Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
KellyOffline
Temat postu: Love Hina 6  PostWysłany: 16-12-2004 - 11:20
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Niby mam kompletna serię zgraną na komputer, ale wolę czytać coś papierowego. Dlatego chwilowo powstrzymuję się z sięganiem za 7my tomik i następne. Może kiedys byłem wyznawcą przewagi filmu nad mangą, ale po 6tym tomiku zaczyna się wyrównywać. Żeby zaś było jasne, Love Hina to u mnie scisła czołówka anime. Nie wiem, czy to moje wrażenie, czy tylko przyzwyczajenie się do kreski, czy tez grafik zaczyna sie jakoś wyrabiać, bowiem coraz bardzie przypada mi do gustu strona graficzna, którą niespecjalnie lubiłem. Ponadto stosunkowo w tym tomiku jest mało gwary, natomiast Kaitaro nie jest juz takim kompletnym trepem, jakim w anime był zasadniczo przez wszystkie odcinki. Ponadto przemysleń charakteryzujacych głównych bohaterów było w tym tomiku takze sporo. Bardzo mi sie podobał wydany własnie tomik.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu: Love Hina 6  PostWysłany: 16-12-2004 - 15:45
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Mnie tez - glownie ostatni rozdzial, taki swiateczny. Co jak co, ale Waneko z tymi wszytkimi swoimi opoznieniami wpasowalo sie idealnie. Ciesze sie, ze bylo malo Sary - co jak co, ale jej zdzierzyc nie moge. Troszke wiecej tz powagi niz w zeszlych tomikach - skupienie sie na wspomnieniach..

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gotenks
Temat postu: Love Hina 6  PostWysłany: 18-12-2004 - 10:33
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 10-03-2003

Skąd: NeoHell

Mi też bardzo ten 6-sty tomik przypadł do gustu Smile
Śmiechu było bardzo dużo, Keitaro już tak często nie obrywał no i Mutsumi... To dzięki niej tarzałem się po podłodze ze śiechu Laughing
Oby następne tomy wytrzymały tylko tak wysoki poziom Wink

_________________
LOVE & PEACE

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits