Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
IthilOffline
Temat postu: Tsubasa Reservoir Chronicles  PostWysłany: 24-05-2003 - 16:54
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
Postacie z CCS w dziwacznych rolach, dziwaczny cross-over z XXXHolic, wszystko dziwaczne. Może mnie ktoś oświeci, co Clampice zamierzają z tym zrobić? O-o
Sakura księżniczką, Syaoran jej niższym klasą przyjacielem z dzieciństwa Toya królem, Yuki nadwornym magiem. I niech mi nikt nie mówi, że to ma sens... Więcej info tutaj: http://www.jupiterstar.com/. Jak ktoś zrozumie, niech mi wytłumaczy. Jeśli to nie jest jakiś żart Okawy, to ja już nie wiem co. =Speak to the hand;

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-05-2003 - 08:53
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Byc moze jest to test Smile Nie sadze zeby zamierzaly dlugo ciagnac ta serie.
Troche nie chce mi sie wierzyc ze sie wypalily i szukaja wtornych pomyslow. Bede sie bacznie temu przygladal Smile

PS. Sam komentarz Clampu jest ciekawy:
"To jest historia którą zawsze chciałyśmy narysować; historia z przesłaniem, że 'różne światy są połączone'."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-06-2003 - 18:56
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
Po przeczytaniu skanlacji trzech rozdziałów stwierdzam, że to jednak ma sens. I zapowiada się chyba na dłuższą serię, sądząc po liczbie postaci, na temat których trzeba coś przecież czytelnikowi wyjaśnić. Wink
A póki co nawet mi się ta cała Tsuba podoba. Sora i Arashi w trzecim odcinku, jeee... Ale nowe postacie też nie ustępują kroku. Na razie całkiem fajna rzecz.

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 19-06-2003 - 13:52
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Najważnjsze jest to, by Clampice wreszcie dokończyły swoje poprzednie serie....A "Tsubasę" mogą odłożyć stanowczo na pózniej... Confused
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 20-06-2003 - 15:11
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

To co powyżej, to błąd!!! Twisted Evil

"TSUBASA RESERvoir CHRoNiCLE" jest cudowną historią!!! Można się rozpłynąć....hehe....

Oto link do strony z dwoma chapterami "Tsubaski..."

http://www.oldcrows.net/~rabi/tsubasa/

Znajdziecie tam dwa chaptery zeskanowane prosto z "Shonen Magazine". W tym pierwszy został przetłumaczony na angielski (z osobną stroną) a drugi jest w trakcie tłumaczenia....Wejdźcie, nie zawiedziecie się!!!

Dla tych, co znaleźli okładkę na http://www.jupiterstar.com, oto:
okładka po angielsku


A tak przy okazji >> Sakura ślicznie wygląda z czerwonymi włosami (czyżby Clampice inspirowały się na Karen z "X"???)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 20-06-2003 - 15:22
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Właśnie zauważyłem, że w "Tsubasa..." pojawia się m.in. Chii z "Chobits"...jej "partnerem" jest jakiś blondasek, ale mniejsza z nim Cool W ogóle fabuła opowiada chyba o księżniczce Sakurze i jej przyjacielu Shaoranie...Sakura "dziwnie zachorowała", pojawiła się przecudowna panienka z "xxxHolic" jako "Wiedźma Czasu i Przestrzeni" i....dalej nie chciało mi się patrzeć Very Happy

Ale naprawdę, POLECAM!!!! ^__^

P.S. NAPRAWDĘ PRZEPRASZAM ADMINA, RAUL, ZA TE TRZY POSTY (tekst mógł być w jednym)...JUŻ WIĘCEJ SIĘ TO NIE WYDARZY!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

I PROMISE!!!!! Laughing
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-06-2003 - 15:59
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
chobit napisał/a:
Właśnie zauważyłem, że w "Tsubasa..." pojawia się m.in. Chii z "Chobits"...jej "partnerem" jest jakiś blondasek, ale mniejsza z nim Cool

Żadne "mniejsza z nim", to jedna z trzech głównych postaci, do tego bardzo sympatyczna (choć z dziwnym imieniem - z jakiego języka należy to "Fye" wymawiać?). A Chii znów jest sztucznym tworem, to się już chyba będzie za nią ciągnąć. Wink

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 21-06-2003 - 23:15
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Ithil napisał/a:
Żadne "mniejsza z nim", to jedna z trzech głównych postaci, do tego bardzo sympatyczna (choć z dziwnym imieniem - z jakiego języka należy to "Fye" wymawiać?). A Chii znów jest sztucznym tworem, to się już chyba będzie za nią ciągnąć. Wink

if


WOW, wczytałaś się??? Surprised

Ja nie miałem czasu....teraz wyjeżdżam i znowu nie będę go mieć, ale "Tsubaska..." czeka u mnie na kompie, aż znajdę czas na przeczytanie....

Dzięki, że zauważyłaś moje niedopatrzenie, Ithil...Podziwiam Cię! Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-06-2003 - 00:21
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
chobit napisał/a:
Ale naprawdę, POLECAM!!!! ^__^
P.S. NAPRAWDĘ PRZEPRASZAM

Na pewno zerkne.

Po przejrzeniu stwierdzam ze moze z tego byc naprawde
ciekawa manga. Smile

A co do postow to nie ma za co przepraszac.
Nie pisz tylko wielkimi literami, oki? Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 23-06-2003 - 16:49
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

O.K. Mistrzu!!!! Very Happy

A tak poza tym, to CLAMPice powinny sie chyba bardziej skupic na dokonczeniu swoich starych mang ("X", "CLOVER") i tych nowszych ("Gohou Drug" i "xxxHolic")....polecam takze "xxxHolic", ktĂłrego adres do skryptĂłw mozna znalezc w temacie o "xxxHolic" gdzies tu niedaleko Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 16-08-2003 - 01:29
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Juz nie moge sie doczekac stalki, zeby posciagac sobie troszke wiecej Clampa. Na pewno obejrze wszystko, gdzie jest Sakura i Shaolan... no dobrze nie ma sie co oszukiwac, powiedzmy sobie szczerze: gdzie jest Touya!!! Juppie!!! Ale zamiast Yuki wolalabym Yue... (westchnienie)

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 22-08-2003 - 22:50
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Spokojnie, Nika...."TSUBASA..." dopiero się rozwija i okaże się, iż Yuki stanie się jeszcze bardziej zabójczym Yue niż był Surprised
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-08-2003 - 11:14
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
Jeśli będzie miał okazję stać się jakikolwiek, bo ostatnio w ogóle go nie ma, Toyi zresztą też nie. Za to Kuro moim nieskromnym zdaniem rulezuje. Very Happy

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 31-08-2003 - 00:27
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Yhm.....szkoda tylko, że nie ma grupy, która przełożyła by to na polski.....niby jak się czyta z angielskiego, to się rozumie, jednak tamtejszy dowcip nie śmieszy za bardzo, jesli się go nie rozumie..... Sad
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-09-2003 - 14:11
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
Z angielskim też może być teraz kiepsko, bo Del Rey wykupił licencję na USA, XXXHolic też zresztą kupili. Wydawać zaczną dopiero w maju, a przyzwoite grupy skanlatorskie przerwały fanowskie tłumaczenie (i w sumie poprawnie ;P). Niby zostaną jakieś skany hiszpańskie czy inne, to się zawsze znajdzie, ale jakoś nie znajduję przyjemności w oglądaniu obrazków, kiedy nie wiem, o co idzie, więc raczej sobie odpuszczę. Confused

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits