, niz takie! No i wrocily Zeppeliny za stanikiem i Beniamin Blumchen w roli tylka.

BTW, gosciowa musi miec niesamowitego powera w prawej dloni, skoro potrafi utrzymac w niej arbuza. Pewnie naprawde jest kosmitka? Sadzac po dwoch palcach u dloni?

Ach. I jeszcze jedna ko(s)miczna cecha anatomii - gosciowa ma chyba trzecia piers pod swoja lewa... lewa gorna.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
GosunkugiOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 18-12-2009 - 21:34
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-03-2009



Status: Offline
Ohahahahaha! Beniamin! XD XD Należy Ci się czteropak za poprawienie mi humoru. Genialne komentarze, bez dwóch zdań! Very Happy A teraz wyjawię sekret: specjalnie wrzucam tu kolejne obrazki, żeby czytać wujkowe komenty! :3

A ja po prostu nie mam pomysłów... Tło wstawiłem ze zdjęcia, bo bawiłem się w przezroczystość, kanały alfa i takie tam, no i foto tło jakoś spodobało mi się.

Obrazki słabe, bo słabe, wcale się tego nie wypieram. Smile

_________________
That fool Saotome! That fool Saotome! That fool Saoto--
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
USAGIOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 19-12-2009 - 23:15
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 08-09-2005



Status: Offline
Ja w sumie teĹź najbardziej to czekam na komenty Mikeia ;p

_________________
Raju we śnie poszukując...
USAGI
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 21-12-2009 - 12:57
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Cytat:
"specjalnie wrzucam tu kolejne obrazki, żeby czytać wujkowe komenty"


Tak wlasnie myslalem, ze wklejasz tylko najgorsze bloto, jakie wychodzi Ci spod reki. : ) To musial byc zart, w koncu kto by wklejal na powaznie tak nieudane obrazki!?

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
GosunkugiOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 10-02-2010 - 17:06
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-03-2009



Status: Offline
Dawno nic nie wrzucałem... Ale ten obrazek chyba warto pokazać:
http://img4.imageshack.us/img4/9219/ninjagirlz.jpg

Lineart robiony w GIMPie na bazie ołówkowego szkicu. W GIMPie też kolorowany. Jakość strasznie spadła przy konwersji do .jpg.

Jest to moje wyobrażenie hojnie obdarzonej przez Naturę kunoichi. Nie miałem pojęcia, jakie kolory dobrać. Nie wiedziałem nawet, czy ten strój pasuje. Heh. Gdybym miał obrazowo przedstawić swoje pojęcie o średniowiecznej Japonii, powinienem w tle dorysować dinozaura...

_________________
That fool Saotome! That fool Saotome! That fool Saoto--
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ranko
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 10-02-2010 - 20:37
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005



Gosun, jestem pod wraĹźeniem Surprised
A dinozaura nie potrzeba
i bez tego się powinno Mike'owi spodobać Wink

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 01-03-2010 - 14:53
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Khem...

Musisz ZDAC sobie WRESZCIE SPRAWE z glownej wady Twoich rysunkow. Ich tematem nie sa zbiorniki paliwa samolotu Antonow 224, nie projektujesz transoceanicznych supertankowcow, nie szkicujesz zbiornikow gazoportu w Kuwejcie, ale rysujesz LUDZI*. Ergo, niewazne, jakie postepy poczynisz - wszystko bedzie do rozbicia o kant cyca, jesli nie zredukujesz wrescie rozmiarow piersi tych potworow z Twoich rysunkow.

Nawet gdybysmy staneli na glowie i wysilajac nasze wyobraznie w skali gigantycznej zgodzili sie, ze fizycznie, jakims nieobliczalnym kaprysem natury, w pojedynczych przypadkach w skali populacji homo sapiens, taki rozmiar miseczek (czy raczej: misiorow? misiorzysk?)jest mozliwy, to w zadnym ze znanych ludzkosci wszechswiatow, powtarzam: w zadnym!, nie jest mozliwe, by kobieta o takich piersiach miala je luzem wrzucone za kimonko przy wysilku fizycznym!

Z innych bubli - jej miecz jest prosty, a o ile gosciowa nie jest bohaterka Krzyzakow lub innego sredniowiecznego europejskiego romansu rycerskiego, to powinien byc zakrzywiony. Nawet w Polsce od XVII wieku szable byly zakrzywione. Dude! Google!

No i lol roku - jej shiruken jest wepchniety za pas. Ale bedzie kupa smiechu, gdy gosciowa sie pochyli i wbije go sobie w brzuch. Nagroda i order Darwina jak w banku, i to z debowymi liscmi, mieczami i diamentami.

* kobiety to tez ludzie. Nie, naprawde!

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
GosunkugiOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 01-03-2010 - 18:20
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-03-2009



Status: Offline
Mike napisał/a:
No i lol roku - jej shiruken jest wepchniety za pas. Ale bedzie kupa smiechu, gdy gosciowa sie pochyli i wbije go sobie w brzuch. Nagroda i order Darwina jak w banku, i to z debowymi liscmi, mieczami i diamentami.

Gdybyś widział mój doublefacepalm, gdy to sobie uświadomiłem jakiś czas temu... Ale nie bardzo chce mi się to poprawiać.

_________________
That fool Saotome! That fool Saotome! That fool Saoto--
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 02-03-2010 - 16:46
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Zwroc uwage, ze nikt Ci o tym nie powiedzial, choc to oczywiste. Wnioski sa proste - klakierzy, yes-mani i inni poklepywacze po plecach w ogole nie ogladaja Twoich rysunkow. Tylko wujek ma Twoje dobro na sercu!

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
USAGIOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 03-03-2010 - 09:19
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 08-09-2005



Status: Offline
inni też krytykowali Małgosiu [; Tylko robili to zbyt mało kontrowersyjnie, przez co zostali olani i tym samym się zrewanżowali Very Happy

_________________
Raju we śnie poszukując...
USAGI
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
GosunkugiOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 03-03-2010 - 20:53
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-03-2009



Status: Offline
Ale co do piersi to przesadzasz, wuja... Ja i tak nie przekraczam granic dobrego smaku. Zdarzają się w naszej rzeczywistości naprawdę duże rozmiary, kiedy to faktycznie można mówić o potworach. :>

O dziwo, postanowiłem jednak usunąć ten nieszczęsny shuriken, a przy okazji zmienić kolor jej stroju, bo tamten był cokolwiek oczojebny.
http://goshi-kun.deviantart.com/art/Ninja-girl-2-0-156073730

A tutaj nowy obrazeczek... Żeby uprzedzić ewentualne uwagi, od razu wyjaśniam - tak naprwdę to skinhead z zajęczą wargą, kolczaste czerwone coś na jego głowie to jedna z faz rozwoju Obcego, rzeczony skinhead nosi majtki na spodnie bo jest fanem Supermana, a w topiku przemyca granaty dla swojej bojówki.
http://goshi-kun.deviantart.com/art/Fumiko-in-gym-outfit-156074101

_________________
That fool Saotome! That fool Saotome! That fool Saoto--
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 12-03-2010 - 13:45
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
No nie no, kto to Ci rysuje? O.o Ta ostatnia laska w getrach jest naprawde niezla. To znaczy dalej jest obrzydliwie cycasta, ale nie jest juz potworem z Loch Ness, jak inne stwory. Tylko chyba kradla w panstwach islamskich, bo obcieli jej nos i dolna polowe ucha. Cieniowanie tez masz selektywne - czasem cien jest, czasem nie ma...

Co do Ninja Girl, to podtrzymuje wszystkie zarzuty z wyjatkiem planowanego harakiri shirukenem. : )

Wolisz komenty tutaj, na dA czy w dwoch kopiach? Wujcio je duzo zelek i jest elastyczny, pojdzie Ci na reke.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kateOffline
Temat postu: Gosunkugi w kolorze ^^  PostWysłany: 13-03-2010 - 00:32
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-12-2005



Status: Offline
a ja mogę być klakierem bo mi się podobują rysunki :] fajnie kolorujesz, nawet jak nie jesteś konsekwentny z cieniowaniem - kwestia wyrobienia nawyku Wink
co do dwóch dyni na klacie - nom są trochę duże ^____^' ale widziałam większe xD więc jeszcze aż tak źle nie wygląda Smile
I jak na razie faktycznie, ostatni rysunek jest jak do tej pory najlepszy Smile

Cytat:

rzeczony skinhead nosi majtki na spodnie bo jest fanem Supermana, a w topiku przemyca granaty dla swojej bojĂłwki.


Szszszszszszaaaleństwo xD

_________________
taaaa....moje Ĺźycie jest totalnie bezstresowe -_-'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits