Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
nessOffline
Temat postu: Re: MiÅ‚ość Mangowa  PostWys³any: 07-06-2005 - 22:29
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 20-03-2004

Sk±d: spod 69

Status: Offline
IggI nie martw sie
"Najlepszym lekiem na niespelniona milosc jest nowa"
Jest przeciez tyle fajnych tytulow (tzn podejrzewam bo mangi nie tykam nawet 2m patykiem)
"kogos" sobie znajdzie :]
Chociaz te tlumy w Graceland juz sam nie wiem Very Happy

_________________
my eye is a camera
my feelings film
one hour to develop into my own newsreel
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: Re: MiÅ‚ość Mangowa  PostWys³any: 07-06-2005 - 22:37
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Jasne, pozatym raz na jakiś czas powstają postcie kropka w kropkę identyczne. Vide dzieła CLAMPa...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Re: MiÅ‚ość Mangowa  PostWys³any: 07-06-2005 - 22:59
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
no akurat pan rysujący LH ma bardzo podobny styl rysowania wiec zawsze mozna sobie znaleźć odpowiednik graficzny w innej mandze...

pozatym Ko mam dla ciebie złą informację... ona woli innego chłopaka... jak to sie ładnie mówi "ajm soły" Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nessOffline
Temat postu: Re: MiÅ‚ość Mangowa  PostWys³any: 07-06-2005 - 23:15
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 20-03-2004

Sk±d: spod 69

Status: Offline
w ogole ciekawie sie tamat rozwinal
pare sentencji priceless :]
Cytat:
więc jak wyliczyć te procenty

to juz trzeba generalizowac jest pewna grupa ludzi nazywana ogolem
ktos sie podoba wiekszosci ktos mniejszosci tej grupy.
Co nie zmiena faktu ze ten ktos sie podoba mniejszosci tez sobie znajdzie polowke...
Ogolnie ludzie ogolnie pojmowani za bardziej urodziwych :> dobieraja sie zwykle w pary z innymi ponadprzecietnie urodziwymi etc etc
Im wieksza uwage przykladasz do swojego wygladu tym bardziej bedzie ci zalezalo na wygladzie kogos.
Ale IggI zawiode cie bo nie o sama urode chodzi Razz
Bardziej urodziwy/a bardziej pewny/a siebie.
I tutaj jest sedno.
Ofkoz nie brac wszystkiego doslownie "bo ja znam kogos i mowia ze jest be a jest pewny siebie bardziej od tych ladnych" bo mowie ogolnikowo
a wyjatki potwierdzaja to co zwykle Razz
Nie ma co sie lamac trzeba nadrabiac innymi rzeczami i postarac sie byc wsrod wyjatkow :]
Takie sa prawa ryku w pewnym wieku i po pewnych doswiadczeniach pewnie kazdy dojdzie do takiego wniosku Razz

ano i IggI
"wymalowana" nie oznacza z miejsca ladniejsza imho wiekszosc panienek sie szpeci nadmiarem makijazu i solarka Neutral
I procent tlukow wsrod ladniejszych jest imo taki sam jak wsrod nie wyrozniajacych sie :p

_________________
my eye is a camera
my feelings film
one hour to develop into my own newsreel
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Re: MiÅ‚ość Mangowa  PostWys³any: 07-06-2005 - 23:26
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
Cytat:
"wymalowana" nie oznacza z miejsca ladniejsza imho wiekszosc panienek sie szpeci nadmiarem makijazu i solarka


bo jest takie ładne brzydkie stwierdzenie że "niektóre mogą a niektóre muszą" ale ja np wolę naturalną urodę bez wspomagań jeżeli chodzi o makijaz

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nessOffline
Temat postu: Re: MiÅ‚ość Mangowa  PostWys³any: 07-06-2005 - 23:35
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 20-03-2004

Sk±d: spod 69

Status: Offline
Lekki makijaz to nic zlego :]

_________________
my eye is a camera
my feelings film
one hour to develop into my own newsreel
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Re: MiÅ‚ość Mangowa  PostWys³any: 07-06-2005 - 23:59
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
lekki jeszcze ujdzie ale szczerze mowiąc nie wyobrażam sobie mojej dziewczyny w makijazu... od kiedy ją znam nie widziałem jej nawet lekko umalowanej... i jakoś nie czuje by było by mi to potrzebne do szczęścia Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Re: MiÅ‚ość Mangowa  PostWys³any: 08-06-2005 - 10:52
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 07-01-2005



Status: Offline
Iggi:
"Może się mylę..."

...tak, niestety mylisz sie. ;-P

"ale pierwszych kilkanascie scen poświęconych Petroniuszowi w książce Sienkiewicza ukazuje go jako lekkoducha [...] Jego prawdziwa natura wychodzi dopiero pod koniec."

Nie. Zle na to patrzysz. To nie tak, ze on przez 90% ksiazki falszowal swoje zachowanie, a potem nagle zerwal maske i odslonil oblicze. On sie po prostu zmienil, pod wplywem chrzescijan i ogolnego rozwoju sytuacji.

"Nie pamiętam by w czasie ksiązki obdarzył któregoś dobrym słowem, a co dopiero mysleć o uczuciu miłości."

To zle czytales. Smile Po czterokrotnej lekturze calosci i plus jeszcze fragmenty, moge zapewnic, ze w QV Petroniusz opisany jest jako wlasciciel dobry i poblazliwy. Przyklad: juz z pierwszych rozdzialow - chwali niewolnice za dobre ulozenie faldow jego togi.

"Jednak Eunice zakochała się w nim (kobiety bywają ostro pokręcone) uczuciem, a nie fizycznie. Nie wiem czy zauwazyłes Mike że ona płacze całując wargi posągu..."

No, ale to jest nieistotne dla omawianej sprawy. Ja mowilem, ze calowala posag, a nie o dodatkowych czynnosciach przez nia przy tym wykonywanych. A nawet jesli, to tym bardziej, podkresla to tylko slusznosc mojej tezy: Ko' nie jest zadnym szalencem, i nie gadajcie mu tu o WC czy telefonach, bo wystawiacie swiadectwo nie mu, ale sobie...

"Pewnie chciałą porozmawiać z właścicielem tych pieknych rys, podzielić się tym co do niego czuła ale gadać do kamienia, choćby i najpiekniejszego, trąci szaleństwem, nie?"

No wiec wlasnie. Przeciez mowie. Dazy sie do ucielesnienia swych idealow, ale na razie, przez pewien czas, musza wystarczyc posagi / papier.

Nika:
"można bardzo lubić jakąś postać, byc jej fanem, może Ci się ona podobać, możesz nawet zakochać się w jakimś swoim ideale czy marzeniu, ale by kogoś pokochać trzeba wejść z nim w interakcje"

No wiec ja wlasnie mysle, ze Ko' jest zakochany w swym nagle odkrytym marzeniu i ideale, ktore to marzenia i idealy ucielesnione zostaly przez nie istniejaca realnie postac Narusegawy. Innymi slowy, Naru dala twarz czemus, co istnialo w Ko' juz wczesniej, a co tylko sie teraz obudzilo.

"nic złego nie ma w szukaniu dziewczyny o określonych cechach, ale chęć przebierania jej w kostium to fetyszyzm. a ta dziewczyna i tak będzie Agatą czy Małgosią a nie Sakurą czy Miyu, co byś nie robił"

Oczywiscie, to prawda. Dlatego wlasnie wspominalem, ze real moze byc zupelnie inny, niz oczekujemy. Ale w najgorszym przypadku, Ko' dowie sie, czego naprawde chce. A to juz wielki krok naprzod.

No i hej, znalezc sobie swoja prywatna Narusegawe to jedno, ale naklonic ja do tego, by i ona Cie pokochala, to juz zupelnie inna piosenka. Wink A chyba nie ma gorszego dramatu - znajdujesz sobie swoj ideal, a tu ona sobie na Twoich oczach odplywa w ramiona kolegi z bramy obok... Kaszana, nie?

A mi 98% odpowiada. ;-P Przeciez 98% to juz niemal 100%, niemal ideal... Mi niemal ideal wystarczy. Nie musi byc pelnym idealem, moze np. miec ten jakze irytujacy zwyczaj robienia calego gotowania i prasowania samej... ;-P

(Eliot) Ness
"ktos sie podoba wiekszosci ktos mniejszosci tej grupy"

Czemu wiekszosci? Nie musi wiekszosci. Wystarczy, ze jednej osobie. Smile Ko' nie chce haremu, chce kogos takiego, jak Narusegawa.

"Ogolnie ludzie ogolnie pojmowani za bardziej urodziwych dobieraja sie zwykle w pary z innymi ponadprzecietnie urodziwymi"

To moze byc prawda, ale troche w innym sensie. Wyglad determinuje w pewnym stopniu nasz charakter. Ergo, zakladajac, ze ludzie lubia kompatybilnosc charakterow, przeklada sie to takze na pewna kompatybilnosc wygladow...

Chociaz ja ze swej strony zauwazylem, ze sa i pewne tendencje do laczenia przeciwienstw: np. wysocy faceci maja takie dodatkowo miekkie miejsce w sercach dla niskich dziewczyn. ;P Powiedzialbym Wam o roznicy wzrostu miedzy Magnusem a jego dziewczyna, ale wredniak by mnie potem zbanowal, czy cos... ;P

Co do tej pewnosci siebie, to chyba byloby to regula bardziej w przypadku dziewczyn, niz facetow. To oczywiscie uogolnienia, ale faceci chyba mniej oceniaja samych siebie przez pryzmat wygladu, a bardziej poprzez swoje sukcesy i porazki zyciowe...

Co do miakijazu to nie mam zdania, bo sie nie znam. Ale w sumie, taki minimalny...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Re: MiÅ‚ość Mangowa  PostWys³any: 08-06-2005 - 11:24
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 21-10-2002



Status: Offline
Cytat:
Powiedzialbym Wam o roznicy wzrostu miedzy Magnusem a jego dziewczyna, ale wredniak by mnie potem zbanowal, czy cos... ;P


pisz pisz ja z chęcią posłucham opinii osób hehe.. nie.. a tak serio to chodzi Mikeowi o to że róznica ta wynosi trochę ponad 20cm... na początku jest problem ale z czasem się tego juz nie zauważa Wink (czytaj nie sprawia problemu) .... ale to tylko taka mała dygresja Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu: Re: MiÅ‚ość Mangowa  PostWys³any: 08-06-2005 - 13:13
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

z ideałami jest taki problem, że są idealne i nikt z nimi na dłuższą metę nie wytrzyma. ludzi kocha się za to, że są absolutnie nieidealni.

co do podobania się ogółowi... nigdy nie lubiłam ogółu, szczególnie nasza scena polityczna może uczulać na ogół, zresztą kilka popularnych programów telewizyjnych też. wolę w tej dziedzinie pozostać orginalna i w mniejszości (czyt. w elicie) Wink

Magnus Twoja dziewczyna jest 20 cm wyższa?!? bo jeśli jest niższa to ja nie rozumiem w czym problem - mój ojciec ma 1,85 a matka 1,65 i wcale źle razem nie wyglądają

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWys³any: 08-06-2005 - 13:44
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Calowala siÄ™ nie z posÄ…giem bo byl sliczny czy idealny TYLKO dlatego
że przypominal (nieomal idealnie) żywą osobę która kochala, a nie bo przypominal jej jakiś byt niematerialny czy może kochala posąg ... Twisted Evil


Podobnie jak niektórzy calują fotki swoich bliskich w portfelu jesli dlugo ich nie widzą... Smile

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ZiPOffline
Temat postu: Re: MiÅ‚ość Mangowa  PostWys³any: 13-06-2005 - 22:01
Debiutant
Debiutant


Do³±czy³/a: 13-06-2005

Sk±d: Ruda Åšl

Status: Offline
Ja uważam że jako tako można sie zakochać ... ale nie tyle co w samej postaci, co w jej zachowanu, kreujemy sobie w ten sposób ideał kobiety/mężczyzny z jakim chcielibyśmy być. Osobiście mam dziewczyne ... od hmmm 43 miesięcy więc nie podkochuje sie w rzadnej Razz. Ale musze przyznać że postacie z anime/mang wpłyneły na mój ideał ... czasem ją porównuje z tym co jest mym "ideałem", i musze przyznać że prawie to on ... i sie ciesze ze prawie a nie do końca, ponieważ w realu nie ma nic idealnego, chyba że udawane Razz.

Edit Razz :
P.S. O kule czamu teraz dopiero widze ze ten temat ma tyle stron Razz

(edit mod j) już ma mniej, xD

_________________
--> dchub://magichub.ddns.ms:7777 Admin
--> www.zip.mystic.prv.pl
--> www.chikara.prv.pl
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: Re: MiÅ‚ość Mangowa  PostWys³any: 13-06-2005 - 22:24
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Właśnie... prawie ideał ...
Prawie dużo znaczy...
gdyby był ideał to zaczęlibyśmy szukać czegoś innego...
Bo, jak mówił znajomy mojego ojca (czerwonoarmista), "wszędzie dobrze ale gdzie nas akurat nie ma tam jest 100 razy lepiej"

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DarkyOffline
Temat postu: Re: MiÅ‚ość Mangowa  PostWys³any: 16-06-2005 - 21:31
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 06-05-2005



Status: Offline
Ok, do tematu:

Aaa! Ja tez sie zakochalem w Mangowej dziewczynie! Moja Sakura @___@

Ps: Ja i Ko-Tenka jestesmy z jednej klasy

_________________
Oh how I wish
For soothing rain
All I wish is to dream again
My loving heart
Lost in the dark
For hope I'd give my everything
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: Re: MiÅ‚ość Mangowa  PostWys³any: 17-06-2005 - 08:49
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Kurcze, może to wina waszej szkoły? Very Happy
Just kiddin'...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits