Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
BellaOffline
Temat postu: Re: ^^  PostWysłany: 08-10-2004 - 11:36
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 08-06-2004

Skąd: ŁódĹş

Status: Offline
Możesz też zadzwonić pod numer 0-71 341 39 50.
Mnie powiedziano, że może być do wyboru albo zwrot pieniędzy albo równowartość w numerach archiwalnych i innych.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
diana26Offline
7 Temat postu: planet manga????  PostWysłany: 10-11-2004 - 19:47
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 10-11-2004



Status: Offline
czy ktos mógłby udzielic mi informacji czy planet manga jeszcze istnieje?? jak można nabyć ich anime?????? co się z nimi dzieje????
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu: planet manga????  PostWysłany: 10-11-2004 - 19:49
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Juz nie istnieje od 2 lat, czy jakos tak... Anime mozesz od kogos odkupic, zwlaszcza ze korzystne ceny teraz sa - kupilam niedawno 2 filmy z Tenchim za 20 zlotych Very Happy

Ale co to ma do Mangazynu? Razz

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu: planet manga????  PostWysłany: 11-11-2004 - 19:00
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

aprops Mangazynu to czy komuś z Was zwrócili już kasę, bo mnie wciąż jeszcze nie!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu: planet manga????  PostWysłany: 11-11-2004 - 22:49
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Nikomu, cicho-sza na razie....

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gotenks
Temat postu: planet manga????  PostWysłany: 12-11-2004 - 13:59
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 10-03-2003

Skąd: NeoHell

Długo musiałem na odpowiedź czekać, w końcu napisali, że zwrócą, ale dalej nic nie dostałem Rolling Eyes

BTW.

Killy9999 z MF napisał/a:
Dowiadywałem się w redakcji o zwrot pieniędzy za prenumeratę. Wygąda to tak, że pieniądze na konto wydawnictwa napływają stopniowo. Najpierw zwracane będą największe kwoty, z prenumerat które dopiero miały się rozpocząć, aż stopniowo zwrócone zostaną wszystkie, przy czym może to zajać do 6 miesięcy (to jest wariant pesymistyczny, może będą szybciej). Co do sposobu wyliczania należnej forsy to jest on chyba dosyć korzystny. Ja miałem prenumeratę na 12 numerów + 4 mangazyny ekstra za 84 zety, dostałem z tego połowę i dostanę zwrot około 40 zetów.

_________________
LOVE & PEACE

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu: planet manga????  PostWysłany: 13-11-2004 - 12:03
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

pół roku?!? chyba żartujesz?!? też dowiedziałam się, że najpierw będą zwracane pieniądze ludziom, którzy wykupili prenumeratę ostatnio. nie podoba mi się to, bo wykupiłam prenumeratę na początku i jako starszej stażem klientce należą mi się chyba większe względy, ale co mogę zrobić - przecież za 40 zeta nie ma sensu ciągać ludzi po sądach, które i tak w Polsce nie pracują.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu: planet manga????  PostWysłany: 13-11-2004 - 12:50
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Ja Wam osobiście wspóczuję.
Takie kwiatki są najgorsze.

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu: planet manga????  PostWysłany: 14-11-2004 - 19:45
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Wiecie, ale to jest po prostu irracjonalne - to bakajec powinien był fiknąć, nie Mangazyn....

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu: planet manga????  PostWysłany: 14-11-2004 - 21:06
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

gdyby wszystko było racjonalne z naszego punktu widzenia to w sejmie nie zasiadałyby oszołomy bez matury, zespoły Just5 czy Ich Troje nie sprzedawałyby milionów płyt a sądownictwo działałoby sprawnie...

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Re: planet manga????  PostWysłany: 14-11-2004 - 21:50
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Herbert West napisał/a:
Wiecie, ale to jest po prostu irracjonalne - to bakajec powinien był fiknąć, nie Mangazyn....

Na podstawie czego tak sadzisz? Kawaii zrobil badania rynkowe i jest na rynku bo sie sprzedaje. Ostatniego numeru Mangazynu bylo 90% zwrotĂłw.
To wszystko jest bardzo racjonalne i opisywalne ekonomicznie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Re: planet manga????  PostWysłany: 14-11-2004 - 21:56
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Herbert West napisał/a:
Wiecie, ale to jest po prostu irracjonalne - to bakajec powinien był fiknąć, nie Mangazyn....


nie zgodze się... nie wolno życzyc źle (nawet wrogom)

Kawaii moim zdaniem radzi sobie świetnie i życze im sukcesu a to że Mangazyn był jedynym czasopismem dla straszych czytelników i padł mówi sie trudno... moze kiedyś będzie następny ale bieżcie pod uwage to że starszych czytelników jest mniej niż młodszych wiec nie dziwmy sie że kawaii jest nadal a mangazynu brak...

poza tym to co napisze jest brutalne ale mi jakos mangazynu nie brakuje

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu: Re: planet manga????  PostWysłany: 14-11-2004 - 22:23
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Hmmm, nie zycze nikomu xle Smile Magnus, nie zrozumiałeś - po prostu Mangazyn - profesjonalnie wykonany (pomijając debilne wstawki Jediego....) - a Kawaii, słodkie, cukierkowe, jak jakis szmatławiec dla trzynastolatek - i wszystkie tłumaczenia, że to tak dlatego, że Japońska popkultura jest tandetna i na tandecie oparta do mnie nie trafiają. Kawaii może i radzi sobie swietnie, ale jak na razie prezentuje soba poziom żenujaco niski, a w Mangazynie była pewna dawka profesjonalizmu - to dlatego uwazałem, ze to Kawaii padnie (jezeli już któras z gazet ma padać...) Ba! Nie wróżyłem Kawaii zywota dłuższego niz pare numerów!

Raul - pokazuje to tylko w jakim stanie naprawde znajduje się nasze społeczeństwo Razz Jeżeli ludzie wybieraja Kawaii a nie Mangazyn no to sorry Razz

Nikuś - tu masz rację...

Ale - dałem tylko wyraz swojej boleści nad "śmiercią" naprawdę (wg mnie) wartościowej gazety. Przyznajcie się szczerze - mając do wyboru Kawaii i Mangazyn co wybralibyście? I dlaczego?

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu: Re: planet manga????  PostWysłany: 14-11-2004 - 22:39
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Herbert West napisał/a:
a Kawaii, słodkie, cukierkowe, jak jakis szmatławiec dla trzynastolatek


Ale to jest dla trzynastolatek!!!!! Wink to jest czasopismo dla dzieci więc nie wymagaj jakiś rewelacji... to ma byc kolorowe i cukierkowe bo gdyby nie było to dzieciaki by tego nie kupiły...

ale juĹź nie rozwijam tematu bo offtop wyjdzie

.........

ale w marcu (jak mnie pamieć nie myli) ma być nowa wersja Kawaii (znaczy się 2 gazeta) dla starszych więc zostaje tylko czekać na rezultaty...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA


Ostatnio zmieniony przez Magnus dnia 15-11-2004 - 17:52, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu: Re: planet manga????  PostWysłany: 15-11-2004 - 12:14
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Ba, czekać z nadzieją... Ale, Magmusie, własnie dla tego "dla trzynastolatek" tak się dziwię ;P Gdzie się podziali wszyscy fani powyżej 13stego roku zycia?!?!?!

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits