Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
Angel_YukariOffline
Temat postu: Za co można kochać Waneko :P ...  PostWys³any: 30-09-2004 - 20:56
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 01-02-2004

Sk±d: z Gorzowa ^^

Status: Offline
hehe jest temat do krytykowania więc niech tez będzie miejsce to chwalenia Razz no cóż ^^ Waneko jest moim ulubionym wydawnictwem bo ma fajne tlumaczenie i w moim miescie latwo dostac ich mangi (w przeciwienstwie do JPF ==). Kocham ich za Paradise Kiss i mangi Soryu Fuyumi ^^
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu: Za co można kochać Waneko :P ...  PostWys³any: 30-09-2004 - 22:39
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 25-01-2003



Status: Offline
O, w sumie mily i pozytywny temacik Smile Jak ja takie lubie Smile A wiec za mozna kochac Waneko Smile

- za to, ze wydaja/wydali kupe mang ktore mi sie podobaja bardziej niz po prostu "podobaja" (GTO, Hiroshima, Love Hina, Mars, Paradise Kiss, Ai, Michael)
- za to, ze ich tomiki sa lekkie i moge nosic po 5 do szkoly jak sie kolezanki domagaja ^^''
- za naprawde mily stosunek do czytelnika - lubie im wysylac maile, wiem ze nie trafiaja w proznie ^^ (JPF mi odpisal z jeden raz na tony maili XD no ale wiecej wydaja, wiec nie maja czasu, sa usprawiedliwieni Wink
- i za wszystkie inne rzeczy, ktore tu chcialam wpisac ale mi sie zapomnialo Smile

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AlquaOffline
Temat postu: Za co można kochać Waneko :P ...  PostWys³any: 30-09-2004 - 23:44
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 29-08-2003

Sk±d: Kraków

Status: Offline
Heh Waneko jest dla mnie rzeczywiście wydawnictwem otwartym na klientów podobnie zresztą jak Saisha ^^
A najbardziej teraz ich Kkocham za Bosonogiego Gena... Genialne wspaniałe i godne peanó. Sam bym zresztą jakieś napisał, gdyby nie to, ze jestem poetą do... w każdym bądź razie nie za dobrym ^_^.

_________________
Elen sila lumen omentielvo!
Zapraszamy na DOJIcon7!
11 - 12 sierpnia 2007
www.dojicon.pl
Blog: www.alqua-londe.blog.pl
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Angel_YukariOffline
Temat postu: Re: Za co można kochać Waneko :P ...  PostWys³any: 01-10-2004 - 06:39
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 01-02-2004

Sk±d: z Gorzowa ^^

Status: Offline
Veg napisa³/a:
- za to, ze ich tomiki sa lekkie i moge nosic po 5 do szkoly jak sie kolezanki domagaja ^^''


hehe nu ja tez czasem musze targac Razz ale jak ja nioslam 5 tomow Paradise Kiss i 9 tomów Ai to zmęczylam sie mniej niz kolezanka ktora targala 6 tomow NGE i 5 tomow Naruto Razz

ja kocham nawet ich papier i tusz (procz VGA xD po ktorym zawsze rÄ…czki mam czarne Razz) ^^ no i sÄ… najbardziej "ludzcy" wedlug mnie Razz czasem sie spozniajÄ… ale zawsze znajdÄ… czas dla czytelnikow ^_-
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu: Re: Za co można kochać Waneko :P ...  PostWys³any: 01-10-2004 - 11:27
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

niestety za nic nie można kochać: jedyny tytuł, który był moim zdaniem do kupienia to VGA i ostatnio zszedł na psy; nie lubię tego papieru - wszystko takie ciemne i tusz się rozmazuje

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SheitanOffline
Temat postu: Re: Za co można kochać Waneko :P ...  PostWys³any: 01-10-2004 - 12:27
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 19-07-2003



Status: Offline
u mnie maja plusa za GTO, ale tesh mogli by trzymac te terminy Smile

_________________
I really should get a decent signature
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zandamOffline
Temat postu: Re: Za co można kochać Waneko :P ...  PostWys³any: 01-10-2004 - 16:16
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 21-06-2004

Sk±d: Wronki

Status: Offline
Hmm ja ich lubię za odpowiedzi na moje pytania,za przyjemną atmosferę,za Kindaichiego<za jego przerwanie to się nie wypowiadam> za CCS,Marsa,PK,Seimandena itp.,za ich tomiki i tłumaczenie itp.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Angel_YukariOffline
Temat postu: ^^  PostWys³any: 01-10-2004 - 20:18
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 01-02-2004

Sk±d: z Gorzowa ^^

Status: Offline
bosh ludzie tu jest temat pozytywny xD jeśli nie kochacie Waneko to nic nie piszcie tu xD same pochwaly tu plisu Razz a skargi itp w temacie "za co można zabić Waneko" Razz
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: ^^  PostWys³any: 01-10-2004 - 21:11
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
Lubię Waneko za ich szacunek dla fanów (w tym przyjeżdzanie na konwnety) i firm. Za to, że rozpoczęli ambitnie. Za to że nadal wydaja coś ambitnego (np. Bosonogiego Gena).
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Dygrys/Offline
Temat postu: ^^  PostWys³any: 01-10-2004 - 21:46
Debiutant
Debiutant


Do³±czy³/a: 29-09-2004

Sk±d: Bytom

Status: Offline
[Mi sie tusz rozmazyawal jak czytalemalem ale moze trafilem na jakies kiepskie....]Ja KOCHAM WSZYTSKIE WYDAWNICTWA KTORE WYDAJA MANGE:D..................Dygrys

_________________
kontakt:dygrys@o2.pl i [GG]2407965
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 01-10-2004 - 22:00
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 31-08-2002



Status: Offline
Ja bardzo lubię ludzi z Waneko, bo bardzo miło się z nimi rozmawia, wg mnie jakość wydawnia ich mang jest idealna, wydawali tytuły które z przyjemnością czytałam (teraz ich będzie troszkę mniej, bo wchodzi sakura i seimaden) za niektóre genialne tłumaczenia (np. Parakiss Smile )
Za to że starają się pomagać i za to że nam (Arashi) pomogli bardzo im dziękuję Very Happy

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWys³any: 02-10-2004 - 12:45
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 26-08-2002

Sk±d: Warszawa

Yukari, dziwne jest oddzielanie pochwał i przygan - powinien byc jeden temat. dlaczego? bo inaczej nie można dyskutować - polemizować z argumentami innych... np. Raul pisze, że lubi Waneko za szacunek dla fanów - w tym momencie ktos na negatywnym temacie pisze coś odwrotnego - nie wiem czy dobrze pamiętam, ale to chyba Kelly był oburzony z powodu odezwy do fanów wydanej po konieczności zdjęcia Kindaichiego, więc raczej przedstawiałby odwrotny punkt widzenia. bez konfrontacji tych dwóch zdań nie wyniknie z tego żadna dyskusja - na jednym temacie będzie jedno, na drugim drugie...

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
lady MagmaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 02-10-2004 - 12:59
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 20-08-2003



Status: Offline
Ja lubie waneko za to jacy sa i co wydajÄ… .
ale jedna z ich mang ma jedna wadę Izumi tłumaczy tak ze by odpowiednio zrozumiec mangi jej tłumaczenia ( love hina) trzeba było poznać małego diabła .

_________________
mori e ikimashou musume san
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWys³any: 04-10-2004 - 19:44
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 24-02-2003



Status: Offline
Za co można kochać Waneko? Jak dla mnie gł. za życzliwy stosunek do fanów, objawiający się m.in. odpowiadaniem na maile, co już wiele osób przede mną podkreśliło. Very Happy Poza tym za wydawnie mniej znanych mang, które gdyby nie ono pewnie nie trafiłyby na polski rynek (np. PK). Very Happy No i za Seimadena. Very Happy

_________________
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
WilkukazeOffline
Temat postu:   PostWys³any: 04-10-2004 - 22:36
Nowicjusz
Nowicjusz


Do³±czy³/a: 11-02-2004



Status: Offline
Odpowiedź jest nadto prosta. Za wydawanie Love Hiny

_________________
You can not touch my Dreams, you can not take them away, because you can not touch what is invincible
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits