Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-02-2004 - 20:12
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
a czy to też jest takie proste jak survival (znaczy sie tryby gier itp) czy moze jakoś bardziej rozbudowane??

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-02-2004 - 21:24
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Sinner napisał/a:
Gierka wyglda fajnie, tylko czy da się tą czcionkę zmienić? Bo polowy textów za cholerę nie moge rozczytać...


Mnie pomoglo jak zmineilam rozdzielosc na ta srednia - na najwyzszej tez nie moglam nic przeczytc...

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-02-2004 - 00:09
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Heh, zauważyłem Razz

mam 1024x756 i jest ok.
Grałbym na najwyższej, ale mój monitor nie obsługuje takiej rozdziałki Sad

A gierka jest fajna, nie powiem...

Gram Dark Knightem o wdzięcznym imieniu Sinner_PL Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Anime_Maniac
Temat postu:   PostWysłany: 11-02-2004 - 08:57
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

Mi też się szybko ściągnęło ^_^
Używałem FlashGeta i poszło w niecałą godzinkę ^_^

Jeżel ktoś jeszcze nie roapracował systemu kontrolsów, to:

Ruch: lewy klik myszki w dowolnym miejscu na mapie. Można przytrzymać, postać będzie podąrzała za wskaźniekiem (złapię cie, złapię cię ^_^)
Atak: Lewy klik myszki na wrogu, każdy klik to jeden cios(jeśli włączona jest opcja Auto Attack to wystarczy raz kliknąć i postać sama atakuje do końca)
Bieg: wymagane są buty conajmniej poziomu 5 lub postać Magic Gladaiator, Lewy klik na mapie w odległym od postaci miejscu.
Wymuszony atak: Przytrzymać Ctrl + Lewy klik na postaci/potworze/itp. tak można atakować innych graczy.
Siadanie/opieranie się: Lewy klik na ścianie/pieńku/zepsutym wozie/ itp.
Użycie umiejętności(Skill): TYLKO Dark Knight, broń musi mieć Skilla. Prawy klik na potworze. Z przytrzymaniem Ctrl wymuszone użycie, np. na innym graczu.
Użycie Magii: Tylko Elfka i Dak Wizard, Prawy Klik na potworze. Wymuszanie: Przytrzymać Ctrl.

Gildie: Gracze posiadający poziom wyższy niż 100 mogą zakładać gildie, coś jak drużyna, tyle że nie rozwiązuję się po wyjściu członków z gry.

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Anime_Maniac
Temat postu:   PostWysłany: 12-02-2004 - 17:55
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

Dla tych co sie jeszcze nie zdecydowali, mała próbka mozliwości(a także ciekawostka dla tych którzy grają a jeszcze tego nie widzieli ^_^):
http://republika.pl/anime-maniac/smok.jpg

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!


Ostatnio zmieniony przez Anime_Maniac dnia 12-02-2004 - 19:57, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-02-2004 - 18:33
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Bosh, nie można było tego zrobić w jpg?

Widziałem takie niedawno... Co to za cholera?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Anime_Maniac
Temat postu:   PostWysłany: 12-02-2004 - 20:00
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

*Link już poprawiłem, teraz jest .jpg ^_^*

Tych miłych smoczków lata setki, z czego tylko jeden schodzi na ziemię i da się go zabić. Jest cholernie trudny, ale wart tego. Zostaje po nim Box of Luck +2 lub wyżej, spoooro exp i tyleż samo zen ^_^

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu: MMORPG - Lineage 2  PostWysłany: 03-11-2004 - 22:47
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
Przedwczoraj kolega dla mi linka od klienta tej gry. Powiatpiewalem ze warto, bo jakos mi te gry nie podchodzily. W ragnaroka gralem tylko chwilke a poprzednich tytulow nawet juz nie pamietam. Poszedlem wiec do sprawy baardzo sceptycnzie. Ale co mi tam. Zaczalem sciagac klienta. Pierwsza zapora dla modemowcow :> Instalka wazy sobie 1,4 GB wiec dosc konkretnie. (po zainstalowaniu 3GB) Ale jak kolega polecil to znaczy musi dobre Very Happy Wiec zostawilem kompa na noc i niech ssie. Rankiem bylo juz gotowe. Zainstalowalem klienta (nie bez problemow- niech zyja bledy CRC) i chcialem zaczac cieszyc sie gra. Ale zonk. Stronka na ktorej mialem zalozyc sobie konto nie dziala :/ a oficjalny serwer oczywiscie platny. Ale nic to. Z placzem do Tomka - bo mnie to nie dziala. Na szczescie mial zapasowe konto wiec zalogowalem sie na nie. Gra laduje sie dosc dlugo. Ale jest pelne 3D - powstala na engine Unreal Tournament. Juz menu logowania jest sliczne. Potem przechodzimy do wyboru postaci. Jesli nie mamy to tworzymy nowego bohatera. Do wyboru mamy rasy: czlowiek, elf, dark-elf, ork i kranolud a kazdej rasie dwie klasy - wojownik i mag (na dalszych stopniach rozwijane sa konkretne porfesje). Jak kto chce zobaczyc stronka jest Lineage 2 Tam jest wszystko opisane. Co do swiata moze. Zaleznie od rasy zaczynamy w roznych punktach. Ja gram krasnoludem wiec zaczalem w gorach kolo jakiejs kopalni. Swiat wyglada slicznie. Tak samo postacie i potworki. Pelne 3D, widok na swiat z trzeciej osoby z mozliwoscia swobodnego obracania kamery. Calkiem wygodne i praktyczne. Gra zaczyna sie od wprowadzajacego tutoriala. Potem juz jestesmy sami. Niestety serwer na ktorym gram zwiesil sie juz 2 razy wiec za wiele nie pogralem. Ale gra mi sie bardzo spodobala i z czystym sumieniem moge ja polecic. Jesli kto lubi MMORPG to naprawde warto. Jak lepiej poznam gre to znow cos napisze.

PS. mozna grac krasnoludzkimi kobietami - kawaiiiiiiii ^^

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
yasiu777
Temat postu: MMORPG - Lineage 2  PostWysłany: 04-11-2004 - 16:10
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 08-08-2004

Skąd: 127.0.0.1

Spoko zapodaj linka do gry. Czy to japońska gra ???
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu: MMORPG - Lineage 2  PostWysłany: 04-11-2004 - 16:27
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Eeeee.... A to nie czasem ten link co juz jest...? A NCSoft jest japonski? Bo ja sie nie znam XD

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-11-2004 - 18:42
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
Gra jest Made in Koream bo jakzeby inaczej, ale po angielsku i bez zadnych krzaczkow. Przynajmniej jak to tej pory nic takiego nie zauwazylem. Link glowny jest :

Lineage 2

poza tym warta polecenia stona z duza iloscia informacji o grze :

lineage.warcry.com

link do stonki na ktorej mam konto jest

l2.hsclan.com
link nie dzialal jak do tej pory, moze zacznie niedlugo. po zainstalowaniu gry nalezy umiescic w katalogu gra/system sciagniety ze strony plik l2.ini i gre startowac z pliku l2.exe w tym samym katalogu, pomijajac autoupdate. nie pytajcie dlaczego, tak mi kazal robic kolega Smile

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OdolOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-11-2004 - 20:17
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-08-2003

Skąd: The Abyss of Eternity

Status: Offline
Mam nadzieję, że serwer, na którym grasz jest darmowy? Jeśli tak, to się na to piszę Very Happy

_________________
This world may have failed you,
it doesn't give you reason why.
You could have chosen a different path in life.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-11-2004 - 21:11
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
jest darmowy ale strona nadal nie dziala. jako alternatywe D udalo sie znalezc jakis polski serwer chyba. informacje co i jak sa na stronie forum.matrix.orrg
za niedogodnosci przepraszamy

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OdolOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-11-2004 - 19:53
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-08-2003

Skąd: The Abyss of Eternity

Status: Offline
Ufff... zalogowałem się na to forum, zrobiłem co trzeba, gra się uruchamia, tylko nie da się samemu założyć konta - trza wysłać login i hasło do niejakiego Immortala, który zrobi to za nas. Z tego jednak co się doczytałem, Imm ostatnio dość żadko bywa, więc chyba jednak popróbuje z tą stronką, co się nie czyta.

_________________
This world may have failed you,
it doesn't give you reason why.
You could have chosen a different path in life.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-11-2004 - 20:18
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
probuj. moze ci sie uda. D udalo sie chyba konto zalozyc ale z niego nie korzysta bo na tym co gra obecnia ma juz postac na 10 levelu a ja na 16 wiec zal sie rozstawac. poza tym kumpel gra wiec... probuj na tym co ci podalem moze stronka w koncu zadziala. milo by yblo grac zussamen na tym samym serwerze.

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits