Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-03-2005 - 16:25
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Ja jeszcze nie czytałam. Udało mi się wyĹźebrać pieniądze i wczoraj wybrałam się do sklepu Druh, Ĺźeby dokonać zakupu, ale niestety okazało się, Ĺźe paczka z Kasenu jeszcze nie dotarła. Sad Czasami wydaje mi się, Ĺźe mieszkam na mangowym zadupiu, gdzie wszystko dociera z opóźnieniem, np. tytuły Kasenu i Egmontu jeden – dwa tygodnie po dacie premiery. Confused Za to dowiedziałam się kilku ciekawych rzeczy. Mr. Green Podobno WD 3 miały wyjść razem z Islandem 4, ale cały nakład był błędnie wydrukowany i trzeba było go wycofać. Ciekawe, czy to prawda. Bo jakoś dotychczas polskie wydawnictwa nie bardzo się przejmowały jedną, czy dwiema błędnie wydrukowanymi stronami (patrz np. drugi tom Wish). Rolling Eyes

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-04-2005 - 21:26
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
W końcu dorwałam 3 tom WD i przeczytałam. Mr. Green I nawet przy zakupie dostałam ładną zakładkę z Eclipse. Very Happy Podobało mi się, zwłaszcza "Epizod w zamku demona". Very Happy
Veg napisał/a:
Imho takie sobie, chociaz motyw z mlodym kaplanem mi sie podobal.

A mnie akurat wątek przeszłości Krisa znudził i tylko czekałam na powrót do zamku. Smile
Myślicie, że Elipse jest zazdrosny o Raenefa w związku z Lychee, czy raczej martwi się tym, że możw wywrzeć niekorzystny wpływem na jego ucznia i odciagnąć go od bycia demonem? Think
W tomiku jest kilka khem wpadek. Rolling Eyes Np. opis z tyłu okładki nie bardzo się ma do zawartości. Albo w związku z "Epizodem w zamku demona". Gdzie niby w części drugiej "Ertis stwierdza, że jest kobietą, a wtedy wszyscy: Naprawdę?" Confused

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-04-2005 - 22:19
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
Hym, wiele ludzi mówi, że w tych Wspomnieniach Demona jest przepiękna kreska O.o no cóz... jak dla mnie to ujdzie XP
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 24-05-2005 - 14:57
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

słodkie, świetne i w ogóle rewelacja - poczytałam trochę i muszę to sobie kupić! ten wątek shoen ai mogłby być troszkę mocniejszy - Eclipse jest boski eee tzn. demoniczny.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 27-05-2005 - 09:29
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

no ale rewelka... chlip... szczególnie Eclipse. chyba jedna z najlepszych mang, jaką ostatnio czytałam - Tigra chyba Ci nie oddam... Mr. Green

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-05-2005 - 09:36
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Shocked Ty chcesz mnie o zawał przyprawić...

Nio, nie ma jak Eclipse... ehhh te złe charaktery ^^

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 27-05-2005 - 09:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

jakie złe? on jest taki słodki! nawet przyniósł chłopaczkowi pomidorki jak miał zły sen. mogłoby być tylko więcej shoen ai

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-05-2005 - 10:01
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Ciekawe czy w łóżku też będzie słodki- mrau ^^
Tiggy przestań!!
On jest zajęty =.=

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 27-05-2005 - 10:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

chyba byłby słodki - nie zauważyłam żadnych sadystycznych skłonności w stosunku do Raenefa - nawet nie chciał go obudzić, jak ten go przez sen złapał za włosy. co z tego, że zajęty? podsuniemy Raenefkowi Lychee Mr. Green

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 02-06-2005 - 01:04
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

ok, po przeczytaniu tej mangi po raz pięćdziesiąty naszły mnie głębsze przemyślenia... chyba wolałam pierwszą scenarzystkę - bardziej eksponowany był wątek Eclipse - Raenef, choć wątek z Lychee był świetny: "zmiażdżę wam czaszki demony!" myślę, że Eclipse był tu jednak zazdrosny o Raenefa a nie tylko martwił się o swoje nauki - patrzcie, jak reaguje po pocałunku
opowieść o Krisie też mnie lekko znudziła, podobnie jak retrospekcja z poznania Eclipsa i Raenefa
czy nie macie wrażenia, że nie wszystko zostało dobrze przetłumaczone? np. w historii z Lychee są dziwne teksty. Eclipse mówi, że Raenef jest prawdziwym demonem. a co on to jest fałszywym? chyba powinno być "władcą demonów"? albo kiedy się śmieją, że znów i tu chyba powinno być "biorą Eclipsa za władcę demonów" albo "nie biorą Raenefa za demona" ale może to jakaś ironia, której nie załapałam? i te teksty, kiedy ojciec bije Lychee... w drugim tomie nie ma też nic na temat tego, że rycerz okazuje się być kobietą, co wszystkich dziwi, mimo, ze mówi o tym historyjka z tomu trzeciego...

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 03-08-2005 - 22:00
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

wreszcie! tom 4 w sprzedaży! dwa miesiące czekałam i już mnie szlag trafia na myśl ile poczekam na 5. w sumie wydawane w pośpiechu - na okładce powszechny przez "rz", wstyd! i nie mogą się zdecydować czy tytuł orginału to Demon's Diary/Demon diary/Devil's Diary... załamka! i tak kupię 5 dla Eclipse'a.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-08-2005 - 22:52
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
W końcu. Very Happy Jak na razie przejrzałam czwóreczkę w Empiku i zapowiada się interesująco. Mr. Green SPOILER! Zwłaszcza, jak zobaczyłam, że Raenefowi charakter zmienia się o 100%. Niestety kasę przeznaczoną na mangi, wydałam na ciuchy, i muszę czekać do następnej wypłaty. Ech. d'oh!
Czytałam, że w tym tomie są też i inne błędy ortograficzne. Czy to prawda. Oby jednak nie, bo to by już był szczyt wszystkiego. Rolling Eyes
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 16-10-2005 - 13:04
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

no i jest piątka - wypatrzyłam w Empiku i poszłam kupić do Centrum Komiksu, gdzie wszystko nie jest takie brudne i zniszczone. dodatkowo dostałam a raczej wzięłam sobie naklejkę i trzy zakładki z Wspomnieniami Demona. tomik niczego nie wyjaśnił tylko narobił apetytu na część 6. jesli ktos zrozumiał o co chodzi z tą klątwą to niech mi wyjaśni, bo czytałam to dwa razy i ni w ząb

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-10-2005 - 15:46
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
MAM 5 i idzem se czytać, to nic, że kolos się szkuje- naprawdę ^^

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-10-2005 - 13:38
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
nika napisał/a:
jesli ktos zrozumiał o co chodzi z tą klątwą to niech mi wyjaśni, bo czytałam to dwa razy i ni w ząb

Przyłączam się do prośby Niki. Bo też nie wiem o co chodzi z tą klątwą. Mad W ogóle cała końcówka piątego tomu jest dla mnie niezrozumiała. Embarassed

Ciekawe, czy ktoś w Kasenie zajmuje się korektą? W ogóle pisane razem. Zdanie 'Pojawiłeś się dokładnie w momencie co my'. Sądząc po powyższych przykładach raczej nie. Razz

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits