Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
JoshuaOffline
Temat postu: Hokage czy nie?  PostWysłany: 10-11-2006 - 17:38
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
Jak myślicie, czy Naruto wkońcu zostanie hokage(pustynny gaara, który również ma w sobie demona, został kazekage).
Mnie się zdaje, że Naruto ma wielkie szanse, na to by zostać hokage, ma niesamowity zdolności i jest wyjątkowy z powodu uwięzionego w nim kyubiego.Gdyby jeszcze nauczył się go kontrolować, wtedy mógłby zajść bardzo daleko.
Jego największym atutem jest Rasengan, którą to technikę potrafią wykonać do końca jedynie 3 osoby w całej historii wioski liścia dwie z nich to osoby, które stały się legendarnymi ninja. 3 osoba, to młody chłopiec, więc jeszcze dużo przed nim.(4 osobą, która potrafi wykonać rasengan, choć nie do końca jest kakashi, który nie opanował tylko ostatniego kroku).Już jako genin potrafił użyć kage-bunshin no jutsu, co wykonać potrafi osoba dopiero na poziomie jounin.
I najważniejsze z moich pytań:
Czy czwarty hokage jest jakoś spokrewniony z Naruto?(ta fryzura, rasengan i to, że akurat w nim umieścił kyubiego, i jeszcze tekst jirayi, gdy uczył Naruto kuchiyose no jutsu"Nie miej mi tego za złe jeśli chłopak zginie Yondaime"). Zapraszam do dyskusji.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sakura_89Offline
Temat postu: Hokage czy nie?  PostWysłany: 10-11-2006 - 21:39
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-02-2006



Status: Offline
Cytat:
Jak myślicie, czy Naruto wkońcu zostanie hokage(pustynny gaara, który również ma w sobie demona, został kazekage).

Wow...a co do reszty, to dla mnie to jasne, że zostanie tym hokage, bo inaczej to tak trochę bezsensu nie? Naruto to raczej typ historii z happy endem:D

_________________
"Pepole cannot gain anything without sacrificing something. You must present something of equal value to gain something."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu: Hokage czy nie?  PostWysłany: 10-11-2006 - 23:25
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
Może być też tak, że Naruto zginie i będzie to anime, które pokazuje nam, że pomimo wielkich starań nieudacznikowi tak naprawdę nic się nie udaje.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-11-2006 - 01:27
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-09-2005



Status: Offline
Moim zdaniem Naruto się na Hokage nie nadaje. W końcu osoby zajmujące to stanowisko muszą nie tylko pokonywać najpotężniejszych przeciwników, ale też zajmować się tymi bardziej powszednimi sprawami Konohy typu finanse czy konserwacja budynków (a z tym Naruto chyba nie bardzo da sobie radę Wink ). Poza tym trzeba by jeszcze w przekonujący sposób zdjąć Tsunade z tego stanowiska...
A co do związków Naruto z 4 Hokage, to chyba będzie coś w stylu ojciec -syn (co chwila można trafić na aluzje w stylu "jacy oni podobni"... poza tym rzeczywiście są podobni Wink . Bardziej ciekawi mnie to, czy będzie coś powiedziane o drugim rodzicu...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-11-2006 - 09:45
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
Tsunade, nie musi zlecieć ze stanowiska. PRzecież może być dwóch Hokage. Pozatym Naruto na nauczenie się zajmowania się sprawami wioski ma jeszcze sporo czasu nieprawdaż? Całe życie przed nim, narazie jest tylko geninem.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sakura_89Offline
Temat postu:   PostWysłany: 11-11-2006 - 20:49
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-02-2006



Status: Offline
Cytat:
Całe życie przed nim, narazie jest tylko geninem

Tak, to prawda...oznacza to także, że Naruto będzie dłuuugim anime...kolejny tasiemiec:D

_________________
"Pepole cannot gain anything without sacrificing something. You must present something of equal value to gain something."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu:   PostWysłany: 11-11-2006 - 21:22
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



nie oglądam tego, ale anime mając 100 epków jest już tasiemcem jak dla mnie Razz więc - Naruto już dawno jest tasiemcem Wink

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-11-2006 - 22:29
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
Jak narazie, to w porównaniu z DB, jest tak naprawdę stosunkowo krótkie.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-11-2006 - 23:46
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-09-2005



Status: Offline
Cytat:
PRzecież może być dwóch Hokage

Tego akurat nie wiedziałam... wydawało mi się, że może być tylko 1 ...
Cytat:
Naruto na nauczenie się zajmowania się sprawami wioski ma jeszcze sporo czasu

Czy ja wiem... Pewnych rzeczy po prostu nie da się nauczyć, a do tego Naruto prymusem w szkole nigdy nie był. Owszem, wychodzą mu niektóre techniki, ale w zarządzaniu wioską to nie o to chodzi. Brakuje mu umiejętności planowania i perspektywicznego myślenia... Moim zdaniem w przyszłości na to stanowisko znacznie lepiej pasowałby Shikamaru...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-11-2006 - 09:32
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
Ale jeżeli byłoby ich dwóch, to jeden, że powiem tak potocznie, byłby od robienia, drugi od myślenia.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
sakura_89Offline
Temat postu:   PostWysłany: 12-11-2006 - 10:39
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-02-2006



Status: Offline
Zawsze było dla mnie takie jakieś oczywiste, że Naruto będzie tym Hokage...ale w sumie...rzeczywiście Shikamaru o wiele bardziej pasuje na tą pozycję...no i jeszcze Tsunade nadal jest Hokage (a wątpię, żeby było 2)

_________________
"Pepole cannot gain anything without sacrificing something. You must present something of equal value to gain something."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-11-2006 - 21:02
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
Dlaczego wątpisz, swego czasu było ich nawet 2, czy nawet trzech. Wiem, że napewno był Sandaime i Yondaime. Czyli Naruto może zostać Hokage.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-11-2006 - 01:44
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-09-2005



Status: Offline
Wydawało mi się, że 3 powrócił do swoich obowiązków po śmierci 4, a wcześniej był na swego rodzaju emeryturze. Co do 1 i 2, to mam za mało informacji....
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-11-2006 - 07:21
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
4 był bardziej combatowym ninja. Nie był typem myśliciela, chociaż inteligencji mu nie brakowało. Naruto naprawde ma jeszcze sporo czas. Pozatym wydaje mi się, że jeżeli nawet ta emeryturka była prawdziwa, to i tak Sandaime znał poprzednich hokage. Wniosek-musieli panować w tym samym okresie.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-11-2006 - 23:52
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-09-2005



Status: Offline
Cytat:
Wniosek-musieli panować w tym samym okresie.

Niekoniecznie... Hokage to dosyć niebezpieczne stanowisko i wypadki chodzą po ludziach Wink . Mogli nie pełnić zbyt długo tego urzędu...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits