Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
kitsuneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-06-2006 - 11:14
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 28-10-2005



Status: Offline
no włąśnie my tytaj o anaalfabetyźmie mówimy.. a dorobne pominięcia lub błędy ortograficzne mogą się zdazyc gdy ktoś szybko pisze:D dlatego jak coś to mi wybaczcie.. mam słabe okulary:D

_________________
Reflection of fear makes shadows of nothing, shadows of nothing.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-06-2006 - 23:30
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Forum zabrania linkownaia do stron z subami więc jedyną możliością dla ciebie kolego jest google.
A co do tego że pisałeś "w nocy i było ciemno" to Laughing bo wskazuje to że nie czytasz tego co sam piszesz... Nawet graficiarze to robią więc nie bądź gorszy.

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-08-2006 - 14:45
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
na poczatku Gaara napisał że w allplayer nie da sie przesunąć napisów-da się zsynchronizować czas z tekstem przeliczyć cały tekst i wtedy pięknie :]

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
BekonOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-01-2007 - 21:41
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 08-11-2006



Status: Offline
Dobra jak chcecie to już mówię jeśli chodzi o playery w których fajnie ogląda się anime to są 2 które polecam pierwszy to SubEdit Player a drugi to media player clasic który jest w najlepszej paczce z kodekami specjalnie do anime czyli CCCP xD polecam wszystkim, synchronizacja czasu w sub edit jak i sam interface jest bardzo przyjemny i przejrzysty tak wiec nie będzie problemu sam programik, jest całkowicie po Polsku
wiec polecam, w razie jakichkolwiek problemów piszcie postaram sie pomóc Wink a Anime sub info to najlepsza stronka z napisami do anime wiec nie ma sensu szukać gdzie indziej jesli nie ma na ANSI to prawdopodobnie nigdzie nie ma Razz

Aha z Napiskami do Naruto i przesunięciem czasu, jesli to format czasowy to latwo można przestawić czas w sub edicie i nie ma problemów, jednak przy klatkowym np. w microDVD trzeba zwrócić uwagę na frame rete czyli liczbe klatek na sekundę i dopasować napiski odpowiednio pod wideo... w sub edicie to ctrl + Q Smile a fps fimu to ctrl + SHIFT + Q potem juz z górki Wink

_________________
Manga & Anime this is it... xD
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-02-2007 - 13:18
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
Hej Bekon, ale ja nie rozumiem, po kiego grzyba samemu dopasowywać napisy, jak może zrobić to za Ciebie mały programik, który ma nie wiem, może z 1 MB wagi. Ściąga napisy dopasowane, co do klatki, więc nie wiem po co się męczyć :]

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits