Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Ankieta
Czy podoba ci się jakaś postać z Naruto?
No baaa...Wariuję na punkcie ...
56%
 56%  [ 14 ]
Niee...jestem wierna realnemu chłopakowi/dziewczynie xD
16%
 16%  [ 4 ]
W realu nikogo nie mam, a i z Naruto nikt mi się nie podoba...
28%
 28%  [ 7 ]
Wszystkich Gosw : 25


Autor Wiadomo
RevvOffline
Temat postu: Zakochani w postaci.. czyli kącik złąmanych serc  PostWysany: 30-06-2005 - 17:39
Nowicjusz
Nowicjusz


Doczy/a: 22-04-2005

Skd: Zawiercie

Status: Offline
Z doświadczenia wiem, że czytając mangę lub oglądając anime Naruto czasami oczka nam się świecą, serduszko szybciej bije... Co tu kryć, zakochujemy się w postaciach! Z Pani doktor habilitowana rehabilitowana udzieli wam sercowych porad i utuli skołatane serca.. ale przedtem musicie się wyspowiadać.. Zresztą, macie przed sobą osobę, której osobiście odbija na punkcie pewnego osobnika.. niektórzy wiedzą, o kogo mi chodzi^^ O pana Gaare-kuna.. prawdam, że jest on kawaii?? Embarassed Prosze o sercową poradę...Very Happy

[offtop by Irma - krótko pisząc, jestem znajomą Revv i dorwałam sie do własnej klawiatury xDDD]

Irma: Revv..och ty mój aniele...Gaara fakt jest kawaii, ale Sasuke och...to dopiero towarek xDDD *but xDD* A juz przy okazji jak piszę, zapraszam wszystkich do Zawiercia na spotkanie satanistów na cmenatzru w Zawierciu. Razem z Revv będziemy kremowac koty xDDD...

Revv: Co do Sasuke.. e tam, mało jesteś oryginalna... do jego sypialni ustawiają się kilometrowe kolejki a do Garyy to tylko ja co nockę się urywam^^

Irma: A kto to mówi o pójsciu do sypialni Sasuke? A może jestem lezbą?
Nie no spoxo..jestem ee hetero (tak myśle xDDD) No ale powracając to topiku...Hmm...Rock Lee tez jest fajny...Ta brewka jest taka eee...zdolna inaczej xDDD Dobra zmywam się stad bo już widze noże na swoim karku...

Revv: Owa brewka ma już żółwia (a ty myślałaś, że co on z tym żółwiem robi:D) Ale kończę już, i oddaję głos innym (P.S. Darky - napisz tu parę słówek^^)

[offtop by Irma koniec...- uuu...Ale ja nie chcę...Revv mnie wygania...Nie ma tak, żądam podwyżki xDDDD] Całusy dla wszystkich z tego forum^^ <cmok>

_________________
KTOKOLWIEK SŁYSZAŁ, KTOKOLWIEK JADŁ:
Uciekła mi kawa zbożowa Inka, parzona 5 dni temu, bardzo potrzebna. Znaki szczególne: dziwna, zielona pleśń, lubi Pokemony. Kto widział, niech wyśle mi emilię na mój adres. Z góry Bóg zapłać, dobry człowieku.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
RukiaOffline
Temat postu: Zakochani w postaci.. czyli kącik złąmanych serc  PostWysany: 30-06-2005 - 18:56
Nowicjusz
Nowicjusz


Doczy/a: 16-06-2005



Status: Offline
A ja mam bzika na punkcie Sasuke...chociaż Kakashi też jest fajny,ale Sasuke...hmmm...nie mogę znieść jego uroku,ja chcę być Sakurą...ona tak blisko zdobycia jego jest...ach ten Sasuke!
Wiem,wiem najlepiej byłoby się z nim jakoś....skontaktować xD...aaa tam nie przestane mieć maaaaniiiiii!!!Nie wiem czy te porady mi coś dają xD

_________________

GIFY Z NARUTO
http://c.myspace.com/Groups/00000/82/12/992128_m.gif
http://gaara0101.g.skyblog.com/pics/62261675.gif
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
RevvOffline
Temat postu:   PostWysany: 30-06-2005 - 19:08
Nowicjusz
Nowicjusz


Doczy/a: 22-04-2005

Skd: Zawiercie

Status: Offline
Porada rehabilitowanej lekarki Revv: Nooo, kobieto, nie zazdroszczę. Poziom choroby jest zaawansowany, nie wiem, czy współczesna medycyna jest w stanie cię wyleczyć.. Ale po co ja to piszę - żyj tak sobie! Niech ci sięSasuke - kun przyśni tej nocy! Wink <-- bez podtekstów!

[offtop by irma]

Irma: A po jakiego kiepa jest tutaj ta ankieta co?! Sama nad nia tak myślałam (no Revv mi pomagała xD) a nikt tu nie głosuje...Ech co za leniwy naród...<obrazona xD>

[koniec offtop by Irma]

Revv: Nioo, to Irmuś, może my tą ankietę uzupełnimy? Wink

Irma: Ojj nie, nie. jeszce by am sie tu forumowicze rozpaśli sie xDDD No dobra..koniec zabawy, tylko głosować!

_________________
KTOKOLWIEK SŁYSZAŁ, KTOKOLWIEK JADŁ:
Uciekła mi kawa zbożowa Inka, parzona 5 dni temu, bardzo potrzebna. Znaki szczególne: dziwna, zielona pleśń, lubi Pokemony. Kto widział, niech wyśle mi emilię na mój adres. Z góry Bóg zapłać, dobry człowieku.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysany: 30-06-2005 - 21:38
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 30-09-2002

Skd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Dziewczyny jest już podobny temat o tu
Use the "SEARCH" Luk... I mean... Leias... Razz

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysany: 01-07-2005 - 14:13
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 07-01-2005



Status: Offline
Czy mi się wydaje, czy Revv pisze jako dwie osoby...? Gollumn i Smeagle...? ;-D A Irma to jest nick z W.I.T.C.H., nie?

A co do roomu, to ten jest dla złamanych serc dziewczęcych, a tamten linkowany przez Iggi'ego jest dla serc męskich. Wink No, ale bez obaw. Wink Na złamane serca dziewczęce najlepsze sa kuracje i porady serwowane przez Doktora Mike'a oraz Magistra Iggi'ego. Wink Zaraz tutaj poczytamy i receptę się wypisze...

Co do popularności, to Sasuke bije rekordy rekordów chyba, bo Rukia to juz kolejna osoba zwierzająca się z wielkiego nim zauroczenia. Wink Sasuke chyba nadaje nowy sens pojęciu "idol". Może to chodzi o te oczy skrzywdzonego pieska...?

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
KinOffline
Temat postu:   PostWysany: 01-07-2005 - 14:21
Czytelnik
Czytelnik


Doczy/a: 22-03-2005



Status: Offline
Yey... o te oczy to napewno chodzi, chociaż Itachi też jest niczego sobie Very Happy W ogóle ci bracia Uchiha to takie "Narutowate debeściaki"... Wczoraj na ebay'u widziałam ubranka z całej serii "Naruto"^^ Kit że kosztowały 100 baksów Confused i tak musze mieć chociaż jedno Very Happy i kupie sobie piżamke akatsuki^^

_________________
"Shambala leży blisko, tam gdzie moja dłoń dotyka Twojej ręki" || Full Metal Alchemist Movie
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysany: 01-07-2005 - 14:23
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 30-09-2002

Skd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Cytat:
A co do roomu, to ten jest dla złamanych serc dziewczęcych, a tamten linkowany przez Iggi'ego jest dla serc męskich. Wink No, ale bez obaw. Wink Na złamane serca dziewczęce najlepsze sa kuracje i porady serwowane przez Doktora Mike'a oraz Magistra Iggi'ego. Wink Zaraz tutaj poczytamy i receptę się wypisze...

Uważaj bo zaraz oberwiesz za seksizm... ;p
W pozostałych kwestiach, nic nie ma do powiedzenia, bo nie oglądałem niczego poza okładkami z Naruto...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysany: 01-07-2005 - 14:25
Moderator
Moderator


Doczy/a: 16-08-2003

Skd: Odchłań duszy

Status: Offline
Oponuje za zjedzeniem ptysia... to najlepsze lekarstwo. W realu jest tyle fajnych facetów, a wy nosy w mangi i Sasuke, Gaara, etc. Złamane serca to można mieć, ale przez mange- radze wybrać się na kozetkę...
/evil mood tiggy/

Schiza jest super- pozdrawiam moje alterego czy jakos tak ^^"

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
Mój trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysany: 01-07-2005 - 15:15
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 07-01-2005



Status: Offline
No właśnie, ja się zgadzam... Wink Tyle fajnych facetów, że można się w nich tarzać, a Wy o jakichs tam Sasukach i w ogóle... Wink

Ale ptyś też dobry. Wink Wnioski - najlepiej to dac się zaprosić na ptysia przez fajnego faceta! Very Happy Tigra! Co z tego, że daleko mamy. Jak stoisz z czasem dzis po poludniu? ;-P

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
RevvOffline
Temat postu:   PostWysany: 01-07-2005 - 16:27
Nowicjusz
Nowicjusz


Doczy/a: 22-04-2005

Skd: Zawiercie

Status: Offline
Więc dziś ja (Irma) musze dac jedno wytłumaczenie. Revv to moja qumpela, i ona nie ma rozdwojenia jaźni (jak np. Sakura xD)...Była u mnie wczoraj i palma nam odbiła i jakos tak chciuałam sie dołączyc do jej profilu xD Jak sie to komus nie podobna to ma pecha...I tyle...(ach ten mój humor xD)...No dobra, to na tyle...Revv powinna sie pojawić na forum w ponidziałek (oczywiście ze mną, bo będzie u mnie xD)...

_________________
KTOKOLWIEK SŁYSZAŁ, KTOKOLWIEK JADŁ:
Uciekła mi kawa zbożowa Inka, parzona 5 dni temu, bardzo potrzebna. Znaki szczególne: dziwna, zielona pleśń, lubi Pokemony. Kto widział, niech wyśle mi emilię na mój adres. Z góry Bóg zapłać, dobry człowieku.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Mai_chanOffline
Temat postu:   PostWysany: 02-07-2005 - 12:05
Nowicjusz
Nowicjusz


Doczy/a: 30-06-2005



Status: Offline
Dzięki Bogu nie zgłupiałam jeszcze tak doszczętnie, żeby szaleć za jakąkolwiek postacią z czegokolwiek. i bardzo dobrze, bo ja Ptysi serdecznie nie znoszę, jak zresztą większości wyrobów cukierniczych, to i by to lekarstwo na mnie mogło opacznie zadziałać. Nie zmienia to faktu, że nie raz i nie dwa podoba mi się design danej postaci, podoba mi się charakter, jaki wykreowali dla niej twórcy itd. I przyzwyczajam się. Jak giną, to mi żal. Jak się kończy szczęśliwie to mi wesoło. Jednakowoż, bez przesady ^^" Zakochiwać się od razu? Neeee, zupełnie bez sensu...

_________________
www.tanuki.pl
Recenzje różnorakie

http://maya-and-squirell.deviantart.com
Moja twórczość radosna

http://moje-miejsce-na-ziemi.mylog.pl
Moja twórczość radosna w pisemnej odsłonie
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysany: 06-07-2005 - 16:02
Moderator
Moderator


Doczy/a: 24-02-2003



Status: Offline
W ankiecie przydałaby się opcja: Tak, ale nie wzdycham do żadnej. Razz Ja na przykład lubię Gaarę, ale nie śni mi się po nocach, ani nie marzę nie wiadomo o czy w związku z nim. Twisted Evil

_________________
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysany: 07-07-2005 - 14:35
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 07-01-2005



Status: Offline
Mai-chan: "Dzięki Bogu nie zgłupiałam jeszcze tak doszczętnie, żeby szaleć za jakąkolwiek postacią z czegokolwiek"

Ja na to, że Mai-chan jest mało romantyczna. Wink No i przecież my tak wszystko w poetyckiej przenośni mówimy. Nie śnią się nam po wszystkich nocach mangowe postacie. Najwyżej co drugą!

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
RevvOffline
Temat postu:   PostWysany: 18-07-2005 - 16:02
Nowicjusz
Nowicjusz


Doczy/a: 22-04-2005

Skd: Zawiercie

Status: Offline
Chmm.. ja być może dałabym się zaprosić na ptysia (czemu wszystko, co jest dobre, jest niemoralne, niezdrowe, albo powoduje tycie???), ale Gaara-kun i tak mi się będzie podobał... No, bo czy te oczy mogą kłamać? Wink Sasuke jest kompletnie niegrzeczny w stosunku do płci piękniejszej i za mało seksowny, nie rozumiem, jak można za nim wariować... (ach, Irmuś, weź już się pode mnie nie podszywaj, co? Wink) *wzdycha, patrząc na ogromny plakat nagiego Gaary z autografem wiszący jej nad łóżkiem*

_________________
KTOKOLWIEK SŁYSZAŁ, KTOKOLWIEK JADŁ:
Uciekła mi kawa zbożowa Inka, parzona 5 dni temu, bardzo potrzebna. Znaki szczególne: dziwna, zielona pleśń, lubi Pokemony. Kto widział, niech wyśle mi emilię na mój adres. Z góry Bóg zapłać, dobry człowieku.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
KinOffline
Temat postu:   PostWysany: 18-07-2005 - 17:48
Czytelnik
Czytelnik


Doczy/a: 22-03-2005



Status: Offline
Revv napisa/a:
Sasuke jest kompletnie niegrzeczny w stosunku do płci piękniejszej i za mało seksowny, nie rozumiem, jak można za nim wariować...


To samo moge powiedzieć o Gaarze >D On jest niegrzeczny nie tylko do płci pięknej, ale i brzydkiej też Razz Sasuke za mało seksowny O_O? Żartujesz? On jest ósmym cudem normalnie Very Happy

_________________
"Shambala leży blisko, tam gdzie moja dłoń dotyka Twojej ręki" || Full Metal Alchemist Movie
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits